Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Przyjaciel dla Kobiety

Rozpoczęte przez ~Jurek Nowak , 09 kwi 2018
  • avatar ~Jurek Nowak ~Jurek Nowak
    ~Jurek Nowak
    Napisane 09 kwietnia 2018 - 14:54
    Jestem Jurek mam 46 lat 193 cm.wzrostu ciemne włosy oczy piwne i jestem szczupły chętnie umilę Kobiecie czas jeśli czujesz się zaniedbywana i potrzebujesz więcej intymnego kontaktu to odezwij się do mnie a ja chętnie umilę Pani czas.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Real woman ~Real woman
    ~Real woman
    Napisane 10 kwietnia 2018 - 17:41
    Czy myśli Pan, że wiek i wzrost są na tyle ważne, by po ich podaniu prawdziwa kobieta chciała się z Panem zaprzyjaźnić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nikita ~nikita
    ~nikita
    Napisane 11 kwietnia 2018 - 13:55
    ja sie chetnie umowie zabawimy sie razem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sonny_5@o2.pl ~sonny_5@o2.pl
    ~sonny_5@o2.pl
    Napisane 21 kwietnia 2018 - 22:11
    Dzień dobry ~Real Roman, czyli taka randka w całkowitą ciemność?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 22 kwietnia 2018 - 00:06
    Sony,
    Nie wiem czy mogę wypowiadać się w imieniu "Prawdziwego Romana", ale chyba jest różnica miedzy informacją taką: 172/69 wiek 44....a taką: Poszukiwany wyjątkowy mężczyzna ceniący towarzystwo wyjątkowej kobiety.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~sonny ~~sonny
    ~~sonny
    Napisane 22 kwietnia 2018 - 08:07
    Wyjątkowa,
    Twoja propozycja treści jest dużo ciekawsza. Jeżeli miałbym do wyboru takie dwa anonse wolałbym poznać Panią z drugiego:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 22 kwietnia 2018 - 20:49
    Sonny,
    A dlaczego?
    Przecież z drugiego anonsu także nie wynika wiele... ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sonny_5 ~sonny_5
    ~sonny_5
    Napisane 22 kwietnia 2018 - 21:01
    Dobry wieczór Wyjątkowa,
    ale jest sympatyczniej napisany. Chyba, że można połączyć oba i obraz zrobi się pełniejszy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 22 kwietnia 2018 - 21:41
    Dobry wieczór Sonny,
    Cóż za szybka reakcja ;)
    Hmmm moim zdaniem nie odpowiedziałeś na pytanie :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sonny_5 ~sonny_5
    ~sonny_5
    Napisane 22 kwietnia 2018 - 22:09
    Wyjątkowa,
    ad." Szybka reakcja" - ściemniać czy napisać jak było w rzeczywistości?
    ad "Hmmm" - szukam towarzystwa wyjątkowej kobiety bo jestem wyjątkowy :-)))
    W.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 22 kwietnia 2018 - 22:24
    Sonny,
    Ad. " Szybka reakcja" - A jak myślisz, że należałoby odpowiedzieć?"
    Ad. "Hmmm" - Skoro szukasz wyjątkowej kobiety, bo jesteś wyjątkowy, to jak odpowiesz na pytanie zadane przez nią powyżej?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sonny_5 ~sonny_5
    ~sonny_5
    Napisane 22 kwietnia 2018 - 22:49
    Wyjątkowa,
    Ad. "szybka reakcja" - nawiązalem kontakt z Wyjątkową Kobietą i co kilka minut sprawdzam pocztę czy coś do mnie napisała,
    Ad. "Hmmm" - jak masz na imię?
    Wojtek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 22 kwietnia 2018 - 23:20
    Sonny-Wojtku,
    Ad. "Szybka reakcja"- to, że kobieta napisze, że jest wyjątkowa nie musi oznaczać, że taka jest. To chyba wiesz?
    Ad. "Hmmm" - Mam na imię Wyjątkowa i niech tak pozostanie, mam nadzieję, że się nie gniewasz ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sonny_5 ~sonny_5
    ~sonny_5
    Napisane 22 kwietnia 2018 - 23:36
    Wyjątkowo, (tak powinno się odmienić Twój nick),
    Ad. "Szybka reakcja" - chyba trochę się z Tobą nie zgadzam. Jeżeli poznałem Kobietę i zaczynam z nią rozmawiać to musi być Wyjątkową. Z inną bym nie miał zamiaru tracić czasu.
    Ad."Hmmm" - czy na zawsze tak pozostanie??? I umrę w nieświadomości?
    3. Lubisz aktywnie spędzać czas?
    W. albo nie S.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 22 kwietnia 2018 - 23:52
    Sonny-Wojtku,
    1. Możesz się ze mną nie zgodzić, jednakże nie widzę, by z treści tej krótkiej wymiany zdań wynikało, że jestem wyjątkowa. Nawet jeśli jestem to Ty tego nie wiesz, a jedynie zakładasz, że moooooże taka jest ta Wyjątkowa Ktosia ;)
    2. To czy tak pozostanie nie zależy tylko ode mnie. Zresztą na tym forum w wielu miejscach moje imię wystepuje...zatem może zgadnij jak mam na imię ;) Jeśli trafisz potwierdzę.
    3. Bardzo różnie lubię spędzać czas ;)
    Pozdrawiam Cię Wyjątkowo ;)
    W. ( to prawie tak jak Ty) ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sonny_5 ~sonny_5
    ~sonny_5
    Napisane 23 kwietnia 2018 - 00:11
    Dobranoc.
    Rano będę dalej rozkminiał Wyjątkową kobiecą naturę.
    No napisz jak masz na imię!!! Na ten wątek trafiłem przypadkiem i chyba nie mam możliwości wyśledzenia tego co mnie w tej chwili Wyjątkowo interesuje :-)))
    Miłego poniedziałku.
    Sonny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 23 kwietnia 2018 - 08:19
    Dzień dobry Sonny-Wojtku,
    Rozkminiaj, rozkminiaj ;)
    Miłego poniedziałku!
    Wyjątkowa ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sonny_5 ~sonny_5
    ~sonny_5
    Napisane 23 kwietnia 2018 - 09:34
    Dzień dobry Wyjątkowa,
    na razie siedzę na Radzie Miasta i mam czas na analizowanie. Doszedłem do takich wniosków: jeżeli nie chcesz (nie możesz??? "od Ciebie to nie zależy"??? - to jest ciekawe) podać swojego imienia to o mieście w którym mieszkasz i co robisz też się nie dowiem. Szkoda:(((
    Ale wydedukowałem, że jesteś mężczyzną o imieniu Stefan, na stałe mieszkasz w Rzeszowie tylko dlaczego jesteś na tym forum?
    Do tego też dojdę. Wszystko zależy od Twojej odpowiedzi.
    Miłej dalszej części dnia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 23 kwietnia 2018 - 11:19
    Sonny-Wojtku,
    Niewiele rozkminiłeś, nie jestem Stefanem z Rzeszowa. Jestem wyjątkową KOBIETĄ o kobiecym imieniu. ;)
    A ja sobie myślę, że nie masz na imię Wojtek a Andrzej i jesteś z Gdańska ;)
    Jestem na tym forum, gdyż chcę zrozumieć faceta po 40 :)
    Pozdrawiam Cię ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sonny_5 ~sonny_5
    ~sonny_5
    Napisane 23 kwietnia 2018 - 16:44
    Wyjątkowa,
    tak podejrzewałem, że z tym Stefanem trochę nie trafiłem. Kobiecych imion jest dużo. Praktycznie codzienne jakaś kobieta ma imieniny. Jak doszłaś do Gdańska? I co tu robi Andrzej? Co znaczy, że chcesz zrozumieć faceta po 40-ce? Badania psychologiczne czy akcja dziennikarska?
    A tak przy okazji dzisiaj mam imieniny i mały prezencik.mi się należy (może być imię)
    Miłego popołudnia :-)
    W.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy