Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Hi-Tech

szukam preznetu

Rozpoczęte przez ~aurelka, 26 wrz 2017
  • avatar ~aurelka ~aurelka
    ~aurelka
    Napisane 26 września 2017 - 15:26
    szukam preznetu dla mojego chłopaka, myslalam o takim fajnym zegarku: milemaison.pl/Zegar-Nero-1, co myślicie o nim? Fajny jest? Przyda się?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Minnie3 ~Minnie3
    ~Minnie3
    Napisane 06 listopada 2017 - 22:54
    Fajnie jest wywołąć sobie na przykłąd jakieś wasze wspólne zdjęcia a do tego dokupic cos . Ja chłopakowi ostatnio zamawiałam zegarek, z takiej fajnej stronki: e-zegarki.pl, mają tam bardzo duży wybór ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~medel ~medel
    ~medel
    Napisane 30 listopada 2017 - 22:05
    dla bezpieczeństwa na drodze może wideorejestrator? ja mam ten Xblitz P500, dobra jakośc nagrań także przydatne urządzenie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miko ~miko
    ~miko
    Napisane 06 marca 2018 - 10:46
    Facet na pewno ucieszy się z jakiegoś porządnego sprzętu :) ja bym się ucieszył! Polecam elektronarzędzia ryobi w tym temacie. A i Ty będziesz zadowolona, bo idzie wiosna, więc chłopak będzie mógł wypróbować sprzęt np. robiac jakieś półki na kwiaty na balkonie czy coś w ten deseń.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Monia ~Monia
    ~Monia
    Napisane 13 lipca 2018 - 08:06
    Ja mam rozkminę, bo mój chłopak lubi różne gadżety szpiegowskie, znalazłam już sklep z którego kiedyś sobie kupował różne pierdółki, jakiś długopis z dyktafonem, czy coś, tylko teraz nie wiem, co mu wybrać, bo tam jest tyle tego - wie ktoś co jest teraz na topie? Zeby mu się spodobało, najlepiej tak do 300 zł. Aha, link do sklepu https://www.alfatronik.com.pl/, jakby mi ktoś pomógł będę wdzięczna!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ebkowki ~ebkowki
    ~ebkowki
    Napisane 23 lipca 2018 - 11:52
    dobry trymer czy maszynka do włosów na pewno przyda się każdemu facetowi, ja mam model E956E, fajnie strzyże, nei tępi się, jest poręczna i nie byla droga, ja bym na pewno z takiego prezentu si ucieszy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~filip ~filip
    ~filip
    Napisane 26 września 2018 - 13:45
    Jak ma auto to może jakieś akcesoria samochodowe, sam sporo zakupiłem w fordzie bo jest też promo na dużą część akcesoriów akcesoria-ford.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maciamaszek ~maciamaszek
    ~maciamaszek
    Napisane 30 września 2018 - 15:11
    Bardzo fajne są, nie wiedziałem, że ford ma takie coś. Gdzie można nabyć te akcesoria?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dolores ~dolores
    ~dolores
    Napisane 29 listopada 2018 - 20:36
    ja tam kupiłam nowy rejestrator jazy, wkurzał się na poprzedni bo jak jeździł mu coś przerywało, a ten z Xblitz Black Bird 2.0 ma przyssawkę do szyby, g-sensor, dobrze nagrywa i w dzień i w nocy także mam nadzieję tem mu przypasuje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sylwek4 ~sylwek4
    ~sylwek4
    Napisane 13 grudnia 2018 - 22:54
    Zawsze problemyz prezentami, skądś to znam :p Wejdź sobie na https://www.wasserman.eu/, na pewno coś znajdziesz :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nero ~nero
    ~nero
    Napisane 28 lutego 2019 - 17:30
    może taki wypasiony rejestrator jazdy Xblitz Trust ? gdzie baterie zastąpiono super kondensatorami żeby dużej działał, on ma 6 soczewek, rewelacyjna jakość nagrań w dzień i w nocy. To dopiero sprzęt

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maron ~maron
    ~maron
    Napisane 27 marca 2019 - 18:05
    i co wybrałaś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rdest ~Rdest
    ~Rdest
    Napisane 10 lutego 2020 - 12:36
    Dobry rejestrator zawsze się kierowcy przyda, sam mam mikavi pq4 dual. Rewelka, ma 2 kamerki, jedną z przodu, druga z tyłu, to daje prawie 360 kąt widzenia, nic nie umknie jej uwadze. Można na noc bez probleu zostawić kamerkę włączoną z trybem parkingowym, ma zabezpieczeni przed rozładowaniem akumulatora, a jak zostawiam auto na ulicy wolę mieć włączoną

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~admik ~admik
    ~admik
    Napisane 26 września 2020 - 18:55
    synowi kupiłem telefon, wybrałem alcatela 3X2020, fajny telefonik z dobrymi parametrami, wszystko śmiga a młody sporo ogląda filmów na nim, gra w gry, procesor z 8-rdzeniami robi swoje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~admirał ~admirał
    ~admirał
    Napisane 18 października 2020 - 21:30
    A jak w tym alcatelu wygląda aparacik? Nada się do pstrykania miejskiej dżungli?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy