Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

rozwodzić się czy nie

Rozpoczęte przez ~jestem w kropce, 25 lip 2014
  • ~Moon
    ~Moon
    Napisane 07 sierpnia 2014 - 22:18
    Kiedy byliście na randce.
    Czy pomagasz żonie w domu.
    Kiedy byłeś spontaniczny, piszesz ze macie małe dziecko może ona jest wykończona i dlatego nie iskrzy.
    Załatw opiekę dla dzieciaka, weź żonę na romantyczny weekend, kup czekoladę, szampana (co tam lubicie) zaproponuj sex na łące cokolwiek co zmusi ja do zmiany życia.
    Jesteś jeszcze na etapie "można to naprawić|" za chwile jedno was zacznie zdradzać i szukać adrenaliny an boku a możecie mieć ta adrenalinę w tym związku w którym jesteście.
    Ja znajomym którzy się oddalali kupiłam ostatnio podręcznik Kamasutry, ucieszyli się i testują. Czytałam tez taka historie jak facet kupił wibrator położył żonie na poduszkę - skłoniło ich to do dyskusji, przełamało lody. Znajdź własny sposób.
    :)
    Widać ze chcesz to ratować, pogadaj z zoną otwarcie ale ja tym wyjeździe, tak żeby nie mogła strzelić focha i uciec do domu, może różnie zareagować, przecież nie wiesz czy ona jest szczęśliwa, może tez nie tylko ukrywa to przed tobą żeby ciebie nie ranić.
    Pamiętasz okres randkowy, jak się staraliście, teraz codzienność was dopadła.
    Ps.
    Mam nadzieję ze pamiętasz ze wszyscy lubią prezenty, kobiety lubią kwiaty i niespodzianki.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Lola
    ~Lola
    Napisane 09 września 2014 - 19:16
    ~MŻK napisał:
    A mnie się wydaje, że jeżeli kobieta się jeszcze chce kłócić, to znaczy, że jeszcze walczy o związek.
    Gorsza od kłótni jest bierność i milczenie. Jak się już nie kłóci to znaczy, że odpuściła, niestety panowie źle to interpretują - najczęściej "no nareszcie jej przeszło".

Potwierdzam, jak jest kłótnia są emocje, można się pogodzić.
    Najgorsze są ciche obojętne dni.
    Ktoś ci tu proponował:

~donald napisał:

Napij się, bzyknij jakąś dziunię, porównaj to ze Starą i wybierz... napieprz się jak ruski plecak i też sobie porównaj.... doceń to co masz w domu, zadbaj o relacje, o dzieci.... zerżnij ją jak facet, a nie jak ciota..
    od roku patrzę jak na siostrę; ... kurwa, masz z nią przeżyć 50 lat, a nie 10... i płakać, że już dawno byś się rozwiódł... chłopie, ogarnij się i nie bądź pajacem. Dbaj o relacje w związku, na tym etapie jest wszystko do uratowania...

Akurat prawda, chociaż mniej brutalnie proponuje sex randkę z żoną daleko od domu, w romantycznym miejscu z szampanem i truskawkami.... sama bym chciała to przeżyć.

• ~Lola
    ~Lola
    Napisane 09 września 2014 - 19:16
    ~MŻK napisał:
    A mnie się wydaje, że jeżeli kobieta się jeszcze chce kłócić, to znaczy, że jeszcze walczy o związek.
    Gorsza od kłótni jest bierność i milczenie. Jak się już nie kłóci to znaczy, że odpuściła, niestety panowie źle to interpretują - najczęściej "no nareszcie jej przeszło".

Potwierdzam, jak jest kłótnia są emocje, można się pogodzić.
    Najgorsze są ciche obojętne dni.
    Ktoś ci tu proponował:

~donald napisał:

Napij się, bzyknij jakąś dziunię, porównaj to ze Starą i wybierz... napieprz się jak ruski plecak i też sobie porównaj.... doceń to co masz w domu, zadbaj o relacje, o dzieci.... zerżnij ją jak facet, a nie jak ciota..
    od roku patrzę jak na siostrę; ... kurwa, masz z nią przeżyć 50 lat, a nie 10... i płakać, że już dawno byś się rozwiódł... chłopie, ogarnij się i nie bądź pajacem. Dbaj o relacje w związku, na tym etapie jest wszystko do uratowania...

Akurat prawda, chociaż mniej brutalnie proponuje sex randkę z żoną daleko od domu, w romantycznym miejscu z szampanem i truskawkami.... sama bym chciała to przeżyć.

• ~Mar
    ~Mar
    Napisane 28 sierpnia 2019 - 10:29
    I jak rozwiodles się czy udało się ułożyć...pytam bo mam prawie identyczna sytuację i nie wiem co mam robić..

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy

facebook