Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Romans singla z mężatką

Rozpoczęte przez ~, 18 gru 2012
  • ~Zet
    ~Zet
    Napisane 23 grudnia 2019 - 22:33
    Robert1971 sformułowanie jak najbardziej prawidłowe. Może gdybyś mniej się tutaj udzielał, a więcej robił, nie miałbyś okazji żalić się jaką to niedobrą kobitę miałeś. Pewnie z Ciebie niezłe ziółko jest. Stanowczo jest tu Ciebie o dużo za dużo. Wiecznie teoretyzujesz, radzisz bzdury. Jakaś masakra, jak baba.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 24 grudnia 2019 - 03:27
    ~Zet napisał:
    Robert1971 sformułowanie jak najbardziej prawidłowe. Może gdybyś mniej się tutaj udzielał, a więcej robił, nie miałbyś okazji żalić się jaką to niedobrą kobitę miałeś. Pewnie z Ciebie niezłe ziółko jest. Stanowczo jest tu Ciebie o dużo za dużo. Wiecznie teoretyzujesz, radzisz bzdury. Jakaś masakra, jak baba.

Ani mnie nie znasz, ani nie wiesz tak naprawdę w czym rzecz, ale ferować zaoczne wyroki to już jak najbardziej...
    No trzeba 'wysokich lotów', by taką postawę prezentować.
    Naprawdę.
    Ale okey.

Wobec Ciebie @Zet, chętnie skorzystam z prawa 'wielkiego pomilczenia' - wyzwania nie podejmuję, bo dla mnie jak dyskutować to na argumenty, a nie inwektywy.

Z mądrym podyskutujesz, ale z 'najmądrzejszym' i wszystkowiedzącym już ciężko ;-D

Wesołych Świąt i Dosiego Roku życzę oraz dobrego samopoczucia w zapatrzeniu w siebie samego.
    Pozdrawiam serdecznie :-)

• ~Asth
    ~Asth
    Napisane 16 stycznia 2020 - 12:30
    Kiedys zaboli.....

• ~Ktos
    ~Ktos
    Napisane 16 stycznia 2020 - 20:52
    Rzuci cię z dnia na dzień tak jak mnie wierzysz jej i ufasz teraz w każde jej slowo tez tak bardzo jej wierzylem ....a teraz życie... jesteś jej tylko odskocznia od codziennego życia tak samo jak ja byłem ...rzuci cię z dnia na dzień i zapomni o tobie wróci do męża bo ma więcej od cb ....a teraz rzeczywistość nie traktuje cię poważnie ....rozczarujesz się tak jak ja ....ona zapomni o tobie z dnia na dzień ...ale ty o niej nie zapomnisz tak jak ja przez wiele lat ....

• ~Ktos
    ~Ktos
    Napisane 16 stycznia 2020 - 21:08
    Masz racje zaboli i to bardzo jak się dowie ze będzie mieć dziecko z mężem a nie z nim ....:(

• ~Maja
    ~Maja
    Napisane 19 marca 2020 - 17:55
    Jak można tak nie szanować drugiego człowieka, z którym spędziło się tyle czasu, tylko i wyłącznie dlatego, że coś się wypaliło. Przestańcie się tłumaczyć i zachowywać jak banda egoistów... Brak mi słów na to, jak ludzie nie potrafią stawić czoła swoim problemom i wynikającym z nich konsekwencjom.

• ~qqq
    ~qqq
    Napisane 13 kwietnia 2020 - 05:16
    ~Granit napisał:
    Jasne, rozwód poważna sprawa, tylko zastanawia mnie ile jeszcze mam czekać skoro się do tego nie kwapi. W nieskończoność?. Kocham ja i ona mnie.Zapewnia mnie o tym, ze tylko ja sie liczę dla niej. Ale się nie rozwodzi. Do tego jest strsznie zaborcza,polubię na fb zdjęcie kolezanki robi mi aferę. Do tego foch. Odpowiem na wiadomość afera, bo kto to jest. i dlaczego z nia rozmawiam. No ale przecież, to jest tylko czasami. I ze zwyklą znajomą. Mam sie odciąć od wszystkich?. Zaczyna mnie to drażnić. Co o tym myśleć?

JESTEM CIEKAW JAK TO SIĘ DALEJ POTOCZYŁO TKWISZ DALEJW TYM ?

» odpowiedz » do góry
poprzednia
Strona 45 z 10
poprzednia Strona 45 z 45

Gorące tematy