Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam kochanka.

Rozpoczęte przez ~73 samotność, 02 mar 2014
  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 14 czerwca 2018 - 11:12
    Witaj jaki namiar napisz ty numer telefonu na mojego mejla darko255@poczta.fm

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Podlasie ~Podlasie
    ~Podlasie
    Napisane 24 czerwca 2018 - 16:20
    Witam, mam 30 lat. Umówie się z chętna panią na spotkanie. Jestem z podlasia. hubert28@onet.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pawlo ~Pawlo
    ~Pawlo
    Napisane 29 czerwca 2018 - 12:55
    Witam
    Mam 26 lat jestem żonaty pochidze z małopolski. Pomimo krotkiego stazu małżeńskiego jestem znudzony rutyna dnia codziennego. Szukam kogoś do romozmow spotkan romansu i może sexu ale nie musi być czas pokaże . Przyzwyczaiłem się do braku współżycia w domu :) Dlatego szukam nowych znajomości i zainteresowania.
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Molly-se ~Molly-se
    ~Molly-se
    Napisane 01 lipca 2018 - 20:21
    napisalabym, ze trafilam przypadkowo na forum, ale kazdy potraktuje to z przymrozeniem oka. niewazne. jestem i czytam ogloszenia spragnionych nieszczesliwych kobiet i niewyzytych sexualnie mezczyzn......
    kazdy normalny czlowiek ma pragnienia sexu pozadania czulosci a przy tym adrenaliny. niektorzy maja tak, ze zwyczajnie chce im sie bzykac z kims innym i szukaja , inni natomiast sa uzaleznieni od ciekawej adrenaliny w zyciu, jeszcze inni pokutuja za swoj blad wybierajac nie tego meza czy zone i takie sa efekty.
    spoko. ....do brzegu.....bedac mezczyzna....czy kobieta....nie skorzystalabym z tak taniej formy sexu i zabawy , jak ogloszenie na takim forum...interesuje mnie jedynie....jakimi ludzmi sa osoby tu udzielajace sie na co dzien.....jestem osoba mega wyrozumiala ....potrafie zrozumiec niemal kazda sytuacje zyciowa....ale czasami latwo stracic ten smak w samym akcie romansu.....
    pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ha ~Ha
    ~Ha
    Napisane 05 lipca 2018 - 19:48
    Hahaha

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~SzalonyIvan ~SzalonyIvan
    ~SzalonyIvan
    Napisane 19 lipca 2018 - 23:26
    Cześć, przeglądam forum i artykuły na portalu i widzę że nie pozostało mi póki co nic więcej, niż spróbować poszukać przyjaciółki i kochanki. Do wspólnych rozmów, pocałunków, pieszczot. Aby odnaleźć trochę romantyzmu i poczuć, że komuś zależy.

    Spokojny i trochę nieśmiały 35 latek z poznania.
    Poznam miłą i sympatyczną kobietę 35-45 lat, najchętniej zamężną, w celu nawiązania przyjaźni(na początek).
    Ja blondyn prawie 180 cm, normalnej budowy ciała, bez nałogów.
    szalony.ivan@onet.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mateusz ~Mateusz
    ~Mateusz
    Napisane 29 lipca 2018 - 23:55
    ~Molly-se napisał:
    napisalabym, ze trafilam przypadkowo na forum, ale kazdy potraktuje to z przymrozeniem oka. niewazne. jestem i czytam ogloszenia spragnionych nieszczesliwych kobiet i niewyzytych sexualnie mezczyzn......
    kazdy normalny czlowiek ma pragnienia sexu pozadania czulosci a przy tym adrenaliny. niektorzy maja tak, ze zwyczajnie chce im sie bzykac z kims innym i szukaja , inni natomiast sa uzaleznieni od ciekawej adrenaliny w zyciu, jeszcze inni pokutuja za swoj blad wybierajac nie tego meza czy zone i takie sa efekty.
    spoko. ....do brzegu.....bedac mezczyzna....czy kobieta....nie skorzystalabym z tak taniej formy sexu i zabawy , jak ogloszenie na takim forum...interesuje mnie jedynie....jakimi ludzmi sa osoby tu udzielajace sie na co dzien.....jestem osoba mega wyrozumiala ....potrafie zrozumiec niemal kazda sytuacje zyciowa....ale czasami latwo stracic ten smak w samym akcie romansu.....
    pozdrawiam

    Zapraszam na sok :) Inny niż grejfiutowy... mateusz@priv.mail.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Seba ~Seba
    ~Seba
    Napisane 05 sierpnia 2018 - 21:52
    Hej Molly skąd jesteś? Napisz do mnie mój e-mail v28@onet.eu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tom z TG ~Tom z TG
    ~Tom z TG
    Napisane 03 września 2018 - 20:21
    43 lata wysoki, przystojny, szczupły pozna dyskretną kochankę Tarnowskie Góry cbtg@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ja ~Ja
    ~Ja
    Napisane 16 października 2018 - 10:47
    Dzień dobry. Doświadczony, empatyczny i niezaspokojony w związku, zapraszam zerwa102@gazeta.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jupiter ~Jupiter
    ~Jupiter
    Napisane 28 listopada 2018 - 13:33
    Witam serdecznie.Mam 44 lata, jestem żonaty.Jednak nasz związek się wypalił, uczucie wygasło.Chciałbym poznać miłą kobietę, której nie będzie przeszkadzał mój stan cywilny.Wykluczam rozwód i jakiekolwiek zakochiwania się.Czysta,bezinteresowna znajomość,oparta na całkowitej dyskrecji.Bardzo chętnie zaniedbywana mężatka w podobnej sytuacji jak moja.Wiek pani od 40 lat, chętnie poznam starsze ode mnie.Nie lubię kobiet , które chodzą w spodniach.Atut prawdziwej kobiety to spódniczka.Płeć piękna najchętniej z Mazowieckiego, Świętokrzyskiego przy granicy z Mazowieckim.Moj e-mail: polak-1973@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~37 ~37
    ~37
    Napisane 01 grudnia 2018 - 07:51
    Chętnie spotkam się z Panem (okolice Warszawy ). Jestem zaniedbywana mężatką, mam dzieci. Nie chcę związku, preferuję żonatych. Chcę się poczuć jak kobieta, potrzebuję nie tylko seksu, ale też przytulania i ciepła. Proszę o propozycje od Panów w mniej więcej w moim wieku (nie po 50). Podasz maila odpiszę. 37latka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tom ~tom
    ~tom
    Napisane 02 grudnia 2018 - 22:58
    witaj mam 41 lat
    rowniez szukam kochanki i czulosci odezwij sie
    zenongt@op.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotrek 43 Wawa ~Piotrek 43 Wawa
    ~Piotrek 43 Wawa
    Napisane 04 grudnia 2018 - 20:28
    Witaj 37, zaintrygowal mnie Twój wpis. Jestem otwarty ma nie zobowiązujący, dyskretny układ. Aby dyskretnie porozmawiac niekoniecznie przez forum zapraszam do kontaktu: sznilos@wp.pl

    Pozdrawiam ciepło
    Piotr

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jęrzejek ~Jęrzejek
    ~Jęrzejek
    Napisane 07 grudnia 2018 - 15:30
    Witaj jeśli szukasz mężczyzny możesz zobaczyć na tym portalu. <a href="www.poznamysie.pl ">Darmowy portal - Oglądaj zdjęcia i umawiaj się na randki z w całej Polsce! Ponad milion użytkowników</a>

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jęrzejek ~Jęrzejek
    ~Jęrzejek
    Napisane 07 grudnia 2018 - 15:34
    Witaj jeśli szukasz mężczyzny możesz poszukać go tutaj <a href="https://www.poznamysie.pl/">Darmowy portal - Oglądaj zdjęcia i umawiaj się na randki z w całej Polsce! Ponad milion użytkowników</a> nie zawiedziesz się!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Patryk ~Patryk
    ~Patryk
    Napisane 20 grudnia 2018 - 01:59
    Mam 25 lat woj. Śląskie. Atrakcyjny kochanek dla zainteresowanej. Patryk9425@gazeta.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miras ~Miras
    ~Miras
    Napisane 20 grudnia 2018 - 23:58
    Chętnie spotkam się z Panią (okolice Warszawy ). Jestem zaniedbywanym mężem, mam dzieci. Nie chcę związku, preferuję mężatki. Chcę się poczuć kochanym, potrzebuję nie tylko seksu, ale też przytulania i ciepła. Proszę o propozycje od Pań w mniej więcej w moim wieku +50. Podasz maila odpiszę. 57latek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jerzy ~Jerzy
    ~Jerzy
    Napisane 24 grudnia 2018 - 09:02
    czesc moj tel880675455 mam 52lata z okolic torunia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wyposzczony ~wyposzczony
    ~wyposzczony
    Napisane 24 grudnia 2018 - 09:39
    mam52lata z okolic Torunia smotny i chetny na wtulenie,sex itd tel888313417 i email jermie1966@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy