Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Nowe hobby

Strzelectwo

Rozpoczęte przez ~james4, 08 lis 2017
  • avatar ~james4 ~james4
    ~james4
    Napisane 08 listopada 2017 - 11:52
    Czy strzelaliście kiedyś na strzelnicy? Ja nawet nie wiedziałem, że to taka fajna sprawa. Zapisalem sie w sumie niedawno na strzelnicę progun we wrocławiu i staram się tam zaglądac przynajmniej dwa razy w tygodniu. Super sprawa!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MenBlack ~MenBlack
    ~MenBlack
    Napisane 08 lutego 2018 - 14:25
    Strzelanie na strzelnicy jest extra, też byłem kilka razy, ale niestety trochę to kosztuje jezeli chcemy postrzelać czyms więcej niż Glock. Wtedy wychodzimy lżejsi o dobre pare setek..
    Warto pomyśleć wtedy nad wiatrówka. Może to nie to samo ale strzelnica od czasu do czas + trenowanie oka za pomocą wiatrówki to już jest coś. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuSpory wybór mają w militariach, bo włąśnie sie przymierzam do zakupy militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=wiatr%C3%B3wka ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy