Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Siła wytrysku i gęstość

Rozpoczęte przez ~Henry, 23 sty 2015
  • avatar ~Henry ~Henry
    ~Henry
    Napisane 23 stycznia 2015 - 06:26
    Witam, od razu zaznaczę, że rozumiem potrzebę wizyty u Urologa.
    Ale do rzeczy, mam 52 lata, a od roku może mniej zmienił mi się nazwę to "sposób" wytrysku.
    Mianowicie teraz sperma stała się gęsta niemalże jak klej, no i co za tym idzie wytrysku praktycznie nie ma. Osiągam orgazm, ale sperma nie "wystrzela" jak kiedyś lecz po chwili dopiero wysącza się łagodnie.
    Mieliście lub macie podobne doświadczenia, może jakiś lekarz się wypowie, gdzieś tam czytałem że to nie jest problem, ale ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tasak42 ~tasak42
    ~tasak42
    Napisane 24 stycznia 2015 - 22:28
    Witaj, wiadomo że wytrysk z wiekiem jest mniejszy - nie mamy już tyle wigoru. Nie miałem natomiast nigdy takiego problemu jak Ty. Może to być spowodowane złą pracą jąder - musisz się zgłosić do lekarza tak jak sam napisałeś. Ja miałem problemy z 'złapaniem wiatru w żagle' że tak powiem ale na szczęście znalazłem już na to sposób. Daj znać co Ci powiedział lekarz, może jeszcze ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hej! ~Hej!
    ~Hej!
    Napisane 07 czerwca 2015 - 16:30
    To z wiekiem chyba normalne. Raczej nie masz powodu do zmartwień

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Paca ~Paca
    ~Paca
    Napisane 23 sierpnia 2015 - 19:36
    Tasak pochwal się. Jaki ten sposób?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 26 lipca 2017 - 20:27
    Ja mama bardzo "obfity wytrysk jak na przykład ze dwa dni nic nie działam i wezmę tabletkę Long Men to już mam bardzo mocny orgazm z dużym wytryskiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy