Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Szukam przyjaźni,koleżanki przyjaciółki

Rozpoczęte przez ~Sahakiel, 25 gru 2018
  • avatar ~Sahakiel ~Sahakiel
    ~Sahakiel
    Napisane 25 grudnia 2018 - 17:12
    Witam

    Mam 35 lat.
    Szukam znajomosci ktora z czasem przerodzi sie w przyjaźń. Wiem ze przyjazn to wielkie słowo. Jestem w zwiazku. Nie szukam milosci lub przygód. Szukam osoby z ktora bede mogl popisac pogadac wysluchac zaufać posmiac sie i jesli trzeba zjesc beczke soli. Ciezko znaleźć taka osobe.
    Jestem szczery, i mowie to co myślę. Jesli poszukujesz znajomego przyjaciela zapraszam do kontaktu mailowego na początek.
    Zależy mi na realnej znajomości, nie chcę pisać w nieskończoność. Pogadajmy przez internet ale dajmy temu szansę i spotkajmy się na żywo. Zapraszam na kawe piwo :))))

    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Werka ~Werka
    ~Werka
    Napisane 25 grudnia 2018 - 21:12
    Coś masz słaby ten związek, skoro szukasz damskiej przyjaźni.
    Jeśli nawet to ja osobiście w coś takiego nie wierzę, wcześniej czy później któraś ze stron się zakochuje gdy ludzie są ze sobą szczerzy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Taka ja ~Taka ja
    ~Taka ja
    Napisane 29 grudnia 2018 - 14:40
    Daj jakiś kontakt do siebie, bo wróżką nie jestem :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sahakiel ~Sahakiel
    ~Sahakiel
    Napisane 29 grudnia 2018 - 20:28
    Hej
    Witam "Taka Ja" :)
    A masz moze nr GG /jest tez apka na tel./ jesli tak to podaj.
    Niechcialbym tu dawac maila a tez nie wiedzialem ze na tym forum niemozna edytowac usuwac postu lub tez pisac pw do osob szkoda..
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Taka ja ~Taka ja
    ~Taka ja
    Napisane 30 grudnia 2018 - 11:04
    Moje GG 67269457

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Milka ~Milka
    ~Milka
    Napisane 11 stycznia 2019 - 18:09
    Cześć znalazłeś już kogoś do pogadania jeśli nie to mogę Cię wysłuchiwać , ale swoją drogą to coś nie tak z Twoim związkiem chyba jeśli szukasz duszy bratniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sahakiel ~Sahakiel
    ~Sahakiel
    Napisane 12 stycznia 2019 - 13:41
    Milko
    Jak chcesz napisz moj mail to arazjel2011@interia.pl mozemy porozmawiać.
    Ale też mogę Ciebie wysluchać. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kinga ~kinga
    ~kinga
    Napisane 07 września 2019 - 16:24
    Cześć jeśli to jest aktualne to możemy popisać i tak jak napisałeś claudia61@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mene ~Mene
    ~Mene
    Napisane 05 maja 2020 - 20:09
    Też szukam przyjaciółki z kimś pogadać no samotnosc zabija

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 05 maja 2020 - 22:04
    ~Mene napisał:
    Też szukam przyjaciółki z kimś pogadać no samotnosc zabija


    Stary, znajdź sobie jakieś zajęcie, bo sfiksujesz. Serio. Przeżywasz ciężkie chwile i musisz odwrócić myśli od tego co Cię otacza. Okoliczności nie sprzyjają, ale napij się z kimś wódki, chociażby na kamerkach. Poflirtuj lub zwyczajnie pogadaj z jakąś niewiastą chociażby na mailach. Poczytaj książki, pograj w gry lub pooglądaj seriale na netflixie. Cokolwiek!

    Dziewczyny, pomóżcież koledze w potrzebie.. :)

    3m się!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 05 maja 2020 - 23:40
    ~JD napisał:
    ~Mene napisał:
    Też szukam przyjaciółki z kimś pogadać no samotnosc zabija


    Stary, znajdź sobie jakieś zajęcie, bo sfiksujesz. Serio. Przeżywasz ciężkie chwile i musisz odwrócić myśli od tego co Cię otacza. Okoliczności nie sprzyjają, ale napij się z kimś wódki, chociażby na kamerkach. Poflirtuj lub zwyczajnie pogadaj z jakąś niewiastą chociażby na mailach. Poczytaj książki, pograj w gry lub pooglądaj seriale na netflixie. Cokolwiek!

    Dziewczyny, pomóżcież koledze w potrzebie.. :)

    3m się!


    Ja nie mogę, przykro mi:(
    Mąż mi nie pozwala:P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 06 maja 2020 - 00:41
    ~444 napisał:
    ~JD napisał:
    ~Mene napisał:
    Też szukam przyjaciółki z kimś pogadać no samotnosc zabija


    Stary, znajdź sobie jakieś zajęcie, bo sfiksujesz. Serio. Przeżywasz ciężkie chwile i musisz odwrócić myśli od tego co Cię otacza. Okoliczności nie sprzyjają, ale napij się z kimś wódki, chociażby na kamerkach. Poflirtuj lub zwyczajnie pogadaj z jakąś niewiastą chociażby na mailach. Poczytaj książki, pograj w gry lub pooglądaj seriale na netflixie. Cokolwiek!

    Dziewczyny, pomóżcież koledze w potrzebie.. :)

    3m się!


    Ja nie mogę, przykro mi:(
    Mąż mi nie pozwala:P


    Nie kupuję tego tłumaczenia. W moim przydlugim życiu nie poznałem jeszcze kobiety, która słucha się męża. Owijacie nas sobie wokół palca wysysając powoli chęci do życia i cyferki na koncie. I żeby tego było mało, patrzycie z satysfakcją jak Wasze niecne plany się spełniają...

    Ech, żebym ja wiedział tyle co teraz 20 lat temu to byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi z pokaźną sumą na koncie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~~~W ~~~~W
    ~~~~W
    Napisane 06 maja 2020 - 01:48
    Cześć Mene jeśli pogadać chcesz to mogę porszmawiac z Tobą daj namiar na siebie pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 06 maja 2020 - 09:48
    ~444 napisał:

    Ja nie mogę, przykro mi:(
    Mąż mi nie pozwala:P

    Hehe...
    Myślałby kto... 8-P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 06 maja 2020 - 12:46
    ~Robert1971 napisał:
    ~444 napisał:

    Ja nie mogę, przykro mi:(
    Mąż mi nie pozwala:P

    Hehe...
    Myślałby kto... 8-P

    Oj tam, oj tam... co innego flirtować, żartować czy inne dyrdymały pisać na publicznym forum a co innego prowadzić z jakimś facetem z takiego forum mailową korespondencję. Przecież z tego jakiś romans mógłby się zrodzić, a potem same kłopoty. Wprawdzie @Mene już rozwodnik ale ja musiałbym się rozwieść żeby z nim romansować a dwa rozwody mi już w zupełności wystarczą:P
    Trzecia wersja mojego męża to anioł wprost nie człowiek, nie ma takiego chłopa drugiego na świecie. Bardzo by mi żal było gdyby mnie za taką nielojalność ze swojego życia wyrzucił więc nie ryzykuję i się słucham:)
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 06 maja 2020 - 13:45
    ~444 napisał:
    a dwa rozwody mi już w zupełności wystarczą:P
    Trzecia wersja mojego męża to anioł wprost nie człowiek, nie ma takiego chłopa drugiego na świecie.

    No to bogata jesteś ;-) nie ma co :-P...
    Ja mam tylko jeden rozwód na koncie i... drugiego nie chcę hahaha...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mene ~Mene
    ~Mene
    Napisane 06 maja 2020 - 15:22
    Spokojnie nigdy bym się komuś w życie nie wpier... sam to przeżywam więc wiem jak taka osoba może się czuć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mene ~Mene
    ~Mene
    Napisane 06 maja 2020 - 15:37
    ~Jd ~ próbowałem wszystko mam 36 lat no nic nie pomaga książki lubię czytać ale teraz nie nie mogę jakoś filmy też lubię oglądać no mam duzo teraz czasu ale to też nie pomaga gry wręcz jestem teraz maniak pomagalo na jakiś czas ale teraz lipa lekarze leki psycholog nic masakra tym bardziej że po rozwodzie się dowieszedziałem że to był romans ale teraz nie chce się już szarpać z fr.. biorę dzieci krótka rozmowa i część w odróżnieniu od niej mam jakiś honor przy dzieciach też zero tematów na ich mamę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mirabelka ~Mirabelka
    ~Mirabelka
    Napisane 06 maja 2020 - 18:13
    ~Mene napisał:
    ~Jd ~ próbowałem wszystko mam 36 lat no nic nie pomaga książki lubię czytać ale teraz nie nie mogę jakoś filmy też lubię oglądać no mam duzo teraz czasu ale to też nie pomaga gry wręcz jestem teraz maniak pomagalo na jakiś czas ale teraz lipa lekarze leki psycholog nic masakra tym bardziej że po rozwodzie się dowieszedziałem że to był romans ale teraz nie chce się już szarpać z fr.. biorę dzieci krótka rozmowa i część w odróżnieniu od niej mam jakiś honor przy dzieciach też zero tematów na ich mamę


    Tobie trzeba jakiejś albo jakichś niezobowiązujących znajomości z kobietami. Masz 36 lat, weź już zostaw tę swoją byłą, paradoksalnie powinno Ci pomóc to o czym się dowiedziałeś, i zajmij się takimi prostymi sprawami typu co dziś na obiad dla Ciebie i dzieci, albo lekcje (nie wiem w jakim wieku są Twoje dzieci) a na jakimś portalu randkowym możesz pogadać sobie ale już nie wałkuj tematu smutnego tylko porusz temat inny, np. co kto lubi robić, jakieś fantazje itp. I zobaczysz, że po upływie pewnego czasu przejrzysz na oczy. Już Ci tu radzili jedni i drudzy a ja przez chwilę myślałam, że to już beznadziejny przypadek u Ciebie, ale zobacz w tym szansę, o czym się dowiedziałeś i zacznij cieszyć sie wreszcie życiem, bo nie masz 70 czy 80 lat tylko dopiero 36! :) :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mene ~Mene
    ~Mene
    Napisane 06 maja 2020 - 18:51
    Mirabelka mam dzieci 2 razy w tygodniu a oprucz tego dzwonię do nich codzienie no może to śmieszne ale ja nie potrawie tak zapomnieć 18 lat razem i nawet po tym czego się dowiedziałem nie uslyszala odemnie moja była jakieś określenie na literę k... czy też na litere dz... Chociaż jej się należy najgorsze w tym wszystkim ze wszystkiego się wypiera no są twarde dowody jakie to śmieszne że moja córka zabawiła się w detektywa no nagrała rozmowę z obecnym facetem byłej no wszystko jak na dłoni rozmawiałem parę razy z była że córka ja nagrywa podsuchuje i takie zeczy z prostej przyczyny żeby rodzinie nie pier.. była głupot dzieci syn 6 córka 10 jak są u mnie to naprawdę są pod dobra opieka nie jestem ojcem co bierze dzieci i płaci Alimenty i nic po za tym jestem cały czas przy nich chociaż że mieszkają razem z swoją mama chodzę do lekarza do szkoły no jestem przy nich jak potrzebują mnie nawet byłej czasem pomagam jak na ironię ona chce cały czas kontakt ja na odwrót a mecze się bo może za wcześnie jeszcze żeby zapomnieć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5 6
Strona 1 z 6
następna
Strona 1 z 6 następna

Gorące tematy