Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sylwetka

Odzyskać formę

Rozpoczęte przez ~weteran42, 10 gru 2017
  • avatar ~weteran42 ~weteran42
    ~weteran42
    Napisane 10 grudnia 2017 - 08:23
    Siema wszystkim! Trenuję już od czterech lat, jednak pół roku temu miałem operację. Przez 6 miesięcy nie mogłem trenować, musiałem stosować specjalną dietę i nie obciążać się fizycznie. Niestety poprzez taką rekonwalescencję pooperacyjną moja forma drastycznie spadła. Masa mięśniowa zniknęła, a tkanka tłuszczowa obrosła większość ciała. Chciałbym szybko uzyskać poprzednią sylwetkę, z tego co się dowiedziałem warto zastosować suplementację. Może znacie jakieś dobre preparaty, które rzeczywiście zadziałają na przyrost masy mięśniowej?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~po40 ~po40
    ~po40
    Napisane 10 grudnia 2017 - 10:28
    Witaj.
    Kreatyna plus odżywka białkowa no i trening siłowy ale bez przesady a efekty zobaczysz szybko. Ostrożnie z cukrami (a najlepiej wcale). Spróbuj też jakiegoś boostera testosteronu, ogólnie pomocny facetom w naszym wieku i co ważne nieszkodliwy dla zdrowia.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~darek45 ~darek45
    ~darek45
    Napisane 17 grudnia 2017 - 20:29
    Pomyśl o suplementacji, w moim przypadku pomogła. Zwróć uwagę na to, żeby preparat miał naturalny skład, bo nie ma sensu obciążać organizmu syntetykami. Ponadto musi zawierać argininę i jak kolega wyżej wspomniał booster testosteronu. Dodatkowo może być kofeina, żeby dała kopa na treningach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~weteran42 ~weteran42
    ~weteran42
    Napisane 22 grudnia 2017 - 13:27
    A mógłbyś polecić jakiś konkretny suplement, który na pewno zadziała? Jestem kompletnym laikiem w tym temacie, więc wolę nie brać czegoś w ciemno, żeby przypadkiem jeszcze nie pogorszyć mojego stanu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gladiator ~gladiator
    ~gladiator
    Napisane 01 stycznia 2018 - 20:56
    Też jestem zwolennikiem tego preparatu, bo biorę go już od 6 miesięcy i efekty są widoczne. Przynajmniej nie trzeba brać garści tabsów, tylko dwie dziennie. Tkanka mięśniowa z dnia na dzień jest coraz bardziej rozbudowana. Motywacja do dalszego działania rośnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam40 ~Adam40
    ~Adam40
    Napisane 06 stycznia 2018 - 20:07
    Najlepszym sposobem na odzyskanie sylwetki jest zdrowa dieta i sport, ja bardzo polecam boks bo pomaga wyrzeźbić ciało ale też poprawia kondycję, ja sam trenuję w akademii walki w Warszawie jestem zadowolona, super podejście trenerów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ssws ~ssws
    ~ssws
    Napisane 28 lutego 2018 - 09:49
    Formę się odzyskuje najlepiej przy świeżym powietrzu, wydaje mi się, że warto sobie nawet maskę antysmogową kupić jak się boimy, ze jest smog, chociażby taką: ozonemask.pl, ona jest bardzo fajna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stokrota ~Stokrota
    ~Stokrota
    Napisane 23 czerwca 2018 - 21:11

    Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Slimunox dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Leja ~Leja
    ~Leja
    Napisane 15 lipca 2018 - 16:06

    Lepszych tabletek niż Foreverslim chyba jeszcze nikt nie wymyślił.Zdecydowanie radzą sobie z nadwagą ale w sposób całkiem bezpieczny dla zdrowia.Mogę tylko polecić i namawiać do tego aby stosować te tabletki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karlos ~karlos
    ~karlos
    Napisane 10 lutego 2019 - 19:40
    Ja kupilem ostatnio na wassermnie ławeczke do cwiczen. mysle, ze zdaze z formą do lata :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maron ~maron
    ~maron
    Napisane 27 marca 2019 - 18:41
    gratuluję fajnie że dbacie o siebie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 24 lipca 2019 - 06:49
    A ja sugeruję orbitrek.
    Miejsca zajmuje niewiele, zero kosztów eksploatacyjnych...

    Przyzwoity model używkę można kupić za stosunkowo niewielkie pieniądze a godzinka dziennie przed telewizorem zdziała cuda - i to bez nadmiernego forsowania się.

    Pierwsze dni będą ciężkie, bo trzeba się rozruszać i organizm musi się dostosować do wysiłku, ale potem to już bułka z masłem.

    Tylko tętno kontrolować bo w tym wieku to już nie są żarty - przyzwoite orbitreki mają taką opcję.

    Znany wzór 220 minus wiek - to maksymalna wartość jakiej nie wolno przekraczać, a dla odchudzania co najmniej 65 proc, dla wytrzymałości i formy ok 75 proc maxa.
    Do tego interwały po kilkadziesiąt sek na 90 proc.

    Suplementacja to drugoplanowa sprawa - może być, ale i bez niej da radę.
    Najważniejszy jest ruch. :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy