Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Przyjaciółki szukam

Rozpoczęte przez ~Tomi, 01 lip 2017
  • avatar ~Tomi ~Tomi
    ~Tomi
    Napisane 01 lipca 2017 - 22:46
    Kim jestem? 
    Niezwyczajny facet.... który ma mnóstwo wad... ale też i zalet... Nie mam super samochodu, nie jestem prezesem wielkiej firmy choć mam ugruntowaną pozycję w firmie. Jestem typowym mężczyzną 40 letnim...no prawie... Zajmuję się domem, gotuję, piorę i nie wstydzę się tych tematów. Ogarniam życie dzieci przed szkołą i po niej. Na dodatek normalnie pracuję. Mam też bardzo mało czasu dla siebie a wtedy wypoczywam intensywnie uprawiając trochę sportu a także czytając bądź słuchając książki. Nie oglądam tv, dlaczego? Bo mam do tego prawo.
    Poszukuję  dziewczynę... stan cywilny bez znaczenia, do przyjaźni lub kto wie co może się wydarzyć... A może tylko do łóżka???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~anna ~anna
    ~anna
    Napisane 02 lipca 2017 - 18:40
    Ja szukam przyjaciela - może pomożemy sobie nawzajem ......

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Fajny20 ~Fajny20
    ~Fajny20
    Napisane 10 lipca 2017 - 13:18
    ~anna napisał:
    Ja szukam przyjaciela - może pomożemy sobie nawzajem ......

    odezwij sie do mnie na email ziomek12231@gmail.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zlotko ~Zlotko
    ~Zlotko
    Napisane 15 lutego 2018 - 17:22
    Szacun Tomi,
    Nie masz łatwo z tego co piszesz...
    Moze wystarczy rozejrzec się dookola, nie ma nikogo godnego uwagi w pobliżu?
    Tutaj chyba same zdesperowane,samotne,oszukane ,badz chetne na romans :)
    Pewnie nie bedzie łatwo! Powodzenia o ile wciąz poszukujesz, oby trafiła się niewiasta dla której szczęście Twoich dzieci bedzie równie wazne jak Twoje szczęście

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zwyczajna kobieta ~zwyczajna kobieta
    ~zwyczajna kobieta
    Napisane 21 lutego 2018 - 08:08
    ~Tomi napisał:
    Kim jestem? 
    Niezwyczajny facet.... który ma mnóstwo wad... ale też i zalet... Nie mam super samochodu, nie jestem prezesem wielkiej firmy choć mam ugruntowaną pozycję w firmie. Jestem typowym mężczyzną 40 letnim...no prawie... Zajmuję się domem, gotuję, piorę i nie wstydzę się tych tematów. Ogarniam życie dzieci przed szkołą i po niej. Na dodatek normalnie pracuję. Mam też bardzo mało czasu dla siebie a wtedy wypoczywam intensywnie uprawiając trochę sportu a także czytając bądź słuchając książki. Nie oglądam tv, dlaczego? Bo mam do tego prawo.
    Poszukuję  dziewczynę... stan cywilny bez znaczenia, do przyjaźni lub kto wie co może się wydarzyć... A może tylko do łóżka???

    A jak się z Tobą skontaktować???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomi ~Tomi
    ~Tomi
    Napisane 25 lutego 2018 - 13:57
    Kontakt ze mną pod mailem:
    podobny36@go2.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~diana ~diana
    ~diana
    Napisane 11 kwietnia 2018 - 14:37
    mialam kiedys przyjaciela ale zostawil mnie bez slowa po 5 lata przyjazni i chwil razem spedzonych Czy to byl przyjaciel sama nie wiem Przyjaciel chyba mowi o wszystkim

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy