Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

rzęsistkowice

Rozpoczęte przez ~Zalamana, 30 sty 2019
  • avatar ~Zalamana ~Zalamana
    ~Zalamana
    Napisane 30 stycznia 2019 - 19:17
    Post anonimowy
    Witam. Wczoraj byłam u ginekologa okazało się, że mam rzęsistkowice. To już drugie zakażenie. pierwsze było 2 lata temu po podaniu leków i po cytologia okazało się, że jestem zdrowa. Mój parter też był leczony. Ale jakoś czas temu po stosunku poczułam pieczenie, palenie i duży dyskomfort. Od 6 lat mam tego samego partnera, dbam o higienę jak to możliwe, że znowu załapałam to świństwo. Czy jest możliwość, że moj partner miał aż takiego pecha i zarazil się 2 razy korzystając z toalety? :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mery ~mery
    ~mery
    Napisane 31 stycznia 2019 - 10:56
    Z ciekawości poczytałam i wychodzi na to że któreś z was gdzieś to złapało i sobie mogło przekazać a wychodzi na to że niewiele trzeba.

    Więc jeśli podejrzewasz zdradę to daj sobie luz i oboje na leczenie plus wyniki kontrolne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Załamana ~Załamana
    ~Załamana
    Napisane 31 stycznia 2019 - 11:22
    Już się lecze, a z partnerem zezwalam kontakty, ale poinformowała go i zaistniałej sytuacji i żeby też udał się do lekarza. Ale co zrobi, to już nie mój problem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy