Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

stara gwardia

Rozpoczęte przez ~gryps, 17 cze 2020
  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 21 czerwca 2020 - 20:55
    A co z doświadczeniami życiowymi, które niejednokrotnie owe wzorce weryfikują, w tym negatywnie?
    Mówią, że czym skorupka za młodu nasiąknie.. itd., lecz to nie do końca prawda.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 22 czerwca 2020 - 01:45
    ~alutka napisał:
    DZIĘ-KU-JE-MY !

    :D:D
    no, dawno tak się nie uśmiałam,
    wydzielone miejsce jak dla trędowatych,
    jak akwarium dla palaczy na lotnisku,
    tacy, z którymi nie wiadomo co zrobić,
    zabić nie można, bo jakieś tam swoje prawa mają,
    ale ich widok, jest solą w oku..
    nie pasują do dzisiejszego świata :D

    najlepszy jest @Adaś, pisał, żeby spierdalać do siebie,
    czyli gdzie?
    było sobie forum, ludzie dyskutowali przy kawce - taki mały klub, czasami fanklub,
    i nagle wpada kilku, butów nie wyciera, w obłoconych walonkach wchodzi jak do siebie i mówi: wypierdalajcie!
    bo miejsce starych tetryków jest na Powiązkach :D

    ewentualnie, tu, możecie pisać!


    Dzien dobry,

    Banda 'tolerancyjnych' zjebow, zawlaszczyla to forum jako swoje jak zgraja Antifa_LPG dzielnice Seatle w USA. Jeszcze sie czuja poszkodowani, izolowani, 'gettyzowani'. Bo kurwa co ? Bo sie uwazaja za elite ? Bo kurwa im sie zdaje, ze to ICH forum jest. Dokonali wielu wpisow i przejeli forum jak teczowe 'szczyny' (twoje okreslenie inaczej myslacych) chca przejac demokracje w tym kraju nie wnoszac nic do niego od siebie poza pierdoleniem 'postepowych' komunalow. Podporzadkowac sobie wiekszosc, wolnosc i prawo wyboru. Prawo pisania, myslenia. Moje forum i chuj bo tu pierwszy/a naszczalem/am i to duzo.

    @adas dobrze pisze. wypierdalac do siebie bo u siebie nie jestescie, tu jest kazdy u siebie, wy bedziecie na wylacznosc jak sie kurwa jeden/a z drugim dolozy wlascicielowi tego forum do jego utrzymania nie tylko glupim pierdoleniem.

    Nikt wam tu w walonkach (piekne okreslenie! takie pejoratywne :) nie wszedl na wasze salony, jakie wasze ? zawlaszczone ignorancja i poczuciem wyzszosci. Siedzicie tu w gownie po uszy i produkujecie wiecej, byle to gowno wg was poprawne bylo, jak nie jest to zaczyna wam smierdziec.

    Postepowcy kurwa, fanclub przy kawce, wlasciciele i stali bywalcy za czyjes pieniadze albo zasiedzenie.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 22 czerwca 2020 - 01:52
    wpis ten popielnilem na skutek chwilowego wkurwienia pod wplywem alkoholu. nie zamiarzem sie udzielac choc uczciwie przyznaje ,ze zagladam tu czasem.

    Do widzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 22 czerwca 2020 - 08:48
    Cześć, @raz. Dawno się nie kłóciliśmy ;)

    To, że kiedyś było tu milej i przyjaźniej, możesz potraktować za subiektywną opinię. Wyrażoną zresztą w odpowiedzi do słów @JD (narzekającego na ocenianie i żerowanie na innych) ;)

    A tak naprawdę to...
    Czym się różni moja "walka" o to, żeby nie robić z użytkowników mięsa armatniego, od tej przeciwnej - żeby móc robić?

    Serio, to praktycznie nie fair. Może i zwróć się do @JD, żeby nie wyrażał zdania na temat forum? Bo jeśli mnie wzrok nie myli... to wyraził.

    Tak jak zauważyłeś - wszyscy tu mamy równe prawa, czyli... żadne. No chyba że się hajtnę z właścicielem serwisu :)

    Pozdro. Nie unoś się tak ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facetpo40 ~Facetpo40
    ~Facetpo40
    Napisane 22 czerwca 2020 - 09:33
    ~kobietka napisał:
    No chyba że się hajtnę z właścicielem serwisu :)

    ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 22 czerwca 2020 - 09:53
    Facetpo40 napisał:
    ;-)

    Facetpo40, fajna partia Ci się nadarza - nie przerżnij sprawy :-P.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 22 czerwca 2020 - 09:53
    To stara gwardia, czy stary beton? Bo jak stary beton, to ja jednak nie chcę :p

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gryps ~gryps
    ~gryps
    Napisane 22 czerwca 2020 - 11:17
    ..no to będzie weselicho !! Ale jakiś profit też chuba mi się należy, w końcu jestem założycielem wątku ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 22 czerwca 2020 - 11:46
    ~gryps napisał:
    ..no to będzie weselicho !! Ale jakiś profit też chuba mi się należy, w końcu jestem założycielem wątku ;-)


    No pewnie, @gryps. I jeszcze lepiej - wszyscy się w końcu spotkamy na wódce i pogodzimy ;)

    ...albo zabijemy. W każdym razie spór się rozstrzygnie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gryps ~gryps
    ~gryps
    Napisane 22 czerwca 2020 - 11:47
    aha...no i zbórka na prezent - nr konta: 6212 0001 0001 0252 3300

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 22 czerwca 2020 - 12:36
    Ale też tak po prawdzie, to... trochę mi faktycznie głupio, @raz, że użyłam Ciebie jako przykładu (cóż... niezły z Ciebie agent był, no nie da się ukryć. Nie gadaj, że nie). Pokazałeś jednak, że i Ty bywasz autorefleksyjny? Miałam na myśli raczej Twoje początki. Nigdy nie kłamałam, że Ciebie akurat to już w trakcie polubiłam. Jakoś nie uważam, żebyś był "zły", chociaż z pewnością emocjonalny.

    Jakiś w tym jednak autentyczny przede wszystkim. Trochę jak nasza @Alutka (która mnie pewnie za to porównanie zabije - już idę się schować i nakładać barierę ochronną jakiegoś Archanioła przeciwko klątwom).

    Kurde, nie chcę wcale tu robić przeciwieństwa tego, o co mi chodzi. Nie wiadomo tylko często, jak Was tu "ugryzać" - walczycie, walczycie, walczycie...

    Same kłótnie, same wojny, pasywna agresywność i złośliwości. No niefajnie się zrobiło. Lubicie to?

    Znowu... to oczywiście tylko moja subiektywna opinia. Tak sobie gryzmolę od serca. Nie lubię patosu, ale serio...

    Pewnie lepiej by było, gdybym nie zwracała uwagi, a po prostu była miła (bo czaję, że to tylko te wojenki pogłębia), ale też czasem... szkoda mi zaczyna tego miejsca być, tak jak i - z jakiegoś nieukrywanego sentymentu - pisałam.

    Jestem ostatnią osobą, która by się wywyższała (chociaż może i zdarza mi się być ciut arogancką. Pewnie jak każdemu). Ale ten zarzut, wobec mojej szufladki "za mało pewnej siebie" jest właściwie dość zabawny :)

    Trzymaj się, @raz. Łap buziaka i dbaj o zdrowie nieco bardziej :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 22 czerwca 2020 - 13:24
    ~kobietka napisał:


    Same kłótnie, same wojny, pasywna agresywność i złośliwości. No niefajnie się zrobiło. Lubicie to?

    Nie każdy musi być jak pomidorowa ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 22 czerwca 2020 - 14:52
    ~Izzi napisał:
    ~kobietka napisał:


    Same kłótnie, same wojny, pasywna agresywność i złośliwości. No niefajnie się zrobiło. Lubicie to?

    Nie każdy musi być jak pomidorowa ;)


    Na każdą "złotą myśl" znajdę i taką, która jej przeczy.

    No pewnie, że nie, @Izzi. To, że ktoś tam potrafił mieć inne zdanie, ale nie był wyzwany od "czegoś tam", to też relikt przeszłości.
    No ale... Ty tu akurat jesteś chyba dla odwrotności?

    Bo, serio, ja już wspominałam o takiej kafeterii na przykład. Nie, że złośliwie, ale przecież tacy nieugięci, konfliktowi, trollujący, i podśmiewający się ludzie mają tam swoje żerowisko. Coś, co lubicie, czego bronicie i co Wam nie przeszkadza. Źle byś się tam czuła, czy co? I dlaczego? Nie wiem, faktycznie, co tu robicie z nami, betonami.

    Są takie miejsca w necie, w których spełniać można się dużo lepiej :) Według Waszych preferencji! Nie, że z arogancji.

    Pa!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 22 czerwca 2020 - 15:11
    ~kobietka napisał:


    Na każdą "złotą myśl" znajdę i taką, która jej przeczy.

    No pewnie, że nie, @Izzi. To, że ktoś tam potrafił mieć inne zdanie, ale nie był wyzwany od "czegoś tam", to też relikt przeszłości.
    No ale... Ty tu akurat jesteś chyba dla odwrotności?

    Bo, serio, ja już wspominałam o takiej kafeterii na przykład. Nie, że złośliwie, ale przecież tacy nieugięci, konfliktowi, trollujący, i podśmiewający się ludzie mają tam swoje żerowisko. Coś, co lubicie, czego bronicie i co Wam nie przeszkadza. Źle byś się tam czuła, czy co? I dlaczego? Nie wiem, faktycznie, co tu robicie z nami, betonami.

    Są takie miejsca w necie, w których spełniać można się dużo lepiej :) Według Waszych preferencji! Nie, że z arogancji.

    Pa!


    Kobietko podział na My ("stara gwardia") i Wy (jak sama wymieniłaś: nieugięci, konfliktowi, trollujący, i podśmiewający) to tworzenie żyznego podłoża do rozwijania się antagonizmów jak i dystansu społecznego. Kto jak kto ale Ty Kobietko masz wiedzę na ten temat obszerną i wiesz do czego prowadzą takie podziały. Prowokujesz do zachowań, których sama nie akceptujesz. Po co to robisz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 22 czerwca 2020 - 15:34
    ~kobietka napisał:
    ~Izzi napisał:
    ~kobietka napisał:


    Same kłótnie, same wojny, pasywna agresywność i złośliwości. No niefajnie się zrobiło. Lubicie to?

    Nie każdy musi być jak pomidorowa ;)


    Na każdą "złotą myśl" znajdę i taką, która jej przeczy.

    No pewnie, że nie, @Izzi. To, że ktoś tam potrafił mieć inne zdanie, ale nie był wyzwany od "czegoś tam", to też relikt przeszłości.
    No ale... Ty tu akurat jesteś chyba dla odwrotności?

    Bo, serio, ja już wspominałam o takiej kafeterii na przykład. Nie, że złośliwie, ale przecież tacy nieugięci, konfliktowi, trollujący, i podśmiewający się ludzie mają tam swoje żerowisko. Coś, co lubicie, czego bronicie i co Wam nie przeszkadza. Źle byś się tam czuła, czy co? I dlaczego? Nie wiem, faktycznie, co tu robicie z nami, betonami.

    Są takie miejsca w necie, w których spełniać można się dużo lepiej :) Według Waszych preferencji! Nie, że z arogancji.

    Pa!

    Nie znam kafeteri. W ogóle nie znam innych forów w internecie prócz tego forum, na które trafiłam całkiem przypadkiem. Ciężko byłoby także w moim przypadku mówić o "spełnianiu się na forum", ale rozumiem każdy mierzy własną miarą ;))
    Jestem tu nie tyle dla "odwrotności", cokolwiek to ma znaczyć,lecz dla własnej przyjemności, trochę z nudów, trochę dla zabawy, trochę dla relaksu. Jedni grają w gry w internecie, inni odwiedzają sobie forum, co komu pasuje.
    Tak bywa droga @kobietko, że jako ludzie różnimy się między sobą poglądami oraz sposobem ich wyrażania. Oczywistym też jest, że tam gdzie jest zgodność poglądów jest i to przysłowiowe "kiszenie się w swoim sosie". Ale akurat to miejsce jest publiczne, otwarte dla każdego. Wiem, trudne do zaakceptowania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 22 czerwca 2020 - 15:42
    Druga sprawa @kobietko, to taka, że nie trzeba być wytrawnym psychologiem (jeśli kogoś uraziłam, to niecelowo), aby wiedzieć, że ludzie przychodzący z problemami po poradę oczekują wsparcia rozumianego jako "cichego poparcia" a nie "konstruktywnej krytyki" która być może pozwoliłaby im spojrzeć na problem,który ich dotyczy, w którym uczestniczą lub którzy sami nawet generują, z szerszej perspektywy, oczami, którymi nigdy w życiu na dany problem by nie spojrzeli. Nie przesądza to ani o racji "doradzającego" ani też w żadnej sposób nie przesądza o samej osobie, która zwraca się o spojrzenie na jej problem.
    Tak się składa, że wykonuję akurat taki zawód, który pozwala mi dojrzeć jak bardzo skomplikowane są w rzeczywistości relacje społeczne.
    I wierz mi @kobietko, że zasadniczo to mnie mdli od przeważającej infantylności przemyśleń internetowych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 22 czerwca 2020 - 15:48
    I w tym miejscu, jakże ukontentowana, zakończyłam moją mini tyradę :D ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 22 czerwca 2020 - 16:19
    Ładnie to brzmi. Konstruktywna krytyka :)
    Może wstawiłabym tu jeszcze raz wpisy takiego jednego, co tu od dziewczynek wyzywał, ale nie chcę przeginać pały.
    @444, jestem człowiekiem :)) ale w gruncie rzeczy masz rację - tak, trochę mało przemyślana z mojej strony strategia.

    Ja tam z Wami się naprawdę nie chcę mieczykować. Tylko.. serio. Może mnie czasem tu ktoś nie ktoś przerasta w swoim... zachowaniu. (Subiektywna opinia, żeby tak znowu podkreślić).

    Problem w tym, że to właśnie ja zawsze podaję rękę pierwsza. Chyba jestem też jedyną osobą, która tu przepraszała (i to nie raz... ). No naprawdę.

    Moglibyście trochę bardziej sprawę ułatwić z Tymi interakcjami z Wami ;) No ale jak chcecie.

    Pa!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 22 czerwca 2020 - 16:51
    Wiesz @kobietko, ja to bym chciała, żeby mnie mężczyzna dziewczynką nazywał...
    A tak poważnie.
    Wstaw cytat, bo naprawdę chciałabym przeczytać, w jakim to kontekście udało się komuś użyć słowa "dziewczynka" jako wyzwisko. Mnie się ciśnie na usta słowo "przewrażliwienie".

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gryps ~gryps
    ~gryps
    Napisane 22 czerwca 2020 - 17:25
    słuchajcie...może nie atakujcie już tak "przyszłej prezesowej", bo zamknie to na cztery spusty ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy