Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

sposoby na stres

Rozpoczęte przez ~kociok, 17 lut 2018
  • avatar ~kociok ~kociok
    ~kociok
    Napisane 17 lutego 2018 - 17:01
    Panowie jak walczycie ze stresem? widze ze już psychicznie ie daję rady, nie przedłużyli mi umowy o pracę, wisi nade mną kredyt, mam rodzinę na utryzmaniu i sam nie wiem co robić, zawód dobry mam myslę ze szybko znajdę ale sama ta sytuacja jest lda mnie powodem do dużego stresu i ciezko pewnie sie ze mna doagadac

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~iles ~iles
    ~iles
    Napisane 18 lutego 2018 - 12:34
    A może czytanie książek będzie dobrą opcją? mnie to świetnie odstresowuje, szczerze, jak nic innego, fajne książki można znaleźć na inbook.pl, zawsze ja tam kupuje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~radek ~radek
    ~radek
    Napisane 20 lutego 2018 - 11:14
    ważne zeby znaleźć sposób dobry dla ciebie, niestety nasze zycie się kręcą wokół pracy i kazdy facet chce dobrze zarabiać i dac rodzinie jakaś stabilnosć,mojej poprzedniej pracy nie cierpiałem, kazdy poniedziałem to była masakra, w ncy nie mogłem spać, dlatego brałem na noc nervomix sen, ziolowy i bezpieczny, po nim jakos łatwiej się dawało spać, a pracę szybko zmieiłem i w koncu jakoś idę do niej z chęcią

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~hatip ~hatip
    ~hatip
    Napisane 07 marca 2018 - 14:22
    dla mnie dobrym rozwiązaniem był basen, co kilka dni na gorszy dzień biorę też nervomix, siostra miała stresującą prace i właśnei biorąc dużo lepeij sie czuła. Trzeba ograniczyć stres bo może on prowadzić do różnych chorób, a po co dodatkowo się męczyć

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jk ~jk
    ~jk
    Napisane 08 marca 2018 - 11:37
    lkjhgfd

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kissek ~kissek
    ~kissek
    Napisane 13 marca 2018 - 16:42
    Mi też pomaga nervomix, jako nieliczny bez recepty, który na prawdę działa i nie uzależnia co jest dużym plusem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adrian ~Adrian
    ~Adrian
    Napisane 16 marca 2018 - 20:06
    Ten stres to jakaś masakra, ciągle człowiek w biegu, głowa pełna myśli żeby o czymś nie zapomnieć. Ja po całym dniu to się czułem jak wypompowany. Rodzina nie miała ze mnie dużego pożytku i wówczas moja żona wzięła się za mnie. Chociaż w weekendy wyciągała mnie na basen, tak dla ruchu a w aptece farmaceuta polecił jej tonik biovital. Ogólnie nie przepadam za braniem czegokolwiek ale to tego nawet się przekonałem. Z żelazem, głogiem i witaminami wzmacnia a na wszelkie stresy i nerwy działa powiedziałbym wyciszająco. Mi pomaga, o wiele lepiej się czuję i piję go cały czas.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bebi ~bebi
    ~bebi
    Napisane 21 marca 2018 - 22:47
    Może czytanie książek będzie fajnym rozwiązaniem na zredukowanie stresu? Fajne pozycje książkowe widziałam na inbook.pl. sama tam często zamawiam różne książki tam są one w bardzo dobrych cenach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~muszynianka ~muszynianka
    ~muszynianka
    Napisane 10 maja 2018 - 10:20
    No czytanie książek nie uspokaja mnie bo w kółko czytam jedna stronę i nie wiem o czym bo myśli są gdzieś indziej :) Kiedy mam dłuższy stres albo na prawdę źle się czuje to takie ziołowe tabletki jak np. nervomix control biorę bo na prawdę się po nich czuję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~woxa ~woxa
    ~woxa
    Napisane 17 maja 2018 - 19:34
    Moim sposobem na stres jest między innymi gotowanie i pieczeniem bardzo lubię to robić, ostatnio nawet kupiłąm sobie taką fajną książkę: - inbook.pl/proste-przepisy-praca-zbiorowa , tu znajdują się bardzo fajne przepisy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ann ~ann
    ~ann
    Napisane 26 czerwca 2018 - 11:51
    Hej, wiadomo że sport bardzo pomaga, trzeba tylko znaleźć czas... razem z meżem staramy się ostatnio ograniczać kawę. Zamiast niej pijemy więcej imbiru z cytryną i miodem - szczególnie rano. Ponieważ w naszym życiu dużo ostatnio czynników stresogennych, myślę też o jakimś szkoleniu. Bo jednak nie zawsze można pojechać w Bieszczady, a w danej sytuacji trzeba jakoś sobie radzić. Zapisałam się już https://4grow.pl/szkolenia/zarzadzanie-stresem-szkolenie-trening-antystresowy-zarzadzanie-emocjami-szkolenie ale jeśli znacie godnych polecenia ekspertów z Gdańska to też bardzo chętnie skorzystam z ich wsparcia :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arit ~arit
    ~arit
    Napisane 30 czerwca 2018 - 13:34
        dla mnie leczniczy jets relaks z książką dobrym serialem albo jazda na długie dystansy rowerem. Ostatnio ciężki czas miałem w pracy starałem się zniwelowac jakoś stres do minimum, nervomix brałem rano i jakoś mi to pomagało, dużo lepiej się czułem. Wydaje mi się, że stres jets najgorszym naszym wrogiem, bo może on nas wyniszczać od środka, także trzeba sie ustrzec od niego

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~TRex ~TRex
    ~TRex
    Napisane 19 lipca 2018 - 18:01
    Na ile jest skuteczny nervomix? Chodzi mi o sytuacje, które mocno podnoszą ciśnienie. Krótko mówiąc mam remont łazienki i mocno wkurzającą ekipę remontową.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mixxer ~mixxer
    ~mixxer
    Napisane 28 sierpnia 2018 - 20:31
    No dla mnie te tabletki sa dobre i w takich stresowych sytuacjach jak opisujesz sie sprawdzają :) Ja brałam kilka dni i czułam wtedy spokój, zero nerwów :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~murzynkowa ~murzynkowa
    ~murzynkowa
    Napisane 11 września 2018 - 11:00
    Z ziołowych bardzo dobry jest ten właśnie nervomix, na bazie melisy , jest dostępny bez recepty i bardzo skuteczny. Mi w takim większym i dłuższym stresie pomógł. Uspokaja, wycisza i nie usypia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olin ~Olin
    ~Olin
    Napisane 21 września 2018 - 16:43
    arto sobie zadać pytanie czy silny stres jest związany z jakąś konkretną sytuacją teraz. Zastosować techniki radzenia sobie ze stresem, np. relaksacje, zadbać o siebie. Warto może skorzystać z jakichś treningów radzenia sobie ze stresem, lub poszukać przyczyn. Zachęcam do zadbania o siebie i pracy nad równowagą między obciążeniami a odpoczynkiem, aby wzmacniać siebie, warto w tym celu wybrać się na konsultacje do psychologa [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://ranking.abczdrowie.pl/s/Psycholog ] :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karol p ~karol p
    ~karol p
    Napisane 30 października 2018 - 05:59
    u mnie akurat ta bezsenność była spowodowana stresem, a konkretnie nerwówką w pracy i tu niestety ale nic nie działało ani zmiana tybu życia, ani chodzeniem na spacery, no nic nic mi nie pomagało. Dopiero jak zona namówiła mnie aby spróbować i wziąć jej tabletki nervomix. Po trzech dnia nareszcie zacząłem zasypiać i przestałem sie budzić w nocy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adek ~adek
    ~adek
    Napisane 14 listopada 2018 - 13:24
    U mnie na stres bardzo dobrze pomagają ziołowe tabletki nervomix które brałem kiedy zmieniłem prace i obawiałem się jak to będzie. Z nerwów to aż nie mogłem spac ale te tabletki pomogły mi się jakos opanować. Teraz o nich pamietam na wszelki wypadek jak znów zdarzy się jakis stresujący moment w moimbzyciu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 26 listopada 2018 - 10:37
    Ja jestem tym typem że lubie adrenaline i onaa mnie uspokaja ;) tzn już po fakcie oczywiscie :D czasami idę pobiegać, czasami pojeździć na rowerze. A ostatnio polatałem w tunelu aerodynamicznym. Jestem spod wrocławia to pojechałem do Speedflya i powiem wam że kurde pomaga bardziej niż wszystko inne hahaha :D jakoś nie umiem się odstresować czytając książki czy cos, tylko aktywnie spedzony czas mi pomaga, po nim nawet nie che mi sie myslec o stresie :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~majeczkowa ~majeczkowa
    ~majeczkowa
    Napisane 02 grudnia 2018 - 15:21
    A u mnie nie działa sport, spacery i inne takie, jak mam stes to w głowie tylko problemu, które to powodują. Jak chcę się z kolei uspokoić to biorę np. nervomix , który i na mnie dobrze działa. Cieszę się tylko, że nie często tak się czuję ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy