Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam kochanka.

Rozpoczęte przez ~73 samotność, 02 mar 2014
  • avatar ~arek ~arek
    ~arek
    Napisane 28 maja 2016 - 23:22
    Witam. Poznam panią na dyskretne spotkania, bez zobowiązań. Mam 39 lat szczupły. Jeśli chcesz tylko popisać to chętnie. Może tylko wymieniać się zdjęciami.
    areks7778@gmail.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Szalona ~Szalona
    ~Szalona
    Napisane 17 czerwca 2016 - 19:47
    Witam. Mam 32 lata. Mam męża i dwójkę dzieci Ale dokucza mi rutyna w związku. Szukam kochanka Ale nie ma szybki seks tylko na dłuższą znajomość. Zależy mi na relacji także innej niż czysty seks. roztropna28@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Forumowicz ~Forumowicz
    ~Forumowicz
    Napisane 19 czerwca 2016 - 14:50
    Witam mam 40 lat woj. Lubuskie. Jestem żonaty poszukuję kobiety nie tylko do seksu ale do normalnej rozmowy i miłego spędzenia czasu. forumowicz1976@onet.eu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ramatiko ~Ramatiko
    ~Ramatiko
    Napisane 12 sierpnia 2016 - 21:21
    Mam 21lat szukam miłaj pani do stałego układu bez zobowiązań jestem otwarty na propozycje 18 do 40+ jestem z śląska okolice tychy/Katowice mam 186 wzrostu waga 90kg sylwetka kulturysty :*

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ramatiko ~Ramatiko
    ~Ramatiko
    Napisane 12 sierpnia 2016 - 21:23
    Kontakt: gonzo12634@gmail.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pawel ~pawel
    ~pawel
    Napisane 18 września 2016 - 09:48
    witam mam 39 lat i troje dzieci dziś dowiedziałem się że żona mnie nie kocha, już od jakiegoś czasu sexu już nie uprawiamy od roku chętnie bym z kimś o tym pogadał i nie tylko z okolic łódź . pawel777.1977@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~oswald ~oswald
    ~oswald
    Napisane 16 grudnia 2016 - 12:30
    Jestem 30 latkiem z Sopotu. 180/95 atletyczna sylwetka, zadbany elegancki.
    Poznam Kobietę...napisz do mnie oswaldjames@o2.pl
    Do zobaczenia ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mario ~mario
    ~mario
    Napisane 30 grudnia 2016 - 23:56
    Witam. Katowice i okolice. Szukam mężatki znudzonej związkiem, sam jestem żonaty, mam 38 lat, podobno przystojny i inteligentny. Mam 187 cm wzrostu i 95 kg wagi, lubię biegać, trochę siłowni. Jestem otwarty na świat, najlepiej zacząć od kawy i rozmowy, a później się zobaczy :) Kontakt do mnie, mario78@interia.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 12 stycznia 2017 - 18:35
    Witam mam 40 lat woj. Lubuskie. Jestem żonaty poszukuję kobiety nie tylko do seksu ale do normalnej rozmowy i miłego spędzenia czasu jacekplacek208@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jacek ~Jacek
    ~Jacek
    Napisane 12 stycznia 2017 - 18:42
    Witam mam 41 lat woj. Lubelskie. Jestem żonaty 188 w 100 kg poszukuję kobiety (mężatki lub nie)nie tylko do seksu ale do normalnej rozmowy i miłego spędzenia czasu jacekplacek208@interia.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tomasz ~tomasz
    ~tomasz
    Napisane 22 stycznia 2017 - 23:27
    zadbany,szalony,czysty,męski i szarmancki Pan pozna Pania....ja zonaty szykam kogos do spędzenia mile wspólnie chwil, dla przyjaciólki on...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aseel ~aseel
    ~aseel
    Napisane 05 lutego 2017 - 18:22
    Ja 42l będący w stałym związku od 22l w, którym czegoś brakować poznam panią z warszawy lub okolic będąca w związku, która tak jak ja szuka odmiany.
    Interesują mnie dyskretne spotkania. Bez niszczenia związków w których się znajdujemy. Wiek niema znaczenia. Więcej na aseel70@wp,pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Neo ~Neo
    ~Neo
    Napisane 14 lutego 2017 - 05:45
    Czesc,
    Mam 42 lata, jestem zonaty, slaskie, szuksm przyjaciolki
    Moj mail: szamdan@gmail.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sebastian ~Sebastian
    ~Sebastian
    Napisane 16 lutego 2017 - 16:43
    Hej jesli ogłoszenie jest nadal aktualne,proszę skontaktuj sie ze mna.v27@onet.eu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sebastian ~Sebastian
    ~Sebastian
    Napisane 16 lutego 2017 - 16:47
    Hej Aga czy ogłoszenie jest nadal aktualne?Jeśli tak poproszę o kontakt v27@onet.eu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Czuly slask ~Czuly slask
    ~Czuly slask
    Napisane 16 lutego 2017 - 19:36
    Witam! Poznam mila pania na dłuższą znajomość do szczerych rozmów dlugich spacerów ale także buziakow pieszczot sexu! Ruda śląska i okolice! krzysruda@interia.pl mam 39 lat! Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 01 marca 2017 - 19:56
    witaj jestem marek z wolsztyna poznajmy sie to mój numer KACZMAREKMM@gmail.com odezwij się

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marekpob ~marekpob
    ~marekpob
    Napisane 17 marca 2017 - 03:01
    Szukam zadbanej kulturalnej kobiety z którą porozmawiam wypuje kawke i jak zaiskzy to cos wiecej. marekpob@o2.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Angelika ~Angelika
    ~Angelika
    Napisane 19 marca 2017 - 16:46
    ~radeknowak napisał:
    Witaj słonko chciałbym zaoferować wszystkim chętnym Panią i Kobietą ,które są nie zadowolone z sexu z mężem lub chłopakiem wiek nie gra roli .Potrafię wiele dać kobiecie w łóżku i nie tylko .Lubię namiętnie pieścić cm po cm lizać twe ciało całować ssacc twą brzoskwinkę masz ochotę na pieszczoty lub minetkę napisz do mnie będzie długo i namiętnie nie zapomnisz tych chwil nigdy.Jestem przystojnym 32letnim facetem wzrost ponad 180cm jeśli masz ochotę napisz do mnie szybko
    Napisz ,a na pewno się odezwę jeśli masz ochotę prześlij mi swoją fotkę na adres e-meil. radeknowak69@interia.pl

    Zapraszam mój języczek już czeka zwarty i gotowy .


    Haha J a myślę ,że wszystkim PaniĄ i KobietĄ to sie bardzo spodobasz.Ale na pewno nie kobietOM i i paniOM....
    Języczek powinien zacząć od słownika...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Angelika ~Angelika
    ~Angelika
    Napisane 19 marca 2017 - 17:56
    ~gość napisał:
    Co wy tam w tym Toruniu tacy wszyscy samotni?
    Taka wielka rodzina. .....

    :-D Nie samotni, tylko niedopieszczeni chyba hehe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy