Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Książka, muzyka, film

Remaki filmów

Rozpoczęte przez ~Kaganek, 14 wrz 2012
  • avatar ~Kaganek ~Kaganek
    ~Kaganek
    Napisane 14 września 2012 - 15:23
    Była pamięć absolutna teraz idzie sędzie Dredd - co Wy na to?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kotarka ~Kotarka
    ~Kotarka
    Napisane 26 września 2012 - 10:34
    Jaram się! "Dredd" ma być w 3D więc będzie widowiskowo ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~slawek ~slawek
    ~slawek
    Napisane 09 października 2012 - 17:01
    Pamiec absolutna byla tragiczna, Dredd tez pewnie bedzie kiepski..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~slawek ~slawek
    ~slawek
    Napisane 09 października 2012 - 17:02
    Chociaz z checia obejrze :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~trewor ~trewor
    ~trewor
    Napisane 27 września 2013 - 13:13
    Trochę inna półka filmowa, ale będzie remake horroru Carrie, na podstawie książki Kinga. Myślę, że będzie warto. Mam nadzieję, że nie tylko ja lubię horrory bardziej od futurystycznych rozwalanek:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jurek ~Jurek
    ~Jurek
    Napisane 07 października 2013 - 09:10
    Róznie bywa z remakami, ale jednak warto przypominać dobre historie - takie choćby jak Carrie, czy inne książki Kinga. Czasy się zmieniają i filmy sprzed 30 lat teraz nie mają tej mocy oddziaływania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~trewor ~trewor
    ~trewor
    Napisane 08 października 2013 - 14:52
    Chodzi też o efekty specjalne, kiedy ich nie były rozwinięte ciężko było czasami przedstawić pewne wydarzenia. Oczywiście nie są najważniejsze, ale czasami przy horrorach pomagają zbudować klimat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marciniak ~Marciniak
    ~Marciniak
    Napisane 22 października 2013 - 11:36
    Pomagają budować? Właśnie, dlatego większość horrorów jest kiepska, że nie inwestuje się tam w efekty i grają w nich studenci. Stara Carrie, właśnie dlatego się wyróżniała, że grała w niej Spacek i efekty były całkiem spoko - jak na tamte czasy. :)
    Nowa Carrie wypada jeszcze lepiej, niby sporo efektów specjalnych, a sama Carie urządza krwawą jatkę na koniec, ale film wciąż pozostaje horrorem dramatycznym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jurek ~Jurek
    ~Jurek
    Napisane 13 stycznia 2014 - 09:30
    Niebawem wychodzi remake RoboCopa, dość długo na niego czekaliśmy, oby bylo warto.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arion ~arion
    ~arion
    Napisane 13 stycznia 2014 - 15:36
    Widziałam zwiastun, zapowiada się niezły film. Chętnie sobie przypomnę kultową produkcję. Do roli żony Alexa wzięli Abey Cornnish - jedna z ładniejszych aktorek moim zdaniem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marciniak ~Marciniak
    ~Marciniak
    Napisane 13 stycznia 2014 - 15:52
    Mi też się póki co podoba. Ciekawe jak wypadnie w kinie. To było jednak do przewidzenia, że taki pomysł się pojawi. Ale jak "Sędzia Dredd" wyszedł całkiem spoko, tak po RoboCopa mogą zrobić jeszcze lepszego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ArekF ~ArekF
    ~ArekF
    Napisane 14 stycznia 2014 - 19:54
    Ja też na RoboCopa czekam. Zapowiada się naprawdę niezłe kino akcji, a do tego jest mój ulubiony aktor Samuel L. Jackson.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamax ~Kamax
    ~Kamax
    Napisane 15 stycznia 2014 - 10:51
    O RoboCop Nowy - świetnie...kto jeszcze tam gra? Osobiście bardzo lubię remaki filmów...zawsze można sobie poporównywać... ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ArekF ~ArekF
    ~ArekF
    Napisane 19 stycznia 2014 - 19:35
    Jak dobrze kojarzę, to gra tam np. Samuel L. Jackson czy Gary Oldman i Keaton, więc aktorzy dość dobrzy, szczególnie na tego pierwszego zawsze można liczyć.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stefan ~stefan
    ~stefan
    Napisane 20 stycznia 2014 - 21:34
    Tak na dobrą sprawę już ta trójka aktorów już robi wrażenie. Dla mnie szczególnie Gary Oldman, jeden z moich ulubionych aktorów amerykańskich. Bardzo charakterystyczny i sięgający bo nie tuzinkowe środki aktorskie. Ja na ten przykład nie będę porównywał. Niby remake, ale nie o to chodzi chyba, żeby porównywać. Fabuła będzie inna, minęło ponad 25 lat od poprzedniej wersji, a więc efekty to przepaść wręcz. Po prostu liczę na dobry film akcji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamax ~Kamax
    ~Kamax
    Napisane 23 stycznia 2014 - 12:44
    Ja też liczę na świetną akcję ale podobno tutaj jeszcze film jest "pogłębiony psychologicznie" - no ciekawi mnie tu już maksymalnie... jak to wszystko ogarnął ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gaspar ~gaspar
    ~gaspar
    Napisane 27 stycznia 2014 - 17:00
    Ja na pewno tego filmu nie przepuszczę! Po trailerze zapowiada się rewelacyjnie. A Abbie Cornish w obsadzie tym bardziej mnie przekonuje :).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamax ~Kamax
    ~Kamax
    Napisane 29 stycznia 2014 - 12:52
    ~gaspar napisał:
    Ja na pewno tego filmu nie przepuszczę! Po trailerze zapowiada się rewelacyjnie. A Abbie Cornish w obsadzie tym bardziej mnie przekonuje :).


    Abbie Cornish... nie kojarzę zupełnie ;-) ale resztę obsady jak najbardziej... świetni aktorzy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ArekF ~ArekF
    ~ArekF
    Napisane 30 stycznia 2014 - 21:08
    Dla mnie też akurat ten aktor mniej znany. Ogólnie odtwórca Robocopa również nie jest jakoś popularny, ale to nawet dobrze, bo jednak będzie bardziej pasował do takiej postaci.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stefan ~stefan
    ~stefan
    Napisane 01 lutego 2014 - 15:44
    Ja też tego autora w sumie nie znam. Choć, jak wyżej pisałem, znam paru innych. Z nimi można robić dobre kino. I nawet w filmie akcji/si-fi próbować zarysować głębszy rys psychologiczny. Bardzo możliwe, że zaprezentują nam to twórcy Robocopa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy