Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

separacja a brak sexu

Rozpoczęte przez ~Zagłubiony2, 10 cze 2019
  • avatar ~Zagłubiony2 ~Zagłubiony2
    ~Zagłubiony2
    Napisane 10 czerwca 2019 - 14:36
    Dzień dobry,



    Piszę tu pierwszy raz, czytałem trochę forum ale nie mogłem znaleźć podobnego tematu. Krótka historia moja- nie dogadywaliśmy się z żoną od ok 1 roku było coraz gorzej, podejrzenia o zdrady homoseksualizm itd - nie miało to miejsca. W akcie desperacji ok miesiąca temu wyprowadziłem się z domu- regularnie widuje dzieci staram się pomagać ile mogę. Żona niestety się nie zmieniła dalej mnie wyzywa i twierdzi, że zmarnowałem jej życie itd. Jakoś powoli zbieram się natomiast szczerze, to nie daje sobie rady z brakiem sexu. Chodzę po ścianach mam już dosyć ciągłego gapienia się na inne kobiety jak wygłodniały pies- masturbacja nie pomaga a powoduje jedynie jeszcze większą frustracje- jak sobie z tym poradzić bo szczerze to z jednej strony głowa rozwalona przez to, że mieszkam sam i nie mogę do siebie dojść a z 2 strony ta walona 'huć' która mnie po prostu niszczy doszczętnie- nie chce zdradzić jej bo mam nadzieje, że może nam się uda, nie chce tego też zrobić aby nie było argumentu w sądzie przeciwko mnie. Już nie daje rady ze sobą powaga!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alutka ~alutka
    ~alutka
    Napisane 10 czerwca 2019 - 16:40
    Dzień dobry,

    separacja!
    wnieś pozew o separację,
    to ureguluje stan faktyczny,
    pozwoli Tobie, bez wyrzutów sumienia, uprawiać sex z kimś innym,
    a
    gdy Wasze relacje ulegną poprawie, w co, osobiście wątpię,
    to, odwieszacie separację i znów jesteście kochającą się parą,

    ps. nie dotyczy par sakramentalnych, praktykujących..
    to wtedy, nie na forum, a do księdza..
    hej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~megan ~megan
    ~megan
    Napisane 10 czerwca 2019 - 20:22
    Jeśli żona nie zareagowała na wyprowadzkę, to wg mnie marne szanse. Może radykalny krok, złożenie wniosku o rozwód?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy