Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

przejedzenie

Rozpoczęte przez ~rick, 24 cze 2017
  • avatar ~rick ~rick
    ~rick
    Napisane 24 czerwca 2017 - 18:29
    jak sobie radzicie z przejedzeniem? Wczoraj się skusiłem na kebsa, nie wiem czy jadłem za szybko czy coś ale potem trochę musiałem jechać autem, brzuch mnie na maksa rozbolal, zrobił się jak balon, stanąłem na stacji paliw i kuplem herbatę, troche pomogło ale do dziś jakoś ciężko się czuję, czy to już znaczy że muszę zrezygnować z ulubionych fast foodów?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~carbon ~carbon
    ~carbon
    Napisane 28 czerwca 2017 - 17:26
    znam to, sam tak mam, chyba to z wiekiem się robi, jak to mówi mój znajomy, w młodości wszystko bylo można ale nie było kasy, teraz jest kasa tylko już niewiele można, bo zdrowie nie pozwala, muszę uważać co jem, jak wsunę golonkę to bywa ciężko, kiedyś wystarczyła gorąca herbata, teraz to już mus być grubszy kaliber, kupiłem sobie duże opaowanie cholestilu max i jak szykuję się do uczty to biorę, i wtedy ani wzdęcia ani zgaga nie męczą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek157 ~marek157
    ~marek157
    Napisane 14 lipca 2017 - 12:18
    każdy wiek ma zalety i wady z czasem wad coraz więcej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miXon ~miXon
    ~miXon
    Napisane 08 kwietnia 2019 - 15:01
    mi rzadko zdarza się przejedzenie, bo jakoś szybko mój organizm sobie radzi z tłustym żarciem, ale ostatnio żona dawała mi ulgasim, bo przejadłem sie i to ostro przez co mój brzuch był wzdęty jak balon. Na szczęcie tabletki szybko pomogły

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mordol ~mordol
    ~mordol
    Napisane 16 kwietnia 2019 - 13:50
    chyba muszę sam spróbować ulgasimu, bo teściowa gotuje, że palce lizać i nawet potrafi się obrazić, kiedy ktoś zje za mało, więc trzeba niestety jeść do rozpuku ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grosko ~grosko
    ~grosko
    Napisane 19 czerwca 2019 - 11:14
    moja siostra myśli o takich rzeczach i jak byliśmy ostatnio u znajomych na grillu, to gadka-szmatka i ciągle jadłem tłuste, a zwykle jakoś jem lżej. no i zaczął mnie boleć brzuch. nie mówiąc już o gazach... siostra dała mi ulgasim i pomogło bardzo szybko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lindon ~Lindon
    ~Lindon
    Napisane 25 września 2019 - 13:38
    Mi ulgasim został z przygotowań do kolonoskopii — nic przyjemnego... Ale żeby opróżnić dobrze jelita, to gazów też się trzeba z żołądka pozbyć. No i te tabletki dlatego działają dobrze na wzdęcia, bo mają w składzie symnetykon, który rozbija gazy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~neomo ~neomo
    ~neomo
    Napisane 02 października 2019 - 19:11
    Żony to są jednak niezastąpione! Moja kochana tez miała ulgasim, akurat tez został jej po badaniu kolonoskopii. No i miała ten ulgasim w teorbce tej którą wzięła na wesele. jak zlapały mnie wzdęcia i rozbolał mnie brzuchol od przejedzenia, to tabletki bardzo szybko pomogły.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy