Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Szukam fajnego prezentu dla mojego męża kierowcy,

Rozpoczęte przez ~bzik, 05 cze 2017
  • avatar ~bzik ~bzik
    ~bzik
    Napisane 05 czerwca 2017 - 23:36
    Szukam fajnego prezentu dla mojego męża kierowcy, chciałabym wybrać coś stad: total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html tu jest profesjonalna chemia motoryzacyjna dedykowana kierowcom! co moglibyście stąd polecić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~eki8 ~eki8
    ~eki8
    Napisane 11 września 2017 - 11:39
    No fajnie, ale można też coś innego zakupić mężowi na prezent ;) Myslę, ze kazdy facet cieszy się z zegarka, oni uwielbiają zegarki :D Jakbyś chciała sprawdzoną stronkę, to zerknij sobie na e-zegarki.pl ';)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kogalo ~kogalo
    ~kogalo
    Napisane 19 września 2017 - 11:16
    Ameryki nie odkryję z wielu powodów... Patrzcie na Prezent Marzeń. Macie tam jazdę czołgiem, Ferrari, autami ekstremalnymi i nie tylko. A czy jest coś innego, czym można zrobić aż takie wrażenie? Na kierowcy? Szukajcie, kombinujcie, ale wątpię.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alien ~alien
    ~alien
    Napisane 07 października 2017 - 11:11
    kup mu alkomat. Jak jest kierowcą to taki gadżet może mu się przydać. Zobacz sobie na alkohity. Mają urządzenia dobrej jakości z gwarancją i darmową kalibracją.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcim ~Marcim
    ~Marcim
    Napisane 18 października 2017 - 09:27
    Ja mam alkohit x60, kupiony w grudniu zeszłego roku, po tescie w "Motorze", sprawdza się rewelacyjnie. Szybki i dokładny, jakoś dniach planuję go wysłać do kalibracji, żeby był gotowy na sezon świąteczno-noworoczny ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~księżarek ~księżarek
    ~księżarek
    Napisane 30 października 2017 - 20:42
    A może kamerka samochodowa? teraz widziałem że są już takie na przód i tył jak XBLITZ P600 to dopiero bajer

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tolld ~tolld
    ~tolld
    Napisane 10 listopada 2017 - 09:21
    kamerka to super sprawa, sam mam w aucie mikavi pq2, od razu się jakoś spokojniej czuję tym bardziej że jeżdżę sporo służbowym autem i jakby się coś stało to szef by mnie od razu wywalił, nawet bez tłumaczenia, a tak mam dowód na swoją niewinność albo i winę ;) tak czy siak dla mnie spok gadżet, moja kamerka nagrywa i z przodu i z tyłu, widać bardzo dużo szczegółów na nagarniu, nawet pobocze i chodnik ogarnia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~degi ~degi
    ~degi
    Napisane 30 listopada 2017 - 21:45
    ja mam ten model P100 z Xblitz, fajny rejestrator samochodowy jak na taką kasę, wysoka rozdzielczośc, dobra jakoś nagrań dla mnie wystarczający

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dzango ~dzango
    ~dzango
    Napisane 21 marca 2019 - 09:03
    Empik Foto ma np. kubki ze zdjęciem, takie magiczne, gdzie fotka jest widoczna dopiero po zalaniu kubka gorącą wodą. I takie prezent jest moim zdaniem zdecydowanie trafiony. A inne? Jakoś trudno mi je wskazać. Tutaj macie coś ciekawego i praktycznego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rainbow ~rainbow
    ~rainbow
    Napisane 26 marca 2019 - 12:14
    A może precyzyjny alkomat? moim zdaniem każdy kierowca powinien mieć alkomat bo lepiej mieć pewność czy można siąść za kierownica. te sa dobre z Xblitza, ja mam AlControl Ultra i chwalę sobie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marioo ~marioo
    ~marioo
    Napisane 26 maja 2019 - 00:22
    kamerka w samochodzie na pewno się sprawdzi. Czasami nawet nie wiemy że ją potrzebujemy :) Jeżdżąc dużo to różne sytuacje nas spotykają na drodze. Moja dziewczyna jest przedstawicielką i kupiłem jej Mikavi PQ1. Pierw mówiła a po co mi ale jak pierwszy raz się przydała bo kierowca jej wymusił i chciał powiedzieć że to jej wina. Filmik z kamerki był dowodem w rozmowie z policją.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~porwoł ~porwoł
    ~porwoł
    Napisane 26 maja 2019 - 22:59
    warto pomyśleć o alkomacie. Fajna sprawa bo po każdej imprezie można się sprawdzić w jakim stanie się jest. Ostatnio na imprezie kumpel dał każdemu przed wyjściem dmuchnąć w alkohita. Mogliśmy sobie sprawdzić ile mamy w wydychany.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Moby ~Moby
    ~Moby
    Napisane 28 maja 2019 - 10:41
    No wlasnie zastanawiałem się nad kamerką, ale alkomat przekonuje chyba nieco bardziej. Kojarzysz, co to był za model i dlaczeog kumpel na niego postawił?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~porwoł ~porwoł
    ~porwoł
    Napisane 27 czerwca 2019 - 18:02
    alkohit ma kilka modeli. Wszystko zależy od budżetu jakim dysponujesz. Fajna sprawa z tymi alkohitami że ma długą gwarancje na urządzenie.A sensor elektrochemiczny daje gwarancję dokładnych wyników.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 30 lipca 2019 - 18:32
    Ha, ja mam lepszą propozycję. Wprawdzie nie piszesz gdzie mieszkacie, ale jak w Warszawie albo w okolicy, to wykup mu taki voucher https://kartingowynarodowy.pl/karting/imprezy-okazjonalne-2/urodziny/ i niech spędzi ten dzień naprawdę oryginalnie. Organizatorzy zgotują mu taką imprezę, że długo będzie ją wspominał, a do tego może bawić się, łącznie z wyścigami po torze z zaproszonymi gośćmi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy