Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

Ring

Rozpoczęte przez ~brazylii, 08 sie 2017
  • avatar ~brazylii ~brazylii
    ~brazylii
    Napisane 08 sierpnia 2017 - 13:20
    Pytanie skierowane bardziej do ludzi z okolic Gdańska, którzy znają ten serwis samochodowy i się mogą wypowiedzieć. Jakie opinie macie? Muszę zrobić coś poważniejszego przy samochodzie a u nas naprawdę niski poziom tych serwisów i się boję ;./

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~brodatypirat ~brodatypirat
    ~brodatypirat
    Napisane 08 sierpnia 2017 - 15:18
    Ring? Z tego co słyszałem to jeden z lepszych serwisów w Gdańsku bo po pierwsze pracują na nowoczesnym sprzęcie a po drugie mają spore doświadczenie. Sam korzystam z pomocy mechanika znajomego ale gdybym miał zmienić to na serwis to poszedłbym do nich :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dawid ~Dawid
    ~Dawid
    Napisane 05 października 2017 - 19:55
    W Gdansku jest akurat duża konkurencja, jeśli chodzi o serwisy samochodowe, ale z tego co kojarzę, Ring jest faktycznie jednym z najlepszych. Byłes u nich w końcu? Nic nie piszesz, to pewnie wszystko ok? :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Bazyleusz ~Bazyleusz
    ~Bazyleusz
    Napisane 01 marca 2019 - 20:28
    Dla mnie sprawdzonym serwisem jest Premio Ring w Gdańsku. Już kilka razy byłam u nich z różnymi sprawami i za każdym razem szybko i rzetelnie naprawili mi auto. Można na nich polegać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiesiek ~Wiesiek
    ~Wiesiek
    Napisane 20 kwietnia 2019 - 19:44
    Dokładnie tak jak kolega wyżej - nie ma nic lepszego niż Ring Auto Premio.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy