Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Szukam fajnego prezentu dla mojego kierowcy

Rozpoczęte przez ~ukochanazona, 27 lip 2017
  • avatar ~ukochanazona ~ukochanazona
    ~ukochanazona
    Napisane 27 lipca 2017 - 08:21
    Szukam fajnego prezentu dla mojego kierowcy ( dla mojego męża) myślałam żeby wybrać coś stąd: total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html co myślicie co podpowiecie? Poprosiłabym o coś na prawde przydatnego!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~andre300 ~andre300
    ~andre300
    Napisane 08 sierpnia 2017 - 23:12
    A może wybierzesz dla męża zegarek? bardzo uniwersalny i przydatny prezent, kupiłem ostatnio model LOR-RM321EX9 z Lorusa i jestem bardzo zadowolony z wyboru

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~melek ~melek
    ~melek
    Napisane 30 listopada 2017 - 22:38
    najlepiej to kup wideorejestrator przydatne urządzenie w dzisiejszych czasach. Dobre kamerki ma w ofercie Xblitz u nas jest ten model P500 , jest ok

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol ~Karol
    ~Karol
    Napisane 31 stycznia 2018 - 10:35
    Może jak już jest autko to wykupić kompleksową usługę w usług związaną z pielęgnacją auta. Ja taką kompleksową usługę zamówiłem w Klinice Blasku w Mycie w Łodzi. Klinika blasku oferuję takie usługi jak :czyszczenie nadwozia, pranie tapicerki z impregnacją, kompleksowe przygotowanie auta do sprzedaży,ozonowanie wnętrza,polerowanie , polerowanie lakieru, korekty lakieru,zabezpieczenia lakieru, woskami powłokami,nakładanie niewidzialnej wycieraczki na szyby
    polerowanie szyb samochodowych,impregnacja dachów cabrio
    i nie tylko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mikloo ~Mikloo
    ~Mikloo
    Napisane 19 marca 2018 - 14:51
    A coś do pielęgnacji samochodu? W chemiczna-hurtownia mają bardzo sensowny wybór, ja ostatnio zestaw polerski z 3M zamawiałem i myślę, że na prezent to idealna sprawa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maroon ~Maroon
    ~Maroon
    Napisane 31 marca 2018 - 22:27
    popieram to z tą kamerką, ja pierwsze co zrobiłem po zakupie nowego samochodu to kupiłem taką kamerkę. Ale tą podwójną Dual Core od Xblitz - to daje jednak większą pewnosć jak coś

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lizedek ~lizedek
    ~lizedek
    Napisane 17 maja 2018 - 10:26
    jeśli szukasz kamerki to bardzo dobra jest mikavi pq2, pracuję jako kierowca i bez tego sprzętu nie wyobraża sobie siadaia do auta, ludzie są róożni, różne akcje odstawiaja a w tej kamerce widzę co się dzieje z tyu auta, już ilka razy mi sie to przydało jak ktoś się awanturował i była wzywana policja, przednia kamerka też jak najbardziej się sprawdza, rozdzielczość nagrywanai jest spoko, widać wszystko wyraźnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magdalena ~Magdalena
    ~Magdalena
    Napisane 11 marca 2019 - 13:52
    A co Ty na to by wykupić przejazd sportowym samochodem? Taki prezent daliśmy naszemu tacie na 50 urodziny i byl mega zadowolony! :d znalazłam firme devil-cars w necie która organizuje przejazdy sportowymi samochodami po 15 torach w Polsce i maja bardzo duzy wybór aut wiec każdy znajdzie ccos dla siebie. Można jeździć i jako kierowca i jako pasazer :) swietna sprawa na prawde. Prezent inny niż wszystkie! Polecam!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nergal88 ~nergal88
    ~nergal88
    Napisane 01 kwietnia 2019 - 10:33
    Kup mu rejestrator jazdy, przydaje sie na trasach takie urządzenie. Ten jest ok Xblitz Go se- prosty w obsłudze, nie duży, poręczny, nie przeszkadza w czasie jazdy. Nagrywa dobrze, w nocy wszystko fajnie widać, tablice rejestracyjne i resztę. Polecam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daga ~Daga
    ~Daga
    Napisane 18 kwietnia 2019 - 15:03
    Mój mąż jest miłośnikiem Formuły 1 nie opuści żadnej transmisji z rajdów. W prezencie imieninowym zafundowałam mu przygodę motoryzacyjną z dużą dawką adrenaliny w postaci vouchera na jazdę gokartem. Dałam mu też możliwość wyboru toru, na którym chciałby się pościgać. Wybrał warszawski tor Kartingowy Narodowy, bo jak mi powiedział, że jak ma poszaleć to tylko na renomowanym torze. Więc dostał ode mnie pięknie zapakowany voucher https://kartingowynarodowy.pl/karting/oferta/vouchery/ i sprawiłam mu niezapomniane motoryzacyjne emocje. Może taki prezent też ucieszy twojemu kierowcy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~iziss ~iziss
    ~iziss
    Napisane 28 kwietnia 2019 - 22:24
    My mamy rejestrator z Xblitz ale P500 on ma nawet jonizator powietrza, ale chodzi o nagrywane filmy. Na prawde rewelacyjna jakośc i to bez względu na porę dnia czy warunki atmosferyczne . To już gorna półka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy