Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

szukam przyjaciela, kochanka

Rozpoczęte przez ~Załużmy...Irena, 04 cze 2019
  • ~Załużmy...Irena
    ~Załużmy...Irena
    Napisane 04 czerwca 2019 - 18:14
    Dzień dobry,
    szukam przyjaciela, z którym mogłabym porozmawiać, spędzić miło czas, pożartować, wypić kawę, poflirtować… Nie szukam stałego związku ( w takim jestem), a znajomości opartej na zaufaniu i sympatycznej relacji z nutką seksu.
    Jestem- mam nadzieję- kulturalna, inteligentna, oczytana, wysportowana.
    Pragnęłabym, aby mój – ewentualny- przyjaciel posiadał również te cechy. Lubię też mężczyzn dbających o swój wygląd, absolutnie bez ‘brzuszka”, lubiących fajny, porywający seks, około 50-tki... z plusem.
    I takich, którzy nie szukają relacji "na stałe". Ale potrafią być prawdziwymi przyjaciółmi.
    Jestem z Warszawy.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Adam
    ~Adam
    Napisane 10 września 2019 - 13:10
    ~Załużmy...Irena napisał:
    Dzień dobry,
    szukam przyjaciela, z którym mogłabym porozmawiać, spędzić miło czas, pożartować, wypić kawę, poflirtować… Nie szukam stałego związku ( w takim jestem), a znajomości opartej na zaufaniu i sympatycznej relacji z nutką seksu.
    Jestem- mam nadzieję- kulturalna, inteligentna, oczytana, wysportowana.
    Pragnęłabym, aby mój – ewentualny- przyjaciel posiadał również te cechy. Lubię też mężczyzn dbających o swój wygląd, absolutnie bez ‘brzuszka”, lubiących fajny, porywający seks, około 50-tki... z plusem.
    I takich, którzy nie szukają relacji "na stałe". Ale potrafią być prawdziwymi przyjaciółmi.
    Jestem z Warszawy.

Dzień dobry,
    czasem bywam w Warszawie na jedną lub dwie noce i po pracy nie mam co robić i chętnie spotkam się na kawę i nie tylko na kawę:)
    Napis do mnie na chrlygrey@o2.pl
    Pozdrawiam

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook