Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Rozstępy

Rozpoczęte przez ~Dawid, 12 maj 2020
  • avatar ~Dawid ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 12 maja 2020 - 04:09
    Jak sobie poradziliście z rozstępami? Ja kiedyś bardzo schudłem i zrobiły mi się brzydkie rozstępy na klatce piersiowej. Żona poradziła mi, żebym wziął pod uwagę zabiegi laserem frakcyjnym. Miała racje jest o niebo lepiej! [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuZabiegi miałem wykonywane w Esderm we Wrocławiu i z całego serca polecam każdemu to miejsce. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek86 ~Janek86
    ~Janek86
    Napisane 22 maja 2020 - 10:35
    Laser frakcyjny to chyba najlepsza metoda. Sam też miałem problem z rozstępami na nogach i błyskawicznie wyleczyli mnie [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw Esderm we Wrocławiu. Pełna profeska, personalne podejście do klienta i nowoczesny sprzęt ;) ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marecki ~marecki
    ~marecki
    Napisane 15 lutego 2021 - 14:16
    serio ci to tak przeszkadzalo? moja zona usuwala rozstepy laserm po ciazy [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuw klinice vesuna z krakowa. ] w pelni ja rozumiem, bo jednak cialo po ciazy sie zmienia, a ona sporo cwiczyla i mimo, ze sylwetka sie mocno nie zmienila, to z rozstepami nie potrafila sie pogodzic. ja mam na brzuchu, ale nie usuwam, moja wina bo tylem, tylem i nic z tym nie robilem,

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy