Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

rozwodzić się czy nie

Rozpoczęte przez ~jestem w kropce, 25 lip 2014
  • avatar ~Lola ~Lola
    ~Lola
    Napisane 09 września 2014 - 19:16
    ~MŻK napisał:
    A mnie się wydaje, że jeżeli kobieta się jeszcze chce kłócić, to znaczy, że jeszcze walczy o związek.
    Gorsza od kłótni jest bierność i milczenie. Jak się już nie kłóci to znaczy, że odpuściła, niestety panowie źle to interpretują - najczęściej "no nareszcie jej przeszło".


    Potwierdzam, jak jest kłótnia są emocje, można się pogodzić.
    Najgorsze są ciche obojętne dni.
    Ktoś ci tu proponował:


    ~donald napisał:

    doceń to co masz w domu, zadbaj o relacje, o dzieci.... ..
    chłopie, ogarnij się i nie bądź pajacem. Dbaj o relacje w związku, na tym etapie jest wszystko do uratowania...


    Akurat prawda, chociaż mniej brutalnie proponuje sex randkę z żoną daleko od domu, w romantycznym miejscu z szampanem i truskawkami.... sama bym chciała to przeżyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mar ~Mar
    ~Mar
    Napisane 28 sierpnia 2019 - 10:29
    I jak rozwiodles się czy udało się ułożyć...pytam bo mam prawie identyczna sytuację i nie wiem co mam robić..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy