Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

samochód

Rozpoczęte przez ~marcus, 03 lis 2012
  • avatar ~marcus ~marcus
    ~marcus
    Napisane 03 listopada 2012 - 13:53
    jaki samochód byście kupili za 50 tys.nie mówię o nowym samochodzie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Klakson ~Klakson
    ~Klakson
    Napisane 05 listopada 2012 - 13:30
    @Marcus, może doprecyzuj lekko.... Kombi, sportowy, van, limuzyna, kabrio, SUV...Do czego chcesz go używać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marcus ~marcus
    ~marcus
    Napisane 05 listopada 2012 - 19:47
    raczej SUV

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marekk364 ~marekk364
    ~marekk364
    Napisane 23 listopada 2012 - 00:22
    za 50 tys zł kupisz Range Rovera P388 . koniecznie z silnikiem 3000 D z BMW rewelacja !! Trzeba zrobić lekki chip tuning na 210-230 KM nie więcj bo ukręci skrzynię . Zużycie paliwa w mieście 14 litrów trasa 10 przy dynamicznej jeżdzie. Części pasuje wiele od BMW X5 oprogramowanie też do 2006 chyba roku póżniej nie . Komfort zawieszeń na miechach rewelacyjny , nie specjalnie awaryjny wbrew legendzie za to Audio !!! Tak muzyka nie gra nigdzie żadne BOSE , INFINITY czy BANG OLLUFSEN szans nie maja Mam to wiem. Polecam !! Ps. na co dzień jeżdzi moja żona
    A !!! przy kolizji porysował się zderzak i pękło szkło od reflektora a Passat " szkoda całkowita " kasacja !! masa 2.5 tony mówi sama za siebie !!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maxik ~maxik
    ~maxik
    Napisane 26 listopada 2012 - 00:52
    Range Rovera P388 ? No niezły wybór:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy