Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Szukam fajnego prezentu dla mojego kierowcy

Rozpoczęte przez ~ukochanazona, 27 lip 2017
  • ~ukochanazona
    ~ukochanazona
    Napisane 27 lipca 2017 - 08:21
    Szukam fajnego prezentu dla mojego kierowcy ( dla mojego męża) myślałam żeby wybrać coś stąd: total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html co myślicie co podpowiecie? Poprosiłabym o coś na prawde przydatnego!

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~andre300
    ~andre300
    Napisane 08 sierpnia 2017 - 23:12
    A może wybierzesz dla męża zegarek? bardzo uniwersalny i przydatny prezent, kupiłem ostatnio model LOR-RM321EX9 z Lorusa i jestem bardzo zadowolony z wyboru

• ~melek
    ~melek
    Napisane 30 listopada 2017 - 22:38
    najlepiej to kup wideorejestrator przydatne urządzenie w dzisiejszych czasach. Dobre kamerki ma w ofercie Xblitz u nas jest ten model P500 , jest ok

• ~Karol
    ~Karol
    Napisane 31 stycznia 2018 - 10:35
    Może jak już jest autko to wykupić kompleksową usługę w usług związaną z pielęgnacją auta. Ja taką kompleksową usługę zamówiłem w Klinice Blasku w Mycie w Łodzi. Klinika blasku oferuję takie usługi jak :czyszczenie nadwozia, pranie tapicerki z impregnacją, kompleksowe przygotowanie auta do sprzedaży,ozonowanie wnętrza,polerowanie , polerowanie lakieru, korekty lakieru,zabezpieczenia lakieru, woskami powłokami,nakładanie niewidzialnej wycieraczki na szyby
    polerowanie szyb samochodowych,impregnacja dachów cabrio
    i nie tylko.

• ~Mikloo
    ~Mikloo
    Napisane 19 marca 2018 - 14:51
    A coś do pielęgnacji samochodu? W chemiczna-hurtownia mają bardzo sensowny wybór, ja ostatnio zestaw polerski z 3M zamawiałem i myślę, że na prezent to idealna sprawa

• ~Maroon
    ~Maroon
    Napisane 31 marca 2018 - 22:27
    popieram to z tą kamerką, ja pierwsze co zrobiłem po zakupie nowego samochodu to kupiłem taką kamerkę. Ale tą podwójną Dual Core od Xblitz - to daje jednak większą pewnosć jak coś

• ~lizedek
    ~lizedek
    Napisane 17 maja 2018 - 10:26
    jeśli szukasz kamerki to bardzo dobra jest mikavi pq2, pracuję jako kierowca i bez tego sprzętu nie wyobraża sobie siadaia do auta, ludzie są róożni, różne akcje odstawiaja a w tej kamerce widzę co się dzieje z tyu auta, już ilka razy mi sie to przydało jak ktoś się awanturował i była wzywana policja, przednia kamerka też jak najbardziej się sprawdza, rozdzielczość nagrywanai jest spoko, widać wszystko wyraźnie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty