Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

Rocznica..

Rozpoczęte przez ~janikos, 23 sty 2018
  • avatar ~janikos ~janikos
    ~janikos
    Napisane 23 stycznia 2018 - 20:07
    Witajcie,
    Szukam prezentu dla żony i szukam i tak nie mogę się zdecydować, myślicie ze voucher do SPA byłby w porządku opcją tylko teraz na ile złoty haha :) Znalazłem u nas w Warszawie Studio Sante, myślicie że warto nawet można sobie kupić online https://www.studiosante.pl/zabiegi-i-terapie/vouchery/ co wy na to? z góry dzięki i pozdrawiam serdecznie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Matek30 ~Matek30
    ~Matek30
    Napisane 04 lutego 2018 - 14:00
    A nie lepiej, żebyście porobili coś razem? My zawsze tak planujemy rocznicę, żeby prezenty nie wiązały się ze spędzaniem czasu osobno, np. na ostatnią wykupiliśmy sobie wakacje fajne na last minute z Itaki i myślę, że taki wspólny odpoczynek o wiele bardziej umacnia związek :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adamoss ~Adamoss
    ~Adamoss
    Napisane 04 lutego 2018 - 14:02
    Nawet jak na wspólny wyjazd Was nie stać, albo nie macie czasu to też myślę, że spa ok, ale najpierw wspólna kolacja czy nawet seans filmowy w domu- po prostu coś wyjątkowego. W Warszawie jest świetne miejsce z klimatem, Instalacje Art Bistro i oni na takie kolacje we dwoje nadają się perfekcyjnie bo zupełnie zapomina się, że właśnie jest się w centrum tego gwarnego miasta

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rikko ~Rikko
    ~Rikko
    Napisane 05 lutego 2018 - 14:32
    Myślę, że zawsze też romantyczny prezent warto ofiarować, kobiety to cenią! W https://www.fotoprint.pl/ fajne robią te fotoobrazy na płótnie, wystarczy, że podeślesz Waszą ulubioną fotkę i oni już Ci to ogarną super, myślę, że ukochana będzie zachwycona

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ada ~Ada
    ~Ada
    Napisane 23 lutego 2018 - 15:50
    My w w tym roku z chłopakiem jedziemy na EuroTripa z Party Camp! Już się nie mogę doczekać, zawsze chcieliśmy jechać na jakąś objazdówkę, ale nigdy nie było okazji, ani czasu ani kasy, ale teraz sie zawzięliśmy i już mamy zarezerwowane, teraz tylko czekać :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ana ~Ana
    ~Ana
    Napisane 22 marca 2018 - 10:09
    Ja na rocznicę od męża dostałam kwiaty, pocztą kwiatową mi je wysłał. Rocznica wypadła w tygodniu to nie poświętowaliśmy mocno. odbiliśmy sobie w weekend w spa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 29 grudnia 2018 - 01:15
    Też mi się widzi, że zabranie żony/dziewczyny na rocznicę na jakiś wyjazd to jest super pomysł! Zwłaszcza jakieś romantyczne miejsca. Na wiosnę Itaka ma sporo ciekawych wycieczek do Włoch - może coś takiego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karaib ~Karaib
    ~Karaib
    Napisane 04 stycznia 2019 - 22:40
    Ja zabieram moją Natalię na Karaiby, a lecimy oczywiście z niezastąpionym biurem Itaka - oni nigdy nas za granicą nie wystawili, a do tego można znaleźć wycieczki tanie jak barszcz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Machoń ~Machoń
    ~Machoń
    Napisane 18 stycznia 2019 - 22:06
    U nas Itaka od lat się najbardziej sprawdza, z resztą generalnie myślę, że klucz do zadowolenia jest taki, żeby wybierać duże biura, z renomą gdzie mamy też bezpieczeństwo,, że bezpiecznie wszystko zostanie zorganizowane, do tego promocje można fajne upolować, na last minute ostatnio byliśmy na Maderze chociażby i za grosze złapaliśmy chwilę odpoczynku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sylwek ~sylwek
    ~sylwek
    Napisane 21 lutego 2019 - 18:34
    moja sobie wymysliła że chce lokówkę, ile się nastresowalem, naszukałem, jakieś blogi przeglądałem nawet, w końcu wybrałem taką złotą babyliss, kobieta zadowolona, wiem że sprzecik dobrze oceniany, prezent się udał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tytus ~tytus
    ~tytus
    Napisane 22 lutego 2019 - 11:20
    Wiem, że moja kobieta na rocznicę na pewno chciała by gdzieś wyjechać, przeglądam na razie oferty apartamentów na https://www.sunandsnow.pl/ widziałem świetny w górach w Istebnej, Kawulonka się dokładnie nazywa, zapowiada się obiecująco

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Buła ~Buła
    ~Buła
    Napisane 24 lutego 2019 - 17:39
    Dobry pomysł, wyjazd na rocznice, wspólnie spędzony czas. Nawet jeśli nie chcesz rezerwować nic w ciemno to można kupić voucher prezentowy, wiem, że mają takie w sun&snow, i wspólnie wybrać idealne miejsce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy