Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Romans singla z mężatką

Rozpoczęte przez ~, 18 gru 2012
  • ~Uwaga
    ~Uwaga
    Napisane 02 marca 2018 - 08:58
    Drogi Nicku Drogi Asd niezależnie od tego co się komu zdarzyło czy nie ważne by być świadomym siebie meżczyzną/ kobietą. Albo chcę być w związku albo nie przecież to proste :)

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Real woman
    ~Real woman
    Napisane 11 marca 2018 - 15:27
    ~Asd napisał:
    Drogi Nicku, a jak teraz wygląda teoria i praktyka w twoim małżeństwie?

Asd a ja zapytam jak wygląda teoria i praktyka u Ciebie?

Miłość nieszczęśliwa to nie tylko miłość singla do mężatki czy singielki do żonatego. To nie tylko miłość wynikająca z uwikłania się w zdradę. To nie jest rownież, jak twierdzi Nick, pojęcie literackie. Jesli kochasz, nie wzbudzając wzajemnej miłości to Twoja miłość jest bezsilna i jest nieszczęśliwa. Po prostu.

• ~Kunc
    ~Kunc
    Napisane 11 kwietnia 2018 - 10:24
    Ja pokochałem mężatkę, a ona mnie. Jej małżeństwo to fikcja, do tego nic ich nie trzyma bo nie mają dzieci. Właśnie czekamy na rozwód.

• ~John
    ~John
    Napisane 30 maja 2018 - 07:11
    Nie polecam, przytrafiło mi się to , jak najdalej od takich bab ,bo tak ucierpisz ty ,bo [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisupizda ]zawsze głodna , na męża nażekała jaki on zły i wogóle a po zakładzie sie goni .Po prostu typowa szmata.

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Strona 10 z 10
poprzednia Strona 10 z 10

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty