Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Uzależnienia

Święte słowa

Rozpoczęte przez ~vangraf, 08 maj 2014
  • avatar ~vangraf ~vangraf
    ~vangraf
    Napisane 08 maja 2014 - 15:02
    Osiatyński powiedział w słynnej rozmowie z Hołdysem, że nie sztuką jest robić przerwy w piciu, bo tak robi każdy alkoholik (syndromo dstawienia). On chciałby, aby każdy Polak potrafił wypić pięćdziesiątkę codziennie. I koniec. Więcej nie! Tylko pięćdziesiątka dziennie. Potraficie tak?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~besslein ~besslein
    ~besslein
    Napisane 06 lipca 2014 - 20:28
    ~vangraf napisał:
    Osiatyński powiedział w słynnej rozmowie z Hołdysem, że nie sztuką jest robić przerwy w piciu, bo tak robi każdy alkoholik (syndromo dstawienia). On chciałby, aby każdy Polak potrafił wypić pięćdziesiątkę codziennie. I koniec. Więcej nie! Tylko pięćdziesiątka dziennie. Potraficie tak?

    Toż to malutkie kroczki do alkoholizmu. Pięćdziesiąteczki konsekwentnie zamieniają się na setki. Problem w tym aby nie szukać powodów do picia. Alkohol to tylko ładnie opakowana butelka trucizny, związki chemiczne ze złotą etykietą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sprawca ~sprawca
    ~sprawca
    Napisane 01 stycznia 2016 - 10:13
    ~vangraf napisał:
    Osiatyński powiedział w słynnej rozmowie z Hołdysem, że nie sztuką jest robić przerwy w piciu, bo tak robi każdy alkoholik (syndromo dstawienia). On chciałby, aby każdy Polak potrafił wypić pięćdziesiątkę codziennie. I koniec. Więcej nie! Tylko pięćdziesiątka dziennie. Potraficie tak?

    Ja tak nie potrafie, dla mnie piecdziesiatka to za wiele o cala piecdziesiatke. Gdybym dzis wypil kieliszek alkoholu, podejrzewam, ze za jakis rok lub dwa nie mialbym gdzie napisac tego posta, komputer zostalby przepity. Pozdrawiam wszystkich ktorzy nadal mocuja sie z alkoholem, twierdzac ze sa od niego silniejsi. Mam na imie sprawca i jestem alkoholikiem, trzezwieje od 6 lat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy