Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sylwetka

Powiększenie penisa tabletkami

Rozpoczęte przez ~toks, 16 maj 2019
  • avatar ~toks ~toks
    ~toks
    Napisane 16 maja 2019 - 09:32
    Panowie nie chcę tutaj reklam ale realne opinie na temat powiększania penisa tabletkami .Czy jest to możliwe? Niestety ale nie jestem hojnie obdarzony ;/ Mam penisa wielkóści 13 cm czyli jak sami widzicie bardzo mało. Powoduje to u mnie duży stres i nie mogę się zrelaksować jak jestem z kobietą.
    Czy mozna go jakoś powiększyć? Chociaż o te 2 cm?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rusto ~rusto
    ~rusto
    Napisane 16 maja 2019 - 09:44
    13 cm to nie jest przecież tragedia. Poszukaj partnerski której taka wielkość wystarczy. Można przecież nadrabiać techniką i pozycjami. NIe będę się wdawał w szczegóły.
    Jeżeli chodzi o samo powiększenie penisa to można to zrobić na dwa sposoby. Mi są znane dwa sposoby. Pierwszy to kwas hialuronowy. Zabieg inwazyjny wykonywany przez chirurga. Drugi to środki typu Penilarge które wpływają na zwiększenie elastyczności ciał jamistych. Można w ten sposób zyskać od 3 do 5 cm.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~toks ~toks
    ~toks
    Napisane 17 maja 2019 - 10:21
    Czytałem o tych zabiegach ale zależy mi tutaj na realnych informacjach. Na zabieg nie wiem czy bym się zdecydował. Czy nie ma po nim reakcji niepożądanych?

    Dlatego też pytam się o tabletki ;/ Czy przyjmowałeś może te o których tutaj piszesz? Był u Ciebie jakiś efekt?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rusto ~rusto
    ~rusto
    Napisane 20 maja 2019 - 08:28
    Efekty uboczne były , konkretnie mocniejsze erekcje i penis częściej stawał.Czasami w mało oczekiwanych sytuacjach. Nie przeszkadzało mi to jednak zbytnio. Na stronie było napisane,ze coś takiego może wystąpić tka wiec brałem to pod uwagę ;) Brałem je przez 3 miesiące. Efekt był i to bardzo dobry ale dopiero tak w 2 czy 3 miesiącu. Jeden miesiąc to za mało.
    Penis jest większy 3 cm na długości. Dodam,ze przyjmowałem tao jakieś pól roku temu tak wiec efekt jest trwały bo penis się nie pomniejszył.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jimny ~Jimny
    ~Jimny
    Napisane 20 maja 2019 - 14:23
    Dobicie do średniej jest oczywiście osiągalne. Penilarge powinno pomóc, szczególnie, że nie masz aż tak dużo do powiększenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JakubK ~JakubK
    ~JakubK
    Napisane 25 maja 2020 - 10:48
    nie chcę zakładać nowego wątku więc piszę tutaj mnie pomógł titan gel

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lovelas ~Lovelas
    ~Lovelas
    Napisane 26 października 2023 - 11:58
    mi udało sie dopompować penia o 3,5cm i pogróbić przynajmniej 0,5 cm - przykładając linijkę przy pomocy tabletek Maxorman i co drugi dzień pompce do penisa z sex shopu. Miesiąc po zakończeniu widać że efekt jest trwały. Polecam to dobty sposób. Koszta tabletki ok. 140 zł pompka ok 200 zł z nanometrem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy