Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Romans singla z mężatką

Rozpoczęte przez ~, 18 gru 2012
  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 września 2018 - 18:21
    Chodzi zasadniczo o pewne dane, ktore pomoga mi wyjasnic samemu sobie, skad w Twoich tekstach tyle jadu w moja strone...

    W zasadzie... Nie znasz mnie...
    Nie lezalas pode mną...
    Nie zrobilem Ci nic zlego...

    Wiec... Prawda... Jesli nie widac przede mna przyczyny.... Znaczy prawda... Poszukajmy jej gdzies z boku...

    Poswiecmy wiec moja latarenką ironi i wszechwiedzy na Twoje poletko...

    Mysliciele dawno wydedukowali ze jesli ktos pluje jadem, to problem lezy zawsze po stronie plujacego...

    Ergo!!

    Stawiam litra, ze chodzi o Twoje podworko, znaczy beggraund jak mawiają brytowie.... To widocznie Ciebie nikt nie wzial od tylu jako kochanke, ani od przodu jako seks przyjaciolke, zaden kolega nie zaszedl do Twojego pokoju w biurze i nie wypietuszyl... A w innych pokojach jeki i kwiczenie orgazmiczne odchodzi... A Ciebie zaden nawet najbiedniejszy ciec pewnie nie chcial zromansowac........

    I na mnie gorzkie wylewasz zale??

    Dobrze... Dobrze.... No juz... Juz (przytula tera kristof bidulke i pociesza... No tylko tyle zrobic moge)

    Ze mna w tym starciu nie wygrasz...

    Zajmuje sie tym... Zawodowo.

    .... Ile wazysz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 września 2018 - 18:30
    A powaznie to u nas sie zaczelo.
    Wlasnie dlatego ze nie chcemy oklamywac naszych zon i mezow.
    Pisalem juz o tym.

    Nie doczytalas!!

    Nununu tytyty!!!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~_zołza_ ~_zołza_
    ~_zołza_
    Napisane 18 września 2018 - 18:30
    @ Kristof..tak mi mów !! :-)
    Jakiego jadu ?! Ja rany leczę :-)
    widać nie jesteś taki Alfa , skoro zwykły nick zaprowadził Ciebie w pole :-) a niby zajmujesz się tym zawodowo , ech:-) o taak..
    ale..kontynuuj, śmiało - robi się całkiem ciekawie :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~_zołza_ ~_zołza_
    ~_zołza_
    Napisane 18 września 2018 - 18:32
    Wybacz - to niedopuszczalne :-)
    odrobię lekcje.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uwaga ~Uwaga
    ~Uwaga
    Napisane 18 września 2018 - 19:39
    ~Kristof napisał:

    Dobrze... Dobrze.... No juz... Juz (przytula tera kristof bidulke i pociesza... No tylko tyle zrobic moge)


    To teraz ja.....mogę o Najlepszy we wszystkim?
    Dzisiaj swoimi tekstami najpierw wprawiłeś mnie w osłupienie, potem uśmiałam się do łez, a teraz żądam ciągu dalszego Mężatce, która tak bardzo chciała Kristofa, że w trybie awaryjnym poszła po radę do prawnika...
    No....piszesz? To może być hit!!! A książka sprzeda się na pniu. Ja i moi Bracia czekamy z niecierpliwością, chociaż najstarszy - Witek najchętniej, by Ci przywalił za głupie teksty i na nic nie pomagają wyjaśnienia, że to tylko słowa pisane dla fun-u.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 września 2018 - 19:48
    ~_zołza_ napisał:
    kontynuuj, śmiało - robi się całkiem ciekawie :-)


    Ale ze do kogo mam pisac?
    Ze o czym?
    Fla funu?

    Dla was to "ciekawe"?

    Dla Ciebie to zabawa?
    Jakies slowne przepychanki?
    Mam sie mocowac z babami?
    Swoje napisalem, objasnilem, jak ktos nie zrozumial to i tak nie pojmie.

    Masz zdanie wyrobione. A co na ten caly temat sadzisz jest mi zupelnie obojetne.

    Naprawde.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 września 2018 - 20:06
    ~Uwaga napisał:
    ~Kristof napisał:

    Dobrze... Dobrze.... No juz... Juz (przytula tera kristof bidulke i pociesza... No tylko tyle zrobic moge)


    To teraz ja.....mogę o Najlepszy we wszystkim?
    Dzisiaj swoimi tekstami najpierw wprawiłeś mnie w osłupienie, potem uśmiałam się do łez, a teraz żądam ciągu dalszego Mężatce, która tak bardzo chciała Kristofa, że w trybie awaryjnym poszła po radę do prawnika...
    No....piszesz? To może być hit!!! A książka sprzeda się na pniu. Ja i moi Bracia czekamy z niecierpliwością, chociaż najstarszy - Witek najchętniej, by Ci przywalił za głupie teksty i na nic nie pomagają wyjaśnienia, że to tylko słowa pisane dla fun-u.


    Prawnika poszukalem ja, idziemy do niego jutro razem.
    Pomysl prawnika jest moj.

    Czy jak boli Cie zab to nie idziesz do dentysty?

    Czyli co... Rozumiem ze dzieci bawily sie w romanse i nie wiedza ze proza zycia zawiera setki praw i paragrafow ktore moga pomoc lub zaszkodzic?

    To wy rozumiem kierujecie sie emocjami i serduszkami przy bawieniu sie w doroslosc?

    Zle trafilas jednak.
    Ja nie bawie sie w romanse tylko chce konkretnie przeprowadzic ten nowy zwiazek w jakies sensowne miejsce. Okaze sie niedlugo co tak naprawde jest grane... U wszystkich.

    Problem w tym ze ja pisalem o powaznej sprawie ale chyba do niepowaznych osob. Bo na koniec zawsze wam zle. Ja nie chowam sie i nie bede ukrywal przez rok czy dwa, jak chce zrobic cos konkretnie to powiecie ze zle bo za szybko i ze to nie prawdziwa milosc.

    Zapytalem o objasnienie pojecia milosc, to Witek sie bije po glowie bo nie zna slowa "pojecie" i szuka teraz jego znaczenia w google na smartfonie siostry.

    Zapytalem o to pojecie bo jest kluczowe, ale wiem ze nie masz pojecia co odpisac bo nie wiesz... Bo jestes kobieta i operujesz na emocjach a nie logice formalnej.

    Ja Ci nie pomoge.

    Przykro mi.

    Fun byl i zabawa ale po prawdzie ja koncze fun bo zaczynamy powazny okres... Sam jestem tym zaskoczony... Ze tak szybko... Ale... Co ciekawe... Wiadomo ze na nikogo nie liczymy bo zostaniemy sami... Wszyscy nas beda chcieli... No wlasnie... Wszyscy beda chcieli zrobic z nami to co wy teraz... Wyszydzic, zniszczyc, osmieszyc, grozic itd...

    Tyle ze ja sie nie boje nikogo... Nigdy... To myslisz ze przejmuje sie jakimis opiniami na forum kobiet z ktorych jedna mysle ze jest facetem?

    No i jak?

    Witek zyje czy zrobil w portki?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 września 2018 - 20:14
    ~_zołza_ napisał:
    @ Kristof..tak mi mów !! :-)
    Jakiego jadu ?! Ja rany leczę :-)
    widać nie jesteś taki Alfa , skoro zwykły nick zaprowadził Ciebie w pole :-) a niby zajmujesz się tym zawodowo , ech:-) o taak..
    ale..kontynuuj, śmiało - robi się całkiem ciekawie :-)


    Wiesz o tym ze ta Twoja wiadomosc w sensie tresci jest pusta?
    Nie padly zadne slowa niosace tresc...
    Odpisalas cokolwiek... Ale nic tu nie ma.

    Ale ja pytam: ile wazysz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 września 2018 - 20:16
    Konkrety konkrety:
    Waga?
    Wzrost?
    Rozmiar miseczki?

    Ilosc partnerow w skali 5 lat i ilosc stosunkow dluzszych niz 7 minut w skali miesiaca.

    Dajesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 września 2018 - 20:20
    ~Uwaga napisał:


    To ia, że to tylko słowa pisane dla fun-u.


    A Tobie podobal sie opis orgazmu co?

    No przyznaj sie!!

    Tititi!!

    Chyba ze jeszcześ za mloda zeby przezyc mokry orgazm.

    Mialas juz mokry kobiecy orgazm?

    Czy narazie bracia zabraniajo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uwaga ~Uwaga
    ~Uwaga
    Napisane 18 września 2018 - 20:26
    ~Kristof napisał:
    ~Uwaga napisał:
    niesamowity :):):):):):):)


    Slysze jak mi to krzyczysz w twarz... Cala mokra... Zamglone oczy... Lezysz i stale to powtarzasz.... A fala rozchodzi sie... I rozchodzi.... I rozchodzi.... I Twoim cialem rzucaja wstrzasy.... A ja dalej i dalej... I mocniej....
    :)
    Ech.... Wiem ze dzialam na Ciebie.... Wiem wiem.
    Siebie mozesz oszukac, ale mnie nie :)))) hihihi

    Kristof, zakładam że to pisałeś dla fun-u, Tobie wolno innym nie, bo są kobietami etc.
    Pytanie o definicję miłości jest kluczowe i wiem co powinnam napisać i napiszę.
    Twoja historia jednak nie trzyma się kupy ale ok, zakładam, że jest tak jak piszesz. W którymś miejscu napisałeś, że Ona wymięka, że czujesz to dlatego dziwi mnie ten ciąg dalszy z prawnikiem. Mam wrażenie, że ustawiłeś się w roli ratownika, ratujesz kobietę z opresji. Nie jest tak? Skoro prawnik to Twój pomysł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uwaga ~Uwaga
    ~Uwaga
    Napisane 18 września 2018 - 20:30
    Kristof jeśli będziesz pajacował z orgazmami, miseczkami, stosunkami i innymi głupotami to niczego sensownego się nie dowiesz.
    Przynajmniej ode mnie. Decydujesz Ty.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 września 2018 - 20:44
    ~Uwaga napisał:
    ~Kristof napisał:
    ~Uwaga napisał:
    niesamowity :):):):):):):)


    Slysze jak mi to krzyczysz w twarz... Cala mokra... Zamglone oczy... Lezysz i stale to powtarzasz.... A fala rozchodzi sie... I rozchodzi.... I rozchodzi.... I Twoim cialem rzucaja wstrzasy.... A ja dalej i dalej... I mocniej....
    :)
    Ech.... Wiem ze dzialam na Ciebie.... Wiem wiem.
    Siebie mozesz oszukac, ale mnie nie :)))) hihihi

    Kristof, zakładam że to pisałeś dla fun-u, Tobie wolno innym nie, bo są kobietami etc.
    Pytanie o definicję miłości jest kluczowe i wiem co powinnam napisać i napiszę.
    Twoja historia jednak nie trzyma się kupy ale ok, zakładam, że jest tak jak piszesz. W którymś miejscu napisałeś, że Ona wymięka, że czujesz to dlatego dziwi mnie ten ciąg dalszy z prawnikiem. Mam wrażenie, że ustawiłeś się w roli ratownika, ratujesz kobietę z opresji. Nie jest tak? Skoro prawnik to Twój pomysł.


    Dziwisz sie ze mamy czasem chwile w ktorych ona sie boi ze ja zrezygnuje a ja w tej samej chwili boje sie ze ona wroci do meza???
    Dziwisz sie????
    Ty jako kobieta nie rozumiesz tych emocji, stresu? Moze jednak jestes facetem?? ...
    Jezu naprawde sie zakochalismy...
    Tyle ze ja rozumiem co to pojecie znaczy.
    Zakochalismy sie i nie wyjdziemy z tego gladko...
    Oboje tego chcemy, oboje!
    Dzis w sumie glownie to omawialismy... Patrzylismy sobie w oczy... I pytalismy siebie nawzajem czy idziemy dalej, czy zaczynamy... Czy jestesmy pewni...
    Bo czeka nas dramat... Ale nie ma wyjscia.

    Gdyby ktores z nas mialo cien watpliwosci... Dawno bysmy zrezygnowali.
    Uwierz mi... Ale z drugiej strony to bez znaczenia czy wierzysz.

    W sumie zaczynam udawadniac ze nie jestem wielbladem.

    Chcesz znalesc luke...

    Wiec szukaj.

    Powodzenia.

    Ja wiem co by Cie ucieszylo... Ucieszyla by was wszystkie moja porazka... Bo same ją pewnie ponioslyscie.
    Wiem ze wiekszosc takich zwiazkow sie nie udaje.

    Wiem to.

    Ale widzisz... Moze mam to szczescie ze trafilem odpowiednio... I ona tez...

    A co zycie z nami zrobi... Okaze sie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 września 2018 - 20:47
    ~Uwaga napisał:
    Kristof jeśli będziesz pajacował z orgazmami, miseczkami, stosunkami i innymi głupotami to niczego sensownego się nie dowiesz.
    Przynajmniej ode mnie. Decydujesz Ty.....


    Ale ja nie potrzebuje sie niczego od Ciebie dowiadywac. Bo mnie to nie interesuje.

    No mowie Ci naprawde. Uwierzysz ze moze mi to byc obojetne?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~_zołza_ ~_zołza_
    ~_zołza_
    Napisane 18 września 2018 - 20:55
    ~Kristof napisał:
    ~_zołza_ napisał:
    @ Kristof..tak mi mów !! :-)
    Jakiego jadu ?! Ja rany leczę :-)
    widać nie jesteś taki Alfa , skoro zwykły nick zaprowadził Ciebie w pole :-) a niby zajmujesz się tym zawodowo , ech:-) o taak..
    ale..kontynuuj, śmiało - robi się całkiem ciekawie :-)


    Wiesz o tym ze ta Twoja wiadomosc w sensie tresci jest pusta?
    Nie padly zadne slowa niosace tresc...
    Odpisalas cokolwiek... Ale nic tu nie ma.

    Ale ja pytam: ile wazysz?

    Widzisz , widocznie tresci nie miało być.
    Wpadasz na forum i ogłaszasz się jako mega zajebisty bawidamek i oczekujesz poklasku. Hmm...a tu nie piaskownica , chcesz się bawić kobietami - baw się. W naturze nic nie ginie.
    Jak dla mnie jesteś erotoman- gwędziasz ,chociaż potrafisz rozbawić - to przyznam. Chcesz doprowadzać do orgazmu, masz Swoją wymarzoną Kobietę - więc masz pole do popisu.
    I nawet jeśli język Twój jak żmija- raz zwija raz rozwija- to nie robi to na mnie wrażenia.
    I możliwe ,że Swoim pajacowaniem "złomotałeś "kilka panieniek w firmie, ale jaki myśliwy - taka zwierzyna.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uwaga ~Uwaga
    ~Uwaga
    Napisane 18 września 2018 - 21:05
    Kristof, ależ wierzę, że moje zdanie jest Ci obojętne.
    Zapewniam Cię, że nie szukam żadnej luki.
    Wiem jedno. W życiu trzeba podejmować odważne decyzje zawsze, a z tego co piszesz jesteś w tym dobry. Czasami jest tak, że spotykamy kogoś, bez kogo nie wyobrażamy sobie dalszego życia i może tym kimś jest właśnie Twoja Mężatka? Oby tak było.
    Pewnie, że rozumiem strach, o którym piszesz. Rozumiem doskonale.
    Powodzenia Kristof!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 września 2018 - 21:15
    ~Uwaga napisał:
    Kristof, ależ wierzę, że moje zdanie jest Ci obojętne.
    Zapewniam Cię, że nie szukam żadnej luki.
    Wiem jedno. W życiu trzeba podejmować odważne decyzje zawsze, a z tego co piszesz jesteś w tym dobry. Czasami jest tak, że spotykamy kogoś, bez kogo nie wyobrażamy sobie dalszego życia i może tym kimś jest właśnie Twoja Mężatka? Oby tak było.
    Pewnie, że rozumiem strach, o którym piszesz. Rozumiem doskonale.
    Powodzenia Kristof!


    No i tyle w temacie.
    Bo zaczela sie wojna.

    Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 września 2018 - 21:46
    Dowiem sie czym jest miłość?
    Pytalem o to.
    Ciekaw jestem jednak czy pokrywaja sie nasze definicje

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Uwaga ~Uwaga
    ~Uwaga
    Napisane 18 września 2018 - 22:07
    ~Kristof napisał:


    Ale ja nie potrzebuje sie niczego od Ciebie dowiadywac. Bo mnie to nie interesuje.

    No mowie Ci naprawde. Uwierzysz ze moze mi to byc obojetne?

    To jednak interesuje Cię moja definicja miłości?
    Dlaczego????????


    Dobrze....Uwaga.....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kristof ~Kristof
    ~Kristof
    Napisane 18 września 2018 - 22:17
    ~Uwaga napisał:

    To jednak interesuje Cię moja definicja miłości?
    Dlaczego???????
    Dobrze....Uwaga.....


    Interesuje z punktu widzenia tematu ktorym sie zajmuje i badam... Tak... Jestem przygotowany... Uwazam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy