Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Rozwód facet 42

Rozpoczęte przez ~Xxx76, 29 wrz 2019
  • avatar ~Xxx76 ~Xxx76
    ~Xxx76
    Napisane 29 września 2019 - 21:35
    Mam wielki problem dlamnie bardzo wielki mam żonę i koleżanke którą KOCHAM i chce zostać JEJ mężem a ona moją żoną kochamy się ja ja bardzo z tego co ona muwi też BARDZO mbie kocha ale chcę powiedzieć żonie że to koniec z żoną od 5lat nie uprawiamy sexu ona ma 56lat ja 42 jak mam powiedzieć żonie nie chcę jej skrzywdzić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 02 października 2019 - 09:44
    Już ją skrzywdziłeś, to teraz tylko to powiedz.
    Po prostu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 02 października 2019 - 10:31
    Piszesz jakbyś uczył się polskiego.
    Powiedz, jak było, starłeś się być najlepszym dla niej mężem ale nie wyszło, zakochałeś się i wyprowadzasz się.
    Im będzie więcej szczerości tym szybciej powinna nastąpić wypeowadzka. W zasadzie powinieneś spakować się.
    Dla dwóch stron będzie to większy komfort.
    Pozostaną tylko kwestie rozwodowe i ewentualnie finansowe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~impure thoughts ~impure thoughts
    ~impure thoughts
    Napisane 08 marca 2020 - 02:46
    ~Xxx76 napisał:
    Mam wielki problem dlamnie bardzo wielki mam żonę i koleżanke którą KOCHAM i chce zostać JEJ mężem a ona moją żoną kochamy się ja ja bardzo z tego co ona muwi też BARDZO mbie kocha ale chcę powiedzieć żonie że to koniec z żoną od 5lat nie uprawiamy sexu ona ma 56lat ja 42 jak mam powiedzieć żonie nie chcę jej skrzywdzić


    Niech tylko ktoś inny pisze Ci pozew rozwodowy. A jak tak bardzo chcesz zostać mężem tej drugiej to zykła z Ciebie mięka fajka. Facet wpieprzający się z małżeństwa w małżeństwo to zwykła miernota.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MatiWW ~MatiWW
    ~MatiWW
    Napisane 25 lutego 2021 - 11:46
    Adwokata weź dobrego, żebyś nie został z łapą w przysłowiowym nocniku. Przerabiałem rozwód. I wtedy wychodzą prawdziwe zęby lwicy ;-) Wpierw sam to przeżywałem, jednak później minęło. Mnie reprezentowała adwokat w całej tej sprawie, która jak się okazało była bardziej złożona niż początkowo sądziłem. Nie chciałem skrzywdzić podziałem majątku byłej zony, ale nie chciałem też zostać bez niczego. Pomoc prawna okazała się kluczowa. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuMnie reprezentowała mecenas Domaradzka, na prawdę mogę polecić. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mea ~Mea
    ~Mea
    Napisane 24 czerwca 2021 - 16:39
    Przy tak dużej różnicy wieku to oewnie Pani go utrzymywała przez jakiś czas. I przy jego zdradach raczej zostanie z ręką w nocniku niż z połową majątku :)
    założę sie że nowa koleżanka też starsza, albo przynajmniej lepiej ustawiona.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy