Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

szukam kochanki

Rozpoczęte przez ~adrianeeeek, 28 kwi 2014
  • avatar ~DTK ~DTK
    ~DTK
    Napisane 13 lipca 2015 - 21:09
    ~DTK napisał:
    Dzień dobry moje Panie , szukam przyjaciółki /kochanki na dłużej ,kogoś bliskiego z kim można pójść na spacer , kolacje i do łóżka , można porozmawiać i pomilczeć na każdy temat. Właśnie kogoś takiego , bo nie interesują mnie jednorazowe przygody , ja - normalny facet 40 lat 175/75 poukładany emocjonalnie i finansowo , wiedzący czego chce od życia , czuły , delikatny, trochę szalony romantyk . Mam żonę widujemy się tylko w weekendy i nie chce tego zmieniać , nie chce zmieniać tez Twojego osobistego życia , jestem dyskretny i tego tez oczekuje , jeśli jesteś zainteresowana to pisz dtk@t.pl.Pozdrawiam Darek.
    Jestem z Gdyni.

    Jestem z Gdyni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Artur ~Artur
    ~Artur
    Napisane 28 lipca 2015 - 20:39
    Szukam normalnej, dyskretnej dziewczyny z okolic Wałbrzycha, która chciała by od czasu do czasu spędzić miło czas. Ma 40 lat. Jeśli jesteś zainteresowana to pisz cadis@vp.pl.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Markus ~Markus
    ~Markus
    Napisane 14 sierpnia 2015 - 00:29
    Hej dziewczyny z Wa-wy, szukam kochanki . Mam 39 lat, jeśli jesteś zainteresowana - pisz do mnie na e-maila:mareczek30@op.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zmysłowy ~Zmysłowy
    ~Zmysłowy
    Napisane 09 września 2015 - 11:26
    Jestem 36 letnim brunetem i szukam dyskretnej kochanki z okolic Katowic. Wiek jest bez znaczenia-liczy się tylko namiętność, zmysłowość i chęć przeżycia niesamowitych chwil. Jeśli jesteś zainteresowana to pisz zarrry_80@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomasz ~tomasz
    ~tomasz
    Napisane 19 września 2015 - 15:55
    witam, mam 37 lat jestem żonaty-w seperacji ,szukam kochanki, wiek bez znaczenia, oczywiście 18+,czekam tylko na poważne maile od pań z Gdyni i okolic
    tomaszszamot1979@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~slawek ~slawek
    ~slawek
    Napisane 03 października 2015 - 00:57
    ~k napisał:
    witam :)
    jestem drobną prawie 30 -tką :P nie wychudzoną , szaloną nastolatką tylko kobietą pewną swojej wartości :)
    jeśli nie jestem za "stara" odezwij się, myślę ze oboje możemy sobie coś zaoferować :)

    Hej odezwij się 783911463

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomaszszamot1979@wp.pl ~tomaszszamot1979@wp.pl
    ~tomaszszamot1979@wp.pl
    Napisane 03 października 2015 - 21:01
    witam,przepraszam jeżeli to zle zabrzmiało,
    prosiłbym jednak na maila tomaszszamot1979@wp.pl
    pozdrawiam tomasz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zmyslowy ~Zmyslowy
    ~Zmyslowy
    Napisane 05 października 2015 - 09:07
    To zapraszam do mnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~_zmyslowy ~_zmyslowy
    ~_zmyslowy
    Napisane 05 października 2015 - 09:08
    do -k.......zapraszam do mnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 03 listopada 2015 - 10:49
    Szukam Kochanki/przyjaciółki z Zielonej Góry lub okolic. Jestem szczupłym zadbanym 40 latkiem na poziomie. Jestem normalnym facetem.
    Jeśli jakimś cudem znajdzie się tutaj osoba, której związek tak jak mój już się wypalił, a która chciałaby przeżyć coś fajnego proszę o kontakt.
    e-mail: marek39@vp.pl
    Pozdrawiam,
    Marek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lola ~Lola
    ~Lola
    Napisane 04 listopada 2015 - 11:24
    Tutaj kochanki szukasz.
    Chłopie.
    Zajebisty nie powinien mieć problemów w realu.
    Chcesz adrenalinki to się rozbierz i idz pod krzyż przed pałacem prezydenckim.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stary STAR ~Stary STAR
    ~Stary STAR
    Napisane 23 listopada 2015 - 16:02
    A kto przywróci wiarę w sens życia człowiekowi po 45 ? Gdy bliżej już do końca niż do początku ? Za małom miejsca na tym serwerze aby wypowiedzieć wszystko co nie wypowiedziane przez 25 lat małżeństwa. Niby pół życia człowiek spędził z kobietą a nadal jesteśmy sobie obcy. Czy może być inaczej ? Czy znajdzie się w końcu taka, która odczaruje , oczaruje, pomoże uwierzyć w sens. Czy pozostaje tylko rutyna, sztampa, małżeński obowiązek, ... decyzja praktycznie już podjęta - odchodzę. Szukam więc chętnej na przygarnięcie z demobilu gościa z przebiegiem 45 lat, przy czym przez ostatnie 25 ostro jeżdżony. Trochę blacharka zniszczona, Przeguby już nie te co kiedyś. Model - fakt z zeszłego stulecia ale nadal daje radę. Pompa działa jeszcze nieźle. .... Ogłaszam aukcję - kto da więcej ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 27 grudnia 2015 - 15:26
    Mam podobnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 27 grudnia 2015 - 15:29
    Stary Star skąd jesteś?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stary STAR ~Stary STAR
    ~Stary STAR
    Napisane 30 grudnia 2015 - 15:36
    jak sama nazwa mówi " ze Starachowic wóz". zresztą czy to ważne ? dziś kilometry nie robią różnicy. ważna jest bliskość mentalna, uczuciowa, ... dystans na mapie jest do pokonania - w przeciwieństwie do wspomnianych wcześniej. Podobna wybranka serca trafia się bardzo rzadko = raz na milion. Skoro mamy w zaokrągleniu 40 milionów Polaków. Połowa to kobiety. Oznacza że mam jeszcze 19 szans.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zagubiona ~Zagubiona
    ~Zagubiona
    Napisane 01 stycznia 2016 - 23:23
    Stary Star - Podaj jakiś kontakt

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stary star ~stary star
    ~stary star
    Napisane 03 stycznia 2016 - 14:33
    starystar@op.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~czarek69 ~czarek69
    ~czarek69
    Napisane 06 stycznia 2016 - 14:36
    Witam wszystkie kobietki.
    Poznam chetna i spragniona czulosci na mile spotkania , njlepiej z podkarpacia .
    Pozdrawiam i czekam myszki :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~piotr ~piotr
    ~piotr
    Napisane 07 stycznia 2016 - 02:29
    Czesc szukam kochanki ja 29 lat 180 cm wzrostu dobrze zbudowany szukam kochanki Ciechanów i okolice

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bm ~bm
    ~bm
    Napisane 24 stycznia 2016 - 15:42
    Witam mam 41lat poszukuje kochanki wiek bez znaczenia woj.mazowieckie i warminsko-mazurskie moj adres bmwww@onet.pl pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy