Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Ankiety, badania

Prośba o pomoc - praca mgr-ska!

Rozpoczęte przez ~Anna Wójcik, 06 sie 2012
  • avatar ~Anna Wójcik ~Anna Wójcik
    ~Anna Wójcik
    Napisane 06 sierpnia 2012 - 14:56
    UWAGA!!
    Pilnie poszukiwani Panowie w wieku 45 - 55 lat, dysponujący chwilą wolnego czasu i dobrą wolą!
    Opis sprawy:
    Moja dobra Koleżanka jest studentką psychologii, jest w trakcie zbierania materiałów do swojej pracy magisterskiej, praca tyczy się "uwarunkowań przyzwolenia na dotyk". Aby mogła ukończyć pracę badawczą konieczne jest zebranie możliwie dużej ilości wypełnionych ankiet. Czasu ma niestety niewiele, a powodowana kłopotami osobistymi nie była w stanie wcześniej zebrać wystarczającej liczby materiałów, dlatego:
    Osoby chętne do wypełnienia takiej ankiety proszę o zapoznanie się z treścią tej strony:
    http://chomikuj.pl/ankieta_mgr/Dokumenty
    Tu właśnie znajdują się ankiety, które należy wypełnić.
    Gotowe już ankiety, proszę przesyłać na adres:
    ankieta_mgr@vp.pl
    W razie jakichkolwiek wątpliwości tyczących się moich, czy Jej zamiarów, odsyłam do swojego profilu na FB (celem weryfikacji - kto coś ode mnie chce):
    www.facebook.com/anna.w.wojcik
    Tak Ona jak i ja gwarantuję PEŁNĄ ANONIMOWOŚĆ, bardzo prosimy o POMOC!
    Za wszelkie przejawy dobrej woli, składam na ręce każdego z Ankieterów wyrazy ogromnej wdzięczności,
    Anna Wójcik

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy