Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Szukam bliskuej przyjaźni

Rozpoczęte przez ~Piotr, 18 lis 2018
  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 18 listopada 2018 - 20:13
    Szukam inteligentnej kobiety w wieku do 43 lat, z którą mógłbym nawiązać realną bliższą znajomość. Brakuje mi osoby do rozmów i wspólnego spędzania czasu. Nie wykluczam czegoś więcej, ale do tego potrzeba dużo czasu.

    Jestem inteligentnym i eleganckim mężczyzną, zajmuje wysokie kierownicze stanowisko, wysoki, szczupły. Jestem w związku, 38 lat. Warszawa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nightlily ~Nightlily
    ~Nightlily
    Napisane 02 grudnia 2018 - 11:01
    Piotrze,
    skoro jesteś z kimś w związku to... Kogo szukasz? Bratniej duszy? Przyjaciela? Kochanki? Nazwij to wprost, sam dla siebie. Nazwij to i... Poszukaj tego, czego Ci brak najpierw w swoim własnym związku.
    Owszem. Można z kimś spotykać się na kawie, rozmawiać o wszystkim i i niczym. Można spotykać się tylko na seks. Ale... Muszą być jasno postawione granice. Warunki takiego spotykania, kontaktu. By być fair wobec drugiej osoby. By nie robiła sobie niepotrzebnych nadziei. My kobiety niestety już tak mamy. Czasem wyobrażamy sobie zbyt wiele. A Panowie niestety korzystają z tej naszej... Naiwności? Łatwowierności? Chęci bycia z kimś? Zakochania?
    Bądź fair.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy