Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

przemoc po rozwodzie

Rozpoczęte przez ~ona, 03 sie 2013
  • avatar ~ona ~ona
    ~ona
    Napisane 03 sierpnia 2013 - 19:50
    Były mąż pobił mnie na oczach synka. W domu była jego partnerka. Schowała się, jak tylko usłyszała mój głos. Przyjechalam po syna. Wypchnął mnie z domu, trzymając małego na rękach. Ona szybko zamknęła drzwi. Tak, abym jej nie widziała.( Nie znam tej kobiety i nie wiem kim jest. Wiem, że zna ją pierwsza żona eks) Kolanem kopnął mnie w brzuch. Ciągnąc za włosy sprowadził z piętra na parter. Skąd takie zachowanie? Wiem, że pytanie może wydawać się głupie. Fakt faktem, jesteśmy rozwiedzeni. Prawie rok. Wcześniej ponad 2 lata separacji.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lucy ~lucy
    ~lucy
    Napisane 14 sierpnia 2013 - 17:54
    czemu nie zadzwoniłaś po policję?
    byłaś druga żoną?, nie sprawdziłaś jak obchodził się z pierwszą? trzecią potraktuje tak samo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ona ~ona
    ~ona
    Napisane 15 sierpnia 2013 - 10:22
    oczywiście, że była policja. Pobicie ma miejsce wówczas, gdy dwie osoby atakują jedną. Ten incydent można podciągnąc jedynie pod naruszenie nietykalności cielesnej, a i tutaj instancja wyższa może zaśmiać mi się w twarz. Byłam u radcy prawnego, adwokata, dzielnicowego i nawet komendanta owego komisariatu i co? Śmiech na sali. Co pierwszej zony, to ma niezrozumiały dla mnie kontakt. Każdy jeden smy, ktory kiedykolwiek do niej napisałam ona wysyła jemu. Sądzę, ze jest nadal w toksycznej relacji z nim. A może im tak dobrze. Nie wiem. Wiem, że ona zna obecną. Wszyscy wiedzą i znają. Tylko nie ja!! I to jest dziwne!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy