Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Samotnosc

Rozpoczęte przez ~Sharido, 02 paź 2013
  • avatar ~Sharido ~Sharido
    ~Sharido
    Napisane 02 października 2013 - 21:29
    Witajcie. Jestem 5 lat po rozwodzie i do tej pory nie moge znalezc sobie kobiety. Szczerze mowiac jestem na tyle zdesperowany, ze zaczalem sie zastanawiac nad jakimis portalami randkowymi. Korzystaliscie? Co o nich sadzicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~www ~www
    ~www
    Napisane 03 października 2013 - 10:50
    Nigdy nie korzystałam z takich portali, ale kiedyś się zastanawiałam nad tym tematem. Doszłam do wniosku, że pewnie nie warto, jeżeli szuka się kogoś wartościowego i na całe życie. Jednak czytając Twój post dzisiaj, uzmysłowiłam sobie, że pewnie zależy Ci na znalezieniu sobie kogoś na całą resztę życia, więc może nie dońca przemyślałam, z góry oceniając owe portale jednoznacznie........ Więc może jednak warto? Przemyśl
    Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Humin ~Humin
    ~Humin
    Napisane 04 października 2013 - 14:40
    Ja kiedys sprobowalem przygody przez internet a potem w realu. i powiem Ci, ze sie nie zawiodlem :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Billy ~Billy
    ~Billy
    Napisane 06 października 2013 - 13:50
    Sprawdz slampa.pl to jest jakis normalny portal randkowy, a nie taki, gdzie dziewczyny chca naciagac na kase

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grugru ~grugru
    ~grugru
    Napisane 19 lutego 2014 - 18:14
    Coś dla samotnych epolishwife.com.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy