Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Rozwód a moja Kochana córka

Rozpoczęte przez ~Mar, 02 lut 2018
  • avatar ~Mar ~Mar
    ~Mar
    Napisane 02 lutego 2018 - 06:04
    Witam. Jestem zalamany i niewiem co i jak mam robić. Jestesmy 5 lat po slubie i mamy córke 8 lat. Żona chce rozwodu bez orzekania o winie. Winni jestesmy oboje bo zaniedbalismy siebie.Ja Kocham żonę i niechciałbym rozwodu. Ale niepotrafie jej przekonac. A najbardziej to Kocham córkę i niewidzię po za nią życia. Poświecam jej prawie każda wolna chwile. A mam jej naprawde duzo. Córka też chce byc caly czas przy mnie i robic wszystko tylko ze mna. Tak bardzo sie zżylismy . Żona też uczestniczy w jej wychowaniu ale wedlug mnie i najblizszym otoczeniu to ja znacznie duzo i duzo wiecej. Ja ja budze i ja ja też usypiam. Zaprowadzam do i czesto odbieram ze szkoly. Popoludnia razem. Zakupy razem. Zabawy razem. Zajecia dodatkowe razem. Wiem ze corka woli zamieszkac ze mna po rozwodzie bo sama mi to powiedziala. Ja też bym tak chcial bo niepotrafie bez niej żyć tak ja kocham i jestem za nia. Wiem ze zona napewno sie nie zgodzi na to zeby corka zamieszkala ze mna i żebysmy zostali w naszym mieszkaniu a ona miala by sie wyprowadzic. Bedzie chciala zabrac córke na sile. Co ja moge z tym zrobic. Zostac i cos zrobic tylko niewiem co. Czy wyprowadzic sie dla dobra corki i zeby one zostaly. Prosze o pomoc.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 08 lutego 2018 - 18:04
    Mar Staraj się o opiekę nad dzieckiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy