Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

szukam kochanki

Rozpoczęte przez ~adrianeeeek, 28 kwi 2014
  • ~antek
    ~antek
    Napisane 15 grudnia 2018 - 22:16
    Szukam nie dopieszczonej kobiety do romantycznych spotkan ja nie wyzyty facet 733830495

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~rolo
    ~rolo
    Napisane 21 grudnia 2018 - 14:11
    ~nienachalna_;) napisał:
    Chętnie dam się porwać intelektualnym uniesieniom i nie tylko ;) Jeśli masz ochotę popisać, poflirtować lub po prostu oderwać się od szarej codzienności - daj znać :)
    jeśli jesteś z okolic B-stoku daj znać

• ~Andrzej
    ~Andrzej
    Napisane 27 grudnia 2018 - 11:58
    Witam serdecznie.Mam na imię Andrzej,45 lat, jestem żonaty.Szukam kobiety, kochanki,chętnie mężatki zaniedbywanej przez męża,ale nie tylko, do popisania,miłych,dyskretnych spotkań.Oczywiście wykluczam zmianę stanu cywilnego.Żartownisie i panowie nie pisać.Nie sponsoruję pań.Kobiety z Mazowieckiego południowego, Świętokrzyskiego.Zainteresowane panie zapraszam do kontaktu: polak-1973@wp.pl

• ~malwinkaaa
    ~malwinkaaa
    Napisane 17 stycznia 2019 - 10:47
    Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 25 do 60lat
    Mam na imię Malwina lat 30, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: malwina30 napisz do mnie i spotkajmy sie!
    lub napisz maila na: malwina300x@wp.pl

• ~Mielec
    ~Mielec
    Napisane 18 stycznia 2019 - 19:04
    Szukam kobiety chętnej na sex nie sponsoruje

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6
Strona 6 z 6
poprzednia Strona 6 z 6