Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Romans singla z mężatką

Rozpoczęte przez ~, 18 gru 2012
  • ~Zet
    ~Zet
    Napisane 23 grudnia 2019 - 22:33
    Robert1971 sformułowanie jak najbardziej prawidłowe. Może gdybyś mniej się tutaj udzielał, a więcej robił, nie miałbyś okazji żalić się jaką to niedobrą kobitę miałeś. Pewnie z Ciebie niezłe ziółko jest. Stanowczo jest tu Ciebie o dużo za dużo. Wiecznie teoretyzujesz, radzisz bzdury. Jakaś masakra, jak baba.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 24 grudnia 2019 - 03:27
    ~Zet napisał:
    Robert1971 sformułowanie jak najbardziej prawidłowe. Może gdybyś mniej się tutaj udzielał, a więcej robił, nie miałbyś okazji żalić się jaką to niedobrą kobitę miałeś. Pewnie z Ciebie niezłe ziółko jest. Stanowczo jest tu Ciebie o dużo za dużo. Wiecznie teoretyzujesz, radzisz bzdury. Jakaś masakra, jak baba.

Ani mnie nie znasz, ani nie wiesz tak naprawdę w czym rzecz, ale ferować zaoczne wyroki to już jak najbardziej...
    No trzeba 'wysokich lotów', by taką postawę prezentować.
    Naprawdę.
    Ale okey.

Wobec Ciebie @Zet, chętnie skorzystam z prawa 'wielkiego pomilczenia' - wyzwania nie podejmuję, bo dla mnie jak dyskutować to na argumenty, a nie inwektywy.

Z mądrym podyskutujesz, ale z 'najmądrzejszym' i wszystkowiedzącym już ciężko ;-D

Wesołych Świąt i Dosiego Roku życzę oraz dobrego samopoczucia w zapatrzeniu w siebie samego.
    Pozdrawiam serdecznie :-)

• ~Asth
    ~Asth
    Napisane 16 stycznia 2020 - 12:30
    Kiedys zaboli.....

• ~Ktos
    ~Ktos
    Napisane 16 stycznia 2020 - 20:52
    Rzuci cię z dnia na dzień tak jak mnie wierzysz jej i ufasz teraz w każde jej slowo tez tak bardzo jej wierzylem ....a teraz życie... jesteś jej tylko odskocznia od codziennego życia tak samo jak ja byłem ...rzuci cię z dnia na dzień i zapomni o tobie wróci do męża bo ma więcej od cb ....a teraz rzeczywistość nie traktuje cię poważnie ....rozczarujesz się tak jak ja ....ona zapomni o tobie z dnia na dzień ...ale ty o niej nie zapomnisz tak jak ja przez wiele lat ....

• ~Ktos
    ~Ktos
    Napisane 16 stycznia 2020 - 21:08
    Masz racje zaboli i to bardzo jak się dowie ze będzie mieć dziecko z mężem a nie z nim ....:(

• ~Maja
    ~Maja
    Napisane 19 marca 2020 - 17:55
    Jak można tak nie szanować drugiego człowieka, z którym spędziło się tyle czasu, tylko i wyłącznie dlatego, że coś się wypaliło. Przestańcie się tłumaczyć i zachowywać jak banda egoistów... Brak mi słów na to, jak ludzie nie potrafią stawić czoła swoim problemom i wynikającym z nich konsekwencjom.

» odpowiedz » do góry
poprzednia
Strona 45 z 10
poprzednia Strona 45 z 45

Gorące tematy

facebook