Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Starszy facet i małolata

Rozpoczęte przez ~Siusiu, 17 wrz 2018
  • avatar ~Siusiu ~Siusiu
    ~Siusiu
    Napisane 17 września 2018 - 22:33
    Czy facet po 40 może chcieć 22- letnią?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 18 września 2018 - 19:18
    Taki po 40 z pewnością chce, ja postawiłabym pytanie dlaczego małolata chce o tyle lat starszego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 20 września 2018 - 09:16
    ~Siusiu napisał:
    Czy facet po 40 może chcieć 22- letnią?


    Zależy który narząd u niego służy do myślenia... ;-). Jeżeli mózg, to z pewnością nie będzie chciał kogoś w wieku własnej córki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siusiu ~Siusiu
    ~Siusiu
    Napisane 25 września 2018 - 16:46
    Naprawdę? Nie zakocha się w kimś młodszy m +/- 30 lat?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 26 września 2018 - 12:33
    Może się i zakocha..., ale co z takiego zakochania?
    On - pan dojrzały, z przeżyciami, może i zdrowie już nie to... Ma swoje pasje, rozrywki, czegoś nie lubi, nie znosi, nie toleruje... itd.
    Ona... młodziutka, śliczna i niedoświadczona... żeby nie użyć niestosownych słów hehe... o innym zupełnie spojrzeniu na świat i całe życie - no wymiar i format całkowicie inny.
    Czy mają oni szansę się 'zgrać' na tyle, by stworzyć długi i trwały związek...?
    Może tak, ale ja tam bym się nie pchał w podobny układ.
    Na pewno on musi w jakimś sensie wrócić do swoich młodszych lat i obyczajów, a i ona musi coś w życiu przeskoczyć, bo tych 20 lat zwyczajnie nie przeżyła i czegoś jej tu brakuje.
    Ciężko może być, a możliwe perspektywy i skutki takiego braku symetrii opłakane...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Colombo ~Colombo
    ~Colombo
    Napisane 27 września 2018 - 18:06
    Robert, a myślałeś, że może taki starszy gość jak ja chce po prostu poczuć to coś......jeszcze raz, chce się zakochać, gdy starość puka do drzwi, chce jeszcze poszaleć?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adam ~adam
    ~adam
    Napisane 27 września 2018 - 19:29
    siusiu ciekawe to od czego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 27 września 2018 - 21:28
    ~Colombo napisał:
    Robert, a myślałeś, że może taki starszy gość jak ja chce po prostu poczuć to coś......jeszcze raz, chce się zakochać, gdy starość puka do drzwi, chce jeszcze poszaleć?

    Tak... myślałem i każdy robi w życiu, co w jego ocenie jest najlepsze :-)...
    Ja tu mówię raczej o trwałym, solidnym i odpowiedzialnym związku, w którym obie strony są szczęśliwe i spełnione.
    Jeżeli taki ot - wakacyjny wyjazd, to owszem :-) i mogłoby to być całkiem ekscytujące, ale ten starszy... mógłby już nie dać rady hehe... Przynajmniej w kwestiach nadążania za nowinkami i nowomodami...
    Ja bym się nie pchał mimo wszystko, no wiadomo - ta dzisiejsza młodzież... ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siusiu ~Siusiu
    ~Siusiu
    Napisane 28 września 2018 - 18:30
    Szkoda

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siusiu ~Siusiu
    ~Siusiu
    Napisane 28 września 2018 - 18:34
    Miałam taki związek ze starszym prawie 30 lat, ale krótki i niezbyt szczęśliwy dla mnie. A dla niego nie wiem. Nagle przestał się odzywać jakbyśmy nigdy się nie znali. PS: nie był żonaty. Widocznie miał mnie gdzieś. A wyglądało na to, że jest inaczej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Siusiu ~Siusiu
    ~Siusiu
    Napisane 28 września 2018 - 18:54
    A ja wiem też, że szukam sobie tatusia. Nie umiem zakochać się w młodych mężczyznach, a ludzie stukają się w głowę kiedy słyszą że lubię dużo starszych

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 30 września 2018 - 09:52
    ~Siusiu napisał:
    A ja wiem też, że szukam sobie tatusia. Nie umiem zakochać się w młodych mężczyznach, a ludzie stukają się w głowę kiedy słyszą że lubię dużo starszych


    To rozglądaj się za takim, co to poszukuje 'córeczki' :-)... Gwarantuję Ci jednak, że nie będzie to partnerski, symetryczny związek.

    A może po prostu poczekaj jeszcze parę lat i spróbuj zgłębić na czym polega dojrzałość, a potem będzie Ci łatwiej coś sensownego w życiu stworzyć... ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alexa ~Alexa
    ~Alexa
    Napisane 08 października 2018 - 15:36
    Nie jest dziwne, że młode dziewczyny oglądają się za dojrzałymi mężczyznami. (Umówmy się; 40-sto latek to nie jest starszy pan ) problem w tym, że one chcą związku, a oni seksu, i tu właśnie jest konflikt interesów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ola ~Ola
    ~Ola
    Napisane 19 listopada 2018 - 22:23
    Wypowiem się z punktu widzenia 20-latki. Niestety także mam ten problem. Nie potrafiłabym być z osobą w podobnym wieku do mojego lub niewiele starszą. Nie mam tematów do rozmów z rówieśnikami, pod względem fizycznym absolutnie mnie nie pociągają. Dlatego też nigdy nie byłam w związku. Pewnie zacznę się z kimś spotykać dopiero gdy będę mieć 30, gdy różnica wieku będzie mniejsza. A dlaczego tak jest? Nie wiem. Nie brakowało mi ojca w dzieciństwie, nie szukam "rodzica" ani sponsora. Po prostu starszy mężczyzna jest dla mnie niezwykle atrakcyjny pod względem psychicznym i fizycznym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzychu ~Krzychu
    ~Krzychu
    Napisane 28 maja 2020 - 21:49
    Dobrze wiedzieć, bo ja mam to samo tylko w drugą stronę: pociągają mnie wyłącznie kobiety 20+, czyli w wieku córki, której nie mam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzychu ~Krzychu
    ~Krzychu
    Napisane 28 maja 2020 - 21:51
    Oczywiście, ja do takich należę :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzychu ~Krzychu
    ~Krzychu
    Napisane 28 maja 2020 - 21:54
    A czemu miałby się nie zakochać? To jest kwestia, charakteru, wyglądu, wspölnych wartości, a nie wieku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzychu ~Krzychu
    ~Krzychu
    Napisane 29 maja 2020 - 08:49
    ~Siusiu napisał:
    Czy facet po 40 może chcieć 22- letnią?


    Oczywiście że może, mówię z doświadczenia ;) To jest kwestia podobania się, lubienia się, wspólnych wartości, a nie wieku :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wojtek ~Wojtek
    ~Wojtek
    Napisane 29 maja 2020 - 13:25
    ~Ola napisał:
    Wypowiem się z punktu widzenia 20-latki. Niestety także mam ten problem. Nie potrafiłabym być z osobą w podobnym wieku do mojego lub niewiele starszą. Nie mam tematów do rozmów z rówieśnikami, pod względem fizycznym absolutnie mnie nie pociągają. Dlatego też nigdy nie byłam w związku. Pewnie zacznę się z kimś spotykać dopiero gdy będę mieć 30, gdy różnica wieku będzie mniejsza. A dlaczego tak jest? Nie wiem. Nie brakowało mi ojca w dzieciństwie, nie szukam "rodzica" ani sponsora. Po prostu starszy mężczyzna jest dla mnie niezwykle atrakcyjny pod względem psychicznym i fizycznym.


    Ola, zapraszam do Wa-wy, to się może dogadamy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy