Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam Kochanki

Rozpoczęte przez ~Pawel, 28 maj 2018
  • ~Pawel
    ~Pawel
    Napisane 28 maja 2018 - 15:57
    Witam,nazywam się Paweł 26 Lat. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie romans . Nawet nie wiem co napisać.przypuszczam że szansę są znikome ale spróbować warto . Jestem że Śląska 182cm budowa ciała normalną 80kg ciemny błąd włosy, jeśli któraś z pan chciała by się dowiedzieć czegoś więcej albo zdjęcie, to wyśle.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~dyskretny34
    ~dyskretny34
    Napisane 01 czerwca 2018 - 12:48
    Spróbuj znaleźć kogoś na infidelidating. Jest to portal randkowy dla chcących romansu, zdrady. Wszystko mega dyskretnie

• ~sexmalwina.pl
    ~sexmalwina.pl
    Napisane 11 grudnia 2018 - 12:32
    Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek
    Mam na imię Malwina lat 30, wzrost 169cm, mam 14 nagich fotek na których nieźle się wypinam widać wszystko tak więc
    zarejestruj się na portalu randkowym tu sexmalwina.pl na którym podałam wyżej i wyszukaj mnie po niku: Malwina88x zobaczysz moje fotki i nawiążemy kontakt i być może się spotkamy
    Pamiętaj abyś przy rejestracji miał więcej niż 25lat oraz konto vip wówczas będziesz mógł do mnie napisać i zobaczyć moje nagie zdjęcia. czekam na kontakt jestem dzisiaj cały dzień w domu bardzo napalona

• ~Pablito11
    ~Pablito11
    Napisane 10 stycznia 2019 - 08:57
    Od siebie moge polecic strone BZYKANIE24.PL latwo i szybko znajdziemy osoby z okolicy z podobnymi wymaganiami

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook