Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Nowe hobby

Rękodzieło

Rozpoczęte przez ~wojtek58, 04 paź 2018
  • avatar ~wojtek58 ~wojtek58
    ~wojtek58
    Napisane 04 października 2018 - 15:27
    Panowie, od jakiegoś czasu zająłem się hobbistycznie metalem, rozszalałem się z tym strasznie - od świeczników, po meble nawet udało mi się wyspawać przyjaciołom balustradę na taras. Ale żona juz na mnie wrzeszczy, że jest tego wszystkiego cały garaż i mam się tego pozbyć, jedno ze sprytniejszych własnych dzieci poradziło mi, żebym sprzedawał przez internet, bo to ładne całkiem mi wychodzi, ale już jak sprzedawać to mi nie podpowiedziało. Może macie doświadczenia?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maru ~maru
    ~maru
    Napisane 05 października 2018 - 10:36
    hehe jak to z dziećmi moje tez tylko wola zabrac i zrobic same nic pokazać jak się robi żebym sobie następnym razem sam poradził, a co do sprzedaży przez internet to ja prowadziłem przez lata sklep na allegro, teraz się wyprowadzam stamtąd na własną witrynę, co prawda mam również sklep stacjonarny, bo jestem mechanikiem i sprzedaję również części samochodowe, także jak masz jakieś konkret pytania to z chęcią podpowiem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~biedronka123 ~biedronka123
    ~biedronka123
    Napisane 07 października 2018 - 16:14
    ~wojtek58 napisał:
    Panowie, od jakiegoś czasu zająłem się hobbistycznie metalem, rozszalałem się z tym strasznie - od świeczników, po meble nawet udało mi się wyspawać przyjaciołom balustradę na taras. Ale żona juz na mnie wrzeszczy, że jest tego wszystkiego cały garaż i mam się tego pozbyć, jedno ze sprytniejszych własnych dzieci poradziło mi, żebym sprzedawał przez internet, bo to ładne całkiem mi wychodzi, ale już jak sprzedawać to mi nie podpowiedziało. Może macie doświadczenia?


    ja tu sie nie chce za bardzo wymądrzać, ale z tymi sklepami na allegro to chyba wiekszosc rezygnuje i sie wyprowadza na swoje smieci, na dzieci nie licz, @maru na pewno pomoże, zostawiam ci tez do skopiowania adres do fajnego bloga ktory raz na jakis czas czytam odnosnie prowadzenia wlasnego sklepu, jezyk przystepny wiec na pewno znajdziesz tam jakies wskazowki dla siebie netgraf.pl/blog/dlaczego-lepiej-sprzedawac-u-siebie-niz-placic-prowizje-na-allegro,20

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wojtek58 ~wojtek58
    ~wojtek58
    Napisane 09 października 2018 - 23:13
    ~biedronka123 napisał:
    ~wojtek58 napisał:
    Panowie, od jakiegoś czasu zająłem się hobbistycznie metalem, rozszalałem się z tym strasznie - od świeczników, po meble nawet udało mi się wyspawać przyjaciołom balustradę na taras. Ale żona juz na mnie wrzeszczy, że jest tego wszystkiego cały garaż i mam się tego pozbyć, jedno ze sprytniejszych własnych dzieci poradziło mi, żebym sprzedawał przez internet, bo to ładne całkiem mi wychodzi, ale już jak sprzedawać to mi nie podpowiedziało. Może macie doświadczenia?


    ja tu sie nie chce za bardzo wymądrzać, ale z tymi sklepami na allegro to chyba wiekszosc rezygnuje i sie wyprowadza na swoje smieci, na dzieci nie licz, @maru na pewno pomoże, zostawiam ci tez do skopiowania adres do fajnego bloga ktory raz na jakis czas czytam odnosnie prowadzenia wlasnego sklepu, jezyk przystepny wiec na pewno znajdziesz tam jakies wskazowki dla siebie netgraf.pl/blog/dlaczego-lepiej-sprzedawac-u-siebie-niz-placic-prowizje-na-allegro,20


    Jesteście niezastąpieni, nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz, jeszcze będę się tu pewnie wynaturzał a teraz zabieram się za lekturę. Dziękuję!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~majk ~majk
    ~majk
    Napisane 17 stycznia 2019 - 14:22
    O! To widzę, że wkręciłeś się na maksa! Niestety nie pomogę Ci z tematem metalu, bo ja działam od połowy tamtego roku w drewnie ;) też zajawka. kupiłem nawet cały pakiet elektronarzędzi ryobi, bo uznałem, że hobby tak dobrze na mnie działa i odstresowuje, że nie ma co się zastanawiać, tylko zainwestować!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy