Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Przyjaciel dla Kobiety

Rozpoczęte przez ~Jurek Nowak , 09 kwi 2018
  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 23 kwietnia 2018 - 18:23
    Sonny-Wojtku,
    Wybacz,ale jakoś mi ten Wojtek do Ciebie nie pasuje. Szybciej Jerzy (dziś także obchodzi imieniny i założył ten wątek) a najbardziej pasuje do Ciebie Andrzej :)
    W sumie imię chyba nie ma żadnego znaczenia, ale skoro twierdzisz, że jesteś Wojtkiem w ramach prezentu imieninowego przyjmij proszę ode mnie najlepsze życzenia ;)
    Zrozumieć faceta po 40 oznacza, że sama chcę się przekonać kim jest taki facet. Możesz przyjąć, że to moje prywatne badania ;) Skąd Gdańsk? Rachunek prawdopodobieństwa plus dedukcja ;) Pewnie pudło ;)
    Miłego wieczoru Sonny-Wojtku
    W.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sonny_5 ~sonny_5
    ~sonny_5
    Napisane 23 kwietnia 2018 - 19:10
    Wyjątkowa,
    okej niech bedzie - na imię mam Stefan i jestem z Kielc. Teraz lepiej? A imieniny obchodzę 23.04. JAKIE MASZ KOBIECE IMIĘ?????
    Po co prowadzisz te "badania? Nie rozumiem zwrotu "sama chcę się przekonać kim jest taki facet." Jaki masz cel pisząc ze mną?
    Podejrzewam, że jesteś facetem, który jest po 40 i trochę się zagubił. Z tego co do tej pory napisaliśmy chyba żadnego logicznego wniosku wyciągnąć się nie da a tym bardziej poznać faceta po 40.
    Miłego wieczoru :-)
    Stefan

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 23 kwietnia 2018 - 23:13
    Stefanie vel Sonny-Wojtku,
    Nareszcie wszystko jasne.
    Wiesz z tego co dotychczas napisaliśmy wynika całkiem sporo :)
    Zaintrygował mnie wątek przyjaciel dla kobiety i dlatego sobie piszę. Naprawdę jestem wyjątkową kobietą i mam na imię Małgorzata ;)
    Czy mi się wydaje czy jesteś już trochę zniecierpliwiony? Jeśli tak to szkoda :(
    Dobrej nocy Sonny...ups Stefanie :)
    Małgorzata ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sonny_5 ~sonny_5
    ~sonny_5
    Napisane 24 kwietnia 2018 - 13:28
    Dzień dobry Wyjątkowa Małgosiu,
    jestem ciekawy do jakich wniosków doszłaś mimo (według mmie) skąpego materiału do badań.
    Czy tylko sam wątek Cię interesuje?
    Jeżeli masz jakieś konkretne pytania to zadaj je. Chętnie odpowiem.
    Miłego popołudnia:-)
    Wojtek (jednak Wojtek)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 24 kwietnia 2018 - 17:37
    Wyjątkowy Wojtku,
    Zadajesz mnóstwo pytań, nie wiem czy moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące.
    Moja analiza:
    1. Jedynym miastem, w którym odbywało się spotkanie Rady Miejskiej o konkretnej godzinie był Gdańsk - dlatego padło to właśnie miasto ;)
    2. Pytając mnie czy lubię aktywnie spędzać czas miałeś na myśli albo seks (najbardziej prawdopodobne w przypadku faceta) albo jesteś typem sportowym (i nadajesz się na wycieczkę rowerową np)
    3. Czy tylko wątek mnie interesuje? Bardziej tytuł, kim ma być ten Przyjaciel (zważywszy, że wyjatkowy- chyba nie ma być wibratorem:))
    4. Naprawdę szukam przyjaciela, a chcę się przekonać czy ktoś taki istnieje w necie :)
    5. Nie jestem dziennikarką ani psychologiem, ale skoro przyszło Ci to na myśl, może Ty jesteś. STAWIAM NA PSYCHOLOGA.
    Moje pytania: Czym dla Ciebie jest przyjaźń?
    Dlaczego Sonny?
    Miłego wieczoru Wojtku
    Małgorzata

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sonny_5 ~sonny_5
    ~sonny_5
    Napisane 24 kwietnia 2018 - 18:26
    Wyjątkowa Małgosiu,
    proponuję dalszą korespondemcję prowadzić mailowo. Wyślij maila na mój adres (pojawił się w naszej rozmowie) Odpowiem jeszcze dzisiaj.
    W.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 24 kwietnia 2018 - 19:18
    Wyjątkowy Wojtku,
    Napisałam ;) Pozdrawiam
    Małgorzata

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pablo ~Pablo
    ~Pablo
    Napisane 21 czerwca 2018 - 00:01
    Wyjątkowa Małgosiu,
    Czy otrzymałaś odpowiedź na maila?
    Bardzo chciałbym Cię poznać.
    Napiszesz? pabloakto@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 22 czerwca 2018 - 16:12
    Do Pablo,
    Zastanawiające jest, dlaczego o to pytasz.
    Wyjątkowa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wyjątkowa ~Wyjątkowa
    ~Wyjątkowa
    Napisane 22 czerwca 2018 - 16:17
    Nieprawdaż, Sonny Wojtku ? ;)
    Małgorzata

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sonny_5 ~sonny_5
    ~sonny_5
    Napisane 22 czerwca 2018 - 16:50
    Wyjątkowa Małgosiu,
    szkoda, że nasza znajomość nie miała szansy na dalszy rozwój.
    Poznałem na innym forum bardzo fajne dwie panie, a właściwie to jedną. Nie, one są trzy, ale występują razem.
    Miłego popołudnia
    Sonny

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pablo ~Pablo
    ~Pablo
    Napisane 23 czerwca 2018 - 12:17
    Małgosiu,
    Bardzo proszę napisz do mnie lub podaj jakieś namiary na siebie.
    Pozdrawiam z Piły
    Pablo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pablo ~Pablo
    ~Pablo
    Napisane 25 czerwca 2018 - 15:56
    Małgosiu,
    Pewnie nie napiszesz do mnie, wielka szkoda bo ludzi myślących jest mało.
    Życzę powodzenia!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~3bit ~3bit
    ~3bit
    Napisane 29 września 2018 - 01:44
    ~sonny_5 napisał:
    Wyjątkowa Małgosiu,
    szkoda, że nasza znajomość nie miała szansy na dalszy rozwój.
    Poznałem na innym forum bardzo fajne dwie panie, a właściwie to jedną. Nie, one są trzy, ale występują razem.
    Miłego popołudnia
    Sonny

    Kurde! Sonny! Niezły z ciebie lovelas ale może to dobrze, że ta Małgosia dała Ci kosza. Widać była mądra. A może mnie by chciała?????
    Ja od dłuższego czasu rozglądam się za jakąś fajną przyjaciółką i nawet jak w miarę wyglądają to głupiutkie, normalnie nie ma o czym pogadać. Takie przyjaciółki na raz. Marzy mi się taka WYJĄTKOWA KOBIETA, z którą szłoby się zaprzyjaźnić.
    Jestem z Poznania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Monika1111 ~Monika1111
    ~Monika1111
    Napisane 14 października 2018 - 13:45
    moniaxyz02@gmail.com :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~3bit ~3bit
    ~3bit
    Napisane 15 października 2018 - 16:26
    Monia jesteś Wyjątkową Kobietą z Poznania?
    Jesteś Nią czy tylko podpinasz się pod Nią?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rocky33 ~Rocky33
    ~Rocky33
    Napisane 12 listopada 2018 - 01:08
    Przyjaciel dla kobiety? Niezła ściema!
    Chyba lepiej szukać w realu.
    Napisałem do pani Moniki i zero reakcji, też jestem z Poznania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin ~Marcin
    ~Marcin
    Napisane 29 marca 2019 - 01:25
    Czy można się jakoś skontaktować z Panią Wyjątkową?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maladie ~maladie
    ~maladie
    Napisane 04 stycznia 2022 - 18:26
    Gorący romans albo miłość na całe życie - jak wiadomo różne osoby mają odmienne oczekiwania. Zarówno jedni, jak i drudzy będą usatysfakcjonowani po wizycie na https://portalerandkowe.net/kategorie/sex-randki/.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy