Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Sport a erekcja

Rozpoczęte przez ~adamoxikk, 18 kwi 2018
  • avatar ~adamoxikk ~adamoxikk
    ~adamoxikk
    Napisane 18 kwietnia 2018 - 15:35
    Witam, czy dieta i sport może pomóc w lepszej erekcji? jeśli mam problem, ze nie zawsze uda mi się być w pełni sprawnym to czego to moze byc przyczyna? moze to być od diety albo od stresu?? Pytanie do osób, które miały ten problem, jak go zwalczyć, co zażywać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~freis ~freis
    ~freis
    Napisane 01 czerwca 2018 - 11:41
    ~adamoxikk napisał:
    Witam, czy dieta i sport może pomóc w lepszej erekcji? jeśli mam problem, ze nie zawsze uda mi się być w pełni sprawnym to czego to moze byc przyczyna? moze to być od diety albo od stresu?? Pytanie do osób, które miały ten problem, jak go zwalczyć, co zażywać?

    Jak najbardziej. Jeśli bardzo dużo ćwiczysz i zauważyłeś u siebie problemy z erekcją to najczęściej problem jest w;
    przetrenowaniu i zmęćzeniu ( warto jest w tym przypadku przynajmniej na jakiś czas zmniejszyć intensywność ćwiczeń fizycznych i zobaczyć czy to ewentualnie pomoże)
    w nieodpowiedniej diecie, niektóre odżywki negatywnie wpływają na kondycję erotyczną
    Proponowałbym wypróbowć sobie jakiś środek zawierający L argininę, nie warto jest sie pakować w sildenafil na początku. Dobre działanie maja na przykład penis complete albo cum on

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~destin ~destin
    ~destin
    Napisane 01 czerwca 2018 - 11:55
    Cum on jak najbardziej, szczególnie, ze ma dobry skład. Mniej rozreklamowany od tych wszystkich olimpów i braveranów a w działaniu o wiele lepszy. Jednak mam pewne zastrzeżenia co do penis complete.Czy przypadkiem nie jest to bardziej środek na powiększenie penisa?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~freis ~freis
    ~freis
    Napisane 04 czerwca 2018 - 10:21
    Wbrew pozorom nie. Jego działanie jest głównie na erekcję. Nie jest tani ale jeśli chodzi o skłąd to jest bardzo pozytywny ponieważ ma w sobie duże ilości L argininy. Powiększanie penisa rówież jest ale przy kilkumiesięcznym regularnym braniu codziennie tablete. Polega to na tym, że środek zwiększa ilośc krwi która dociera do ciał jamistych w penisie i dzieki temu jest powiekszenie (z czasem ciała jamiste powiekszają się na stałe).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Froko ~Froko
    ~Froko
    Napisane 26 czerwca 2018 - 11:13
    Zgadzam się! Prowadząc się w miarę zdrowo i uprawiając sport, można spokojnie mieć normalną erekcję bez tabletek. Jednak przy np. stresującej robocie, czasem trzeba wesprzeć się sildenafilem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy