Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Sport dla faceta po 40.

sport a dbałość o serce

Rozpoczęte przez ~Kubuśpo40, 27 maj 2015
  • avatar ~Kubuśpo40 ~Kubuśpo40
    ~Kubuśpo40
    Napisane 27 maja 2015 - 22:31
    Kolejny zawał w mojej rodzinie, tym razem niestety u brata parę lat starszego. Na szczęście na razie skończyło się to dla niego nie najgorzej, ale dość straszne jest, że to kolejna osoba w rodzinie z zawałem. Słabe mamy serca i chyba o nie do końca nie dbamy. Mnie na razie problemy kardiologiczne wprost nie dotknęły, wiem jednak, że warto szukać metod, które pozwolą ochronić się przed chorobami serca... [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuFajne sposoby proponują na gramozycie.pl/, nie dość że pojawiają się zwykłe porady, to jeszcze można do systemu wprowadzać wyniki swoich badań, system je zawsze skomentuje. Przede wszystkim jednak pojawiają się filmy pokazujące jak prawidłowo ćwiczyć, jaki sport jest dla nas najlepszy, przy jakim tętnie. Ja dzięki temu ostatnio intensywnie pedałuję :) ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy