Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Romans singla z mężatką

Rozpoczęte przez ~, 18 gru 2012
  • avatar ~spiderman ~spiderman
    ~spiderman
    Napisane 12 stycznia 2018 - 09:55
    zazdrosc byla ale tylko troche

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spiderman ~spiderman
    ~spiderman
    Napisane 12 stycznia 2018 - 09:55
    zazdrosc byla ale tylko troche

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spiderman ~spiderman
    ~spiderman
    Napisane 12 stycznia 2018 - 12:13
    uwazam ze zadrosc niszczy zwiazek a ja nie chcialem tego popsuc co bylo miedzy nami ....ale i tak sie wszystko popsulo a jej juz nie mam przy sobie i mial juz nie bede :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężatka ~Mężatka
    ~Mężatka
    Napisane 12 stycznia 2018 - 17:11
    A tak bardzo uczciwie, głównie wobec siebie, ile czasu byś tak jeszcze wytrzymał? Tzn chodzi mi o to, że młodość powoli by przemijala.. Nie chciałeś mieć dzieci z nią ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spiderman ~spiderman
    ~spiderman
    Napisane 12 stycznia 2018 - 18:10
    nigdy sie nad tym nie zastanawialem ...najwazniejsze bylo dla mnie to zeby byc obok niej ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężatka ~Mężatka
    ~Mężatka
    Napisane 12 stycznia 2018 - 20:00
    Jest mi bardzo przykro, że spotkało Cię coś takiego.. Okrutne jest to życie. Czasami zastanawiam się nad tym po co spotykamy takie osoby, czemu stają się najważniejszymi osobami na świecie, kochamy, zakochujemy się, a potem los nam to odbiera. Co to ma na celu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężatka ~Mężatka
    ~Mężatka
    Napisane 12 stycznia 2018 - 20:05
    Dzisiaj spotkałam obcego faceta, który pachnial podobnie jak On.. I nie wiem czy to ja już tak szwankuje i mózg płata mi figle czy wręcz przeciwnie, tak desperacko pragnę Go poczuć, zobaczyć, powąchać, że mój organizm spełnia moje życzenia i tworzy pewnego rodzaju iluzje, złudzenia ..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spiderman ~spiderman
    ~spiderman
    Napisane 12 stycznia 2018 - 20:18
    wlasnie chcialbym to wiedziec... czemu juz jej nie moge miec... co sie stalo ..przeciez mi tak zalezało i niewiem kiedy to sie stało ze stała sie tak najwazniejsza osoba w moim zyciu :( mezatka wydaje mi się ze tez poznalas wyjatkowego faceta i stal sie dla ciebie bardzo wazny i teraz przypomina ci sie jego zapach i wszystko co z nim zwiazane u mnie jest tak samo ..nie moge sie skupic nawet bo w glowie tylko ona ....:(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężatka ~Mężatka
    ~Mężatka
    Napisane 13 stycznia 2018 - 21:16
    Mieszkacie w jednym mieście? Macie jakieś wspólne miejsca, gdzie niby przypadkiem mógłbyś ją spotkać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spiderman ~spiderman
    ~spiderman
    Napisane 14 stycznia 2018 - 12:56
    mieszkamy blisko siebie i chyba wiemy o sobie wszystko... ale niewiem czemu stracilem ja bezpowrotnie ...:( odeszła poprostu do meza ...:(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mężatka ~Mężatka
    ~Mężatka
    Napisane 15 stycznia 2018 - 08:34
    Jest mi bardzo przykro, że spotkało Cię takie cierpienie :(. Moje cierpienie jest przynajmniej na własne życzenie..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spiderman ~spiderman
    ~spiderman
    Napisane 15 stycznia 2018 - 15:29
    :(:( jesli mozesz to napisz do na gg 64701335

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobietka ~Kobietka
    ~Kobietka
    Napisane 15 stycznia 2018 - 20:33
    analizując te wszystkie historie od A do Z widać jak niewiele z nich ma szczęśliwe zakończenie,szkoda że autorzy tych historii trafiają tu,,po'' a nie.,,przed" swoimi,, przygodami,,wtedy może nie popełnili by błędów i nie podejmowali decyzji których z czasem muszą żałować, ta strona powinna być przestroga dla wszystkich którzy już choćby zaczynają myśleć o wiklaniu się w związki z mezami,zonami....wiele by to oszczedzilo łez w późniejszym czasie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spiderman ~spiderman
    ~spiderman
    Napisane 15 stycznia 2018 - 20:54
    kobietka masz racje ...szkoda ze wczesniej nie zajrzalem moze bym nie podarowal siebie calego na przysłowiowej na tacy ...:(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Man ~Man
    ~Man
    Napisane 20 stycznia 2018 - 13:59
    W kontaktach mężatkach tj. osób zajętych prawnie tak czy owak kończy się na super sexie niestety.Wiem to autopsji niestety.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~spiderman ~spiderman
    ~spiderman
    Napisane 20 stycznia 2018 - 19:41
    kobietka i mezatka dziekuje wam za rozmowe i zycze wszystkiego dobrego niech wam sie zycie ulozy po waszej mysli zycze wam duzoo szczescia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bella ~Bella
    ~Bella
    Napisane 21 stycznia 2018 - 08:55
    Ja tez jestem w takiej sytuacji..tydzień temu odszedl kochanek singiel ( po dwoch latach ) bo byłam za bardzo zazdrosna o inne kobiety..rzucił mnie z dnia na dzien,wszedzie mnie zablokował ze nawet nie moge sie z nim skontaktować....przeżywam traume i od tygodnia nie żyje .....jestem mezatka od 12-lat,dzieci nie mam...zostalam w nieudanym małżeństwie.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bella ~Bella
    ~Bella
    Napisane 21 stycznia 2018 - 09:01
    Dodam ze wcześniej deklarowal ze kocha itd.....wrecz na siłę przyciągnął mnie do siebie obiecujac mi zlote gory....kazal mi sie rozwodzić od samego początku...ja na początku nie chcialam go ale z biegiem czasu mnie rozkochal na tyle ze zwariowalam za nim no i teraz rzucił....jest jak jest....nikomu nie życzę tej traumy....dodam.ze z mężem nie uklada mi sie od lat....nawet ze soba nie spimy...dlatego wplatalam sie w romans bez happy endu....:((

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bella ~Bella
    ~Bella
    Napisane 21 stycznia 2018 - 09:04
    Przeczytalam wszystkie wasze historie i szczerze wam wszystkim współczuję bo wiem co czujecie....teraz pozostaje nam wszystkim podnieść sie z gruzow....ale jak? Ja zachorowałam na depresję....i nie jestem.w stanie normalnie funkcjonować...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bella ~Bella
    ~Bella
    Napisane 21 stycznia 2018 - 09:10
    Do tej pory nie rozwiodlam sie z mężem przez moja matke...ktora straszy mnie swoja chorobą,szantazuje ze zejdzie jak sie rozwiode, leży krzyżem w kosciele i nie uznaje rozwodow...uwaza mnie za nieudacznice której nikt nie zechce..maja sytuacja popchnela mnie w ramiona innego faceta....po prostu..który tez jak wyzej napisalam poszedł sobie.....i zostalam dalej w bagnie...nie żyje....:((

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy