Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam kochanki Wrocław

Rozpoczęte przez ~Karol, 06 maj 2015
  • avatar ~Karol ~Karol
    ~Karol
    Napisane 06 maja 2015 - 12:14
    Witam Szukam kochankę. Preferuję mężatkę, chodź nie koniecznie. Wiek 25-35 lat, szczupłe. Bez sponsoringu, spotkanie w dyskretnym apartamencie bez recepcji (ja mam klucze). 1 raz w tygodniu miedzy 10-16. Spotkanie na którym poza seksem będziemy mogli porozmawiać, poprzytulać się, wypić winko, zjeść jakiś przysmak. Taki przyjacielski układ oparty na seksie bez podtekstu finansowego. Jestem miłym, wykształconym 39 latkiem z poczuciem humoru, normalnej budowy ciała. Zapraszam do kontaktu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~haha ~haha
    ~haha
    Napisane 09 maja 2015 - 23:00
    To zgłoś się do agencji, będzie prosto i dyskretnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mark ~mark
    ~mark
    Napisane 18 czerwca 2015 - 20:51
    Kolega poniżej chce zdradzać żonę bo spotkania mają być wyłącznie w godzinach pracy ... nieładnie :-) u mnie jest prościej i bez robienia krzywdy komukolwiek
    Podobno fajny :-) świadomy siebie i otaczającego świata, miły Krakus 40 lat z tej strony.
    Szukam miłej sensownej dziewczyny/ kobiety do spotykania się w wolnych chwilach, na dłużej. Ja jestem singlem od roku czasu bez dzieci, bez wcześniejszego małżeństwa i rozwodu, jestem sam bo dużo pracuję i po części nie mam gdzie poznać kogoś interesującego ale bardziej dlatego, że ostatnio mam mało wolnego czasu na związek. Z wolnym czasem jest różnie u mnie. Więcej czasu mam w weekendy a w tygodniu to jest uzależnione od intensywności prac nad projektami w firmie, w której pracuję. Ale dla sensownej osoby i dla miłego spotkania pewnie dałoby się wygospodarować trochę czasu zawsze ... :-) Mieszkam sam blisko centrum Krakowa. Można u mnie pomieszkiwać, tak że zapraszam do kontaktu miłą studentkę studiów zaocznych :-) Kontakt: marek.nowacki1@o2.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania ~Ania
    ~Ania
    Napisane 30 lipca 2015 - 17:03
    zapraszam do korespondencji pod adresem eskk82@wp.pl
    Jestem z okolic Wrocławia szukam podobnie :) mam 32 lata

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzyś ~Krzyś
    ~Krzyś
    Napisane 18 lipca 2018 - 05:15
    Witaj. Czy poszukujesz nadal? jestem zainteresowany oczekuję 100 procent dyskrecji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy