Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Próbowaliście feromony męskie?

Rozpoczęte przez ~Bartek, 07 lut 2013
  • avatar ~Bartek ~Bartek
    ~Bartek
    Napisane 07 lutego 2013 - 11:21
    Tyle jest cały czas szumu wokół tego, praktycznie w każdym sklepie internetowym można kupić męskie feromony, ale czy to serio działa na kobiety. I co się z nimi dzieje, jak to działa? Polecicie jakies konkretne marki? Będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~markowiak ~markowiak
    ~markowiak
    Napisane 05 listopada 2013 - 18:31
    Ja próbowałem feromonów - konkretnie Love & Desire. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuMożna je sobie zamówić na intymność.pl ] Fajny, luźny, świeży zapach. Nienatarczywy- właśnie taki jak lubię. Nie wiem jak dokładnie działają ale dodają 100% pewności siebie - szczególnie w kontaktach z płcią przeciwną. Obecnie pracuję w biurze obsługi klienta i jest to bardzo przydatne ;) Wywiera się znacznie większy wpływ na kobiety.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Yrkoon ~Yrkoon
    ~Yrkoon
    Napisane 05 listopada 2013 - 19:44
    Ktoś, widzę, na biologii nie uważał.
    Wytłumaczę tedy, markowiak, efekt:
    Zaistniały:
    Kupno feromonów za ładny grosz => efekt placebo => wzrost pewności o 100% => większe zainteresowanie płci przeciwnej.
    I teraz idealny:
    Oszczędzenie sobie ładnego grosza i wstydu, a zamiast tego wzrost pewności siebie o 100% => większe zainteresowanie płci przeciwnej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Magick ~Magick
    ~Magick
    Napisane 20 grudnia 2013 - 17:17
    No widzisz nie używałeś a wypowiadasz się. Ja napiszę tak inwestycja w dobre markawe feromony to jak inwestycja w dobą odzież. To działa wizerunkowo + mentalnie. Tak jakbyś napisał, że koszula bossa nie pomoże w podrywie ale podniesie twoją pewność siebie ... ja myślę, że to działa w 2str. Swoją drogą używam esencji ! czystych fero - pheromone essence

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RomekIII ~RomekIII
    ~RomekIII
    Napisane 13 stycznia 2014 - 16:44
    Siemka, ja aktualnie stosuję alluramin, tutaj o nim do poczytania są to perfumy zawierające feromony, zdecydowanie pomagają osiągnąć zamierzony cel, kobiety przechodząc obok mnie zwracają uwagę na ten zapach a wiadomo dalej już musi być gadka ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krystian ~Krystian
    ~Krystian
    Napisane 12 lutego 2014 - 18:45
    Ja stosowałem ten Alluramin artykuł o nim w artykule tym piszą samą prawdę, kobiety jakoś inaczej reagowały jak go używałem, ten temat mi przypomniał że muszę go zamówić znowu ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lukas ~Lukas
    ~Lukas
    Napisane 26 marca 2014 - 17:06
    A ja ostatnio na próbę kupiłem sobie, z czystej ciekawości feromony SoHOT Men,[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu w sklep-intymny.pl (chociaż dostępne są chyba w różnych miejscach). ] Na początku nie widziałem różnicy, ale już po jakimś czasie, muszę powiedzieć, że wzbudzałem większe zainteresowanie :P Nie wiem, czy to siła autosugestii, czy ten produkt, ale moim zdaniem warto sobie czasem kupić ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maniak ~maniak
    ~maniak
    Napisane 27 marca 2014 - 12:51
    Markowiak ja również używam Love Desire i muszę przyznać, że faktycznie mają działanie. To obecnie moje drugie feromony i muszę przyznać, że w zasadzie jedynie on dały efekt. Wcześniejsze kupiłem za grosze na allegro ale nic nie działy.
    Za to za te zebrałem bardzo wiele komplementów od kobiet. Muszę przyznać,że kobiety zwracają na mnie o wiele większą uwagę, a stąd do rozmowy niedaleko :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nierek8 ~Nierek8
    ~Nierek8
    Napisane 22 maja 2014 - 07:50
    No ja również używam Love & Desire. Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do samego pomysłu ale na forach goście sobie je bardzo polecali tak więc uznałem ,że co mi szkodzi...Najwyżej będzie to ostatni zakup tego typu.
    Co się okazał ? Że choć dla mnie były dość normalne to laskom niesamowicie się podobają. Potrafią odwrócić się na ulicy. Koleżanki z pracy również wtórują. Łatwiej je do czegoś nakłonić :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~howerek ~howerek
    ~howerek
    Napisane 31 lipca 2014 - 13:25
    No ja też użyłem kiedyś Love & Desire ale do mnie osobiście nie przemawiają. Nie mój zapach tak więc wróciłem do swoich ulubionych perfum.
    Za to po jakimś czasie przetestowałem sobie Pheromone essence - jest to skoncentrowana esencja. Buteleczka nie jest tania ale wystarczy jedynie kropelka. Działanie jest. Laski zwracają na Ciebie uwagę tak więc jestem na tak .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adasko ~Adasko
    ~Adasko
    Napisane 18 września 2014 - 00:36
    Wyglądać to będzie jak reklama, ale [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisugeneralnie jest serwis z opiniami na temat feromonów, feromony-info.pl i ]czytałem tam wiele ciekawych opinii o pheromaxie, w sensie same pozytywne. Myslicie, że mozna temu wierzyć?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Patro ~Patro
    ~Patro
    Napisane 03 października 2014 - 21:16
    Ja zastanawiam się nad zakupem Feromonu SoHot [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisujest dostępny np w sklep-intymny.pl[/mod ma całkiem fajne opinie, wydaje się ok. Ktoś stosował? ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~artur ~artur
    ~artur
    Napisane 18 lutego 2015 - 13:30
    Ja już wypróbowałem feromony SoHot [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu ze sklep-intymny. pl ] maja bardzo intensywny i trwały zapach, wystarczy kilka kropli = buteleczka wystarcza na bardzo długo no i działanie bardzo pozytywne [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisusklep-intymny.pl/product-pol-747-Feromony-SoHot-Men-Mega-mocne.html ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~monia ~monia
    ~monia
    Napisane 21 lutego 2015 - 20:12
    Panowie! Przede wszystkim higiena, bo nic ladniej nie pachnie niż czysta skóra :-)
    No może CK one w malej ilości dla mnie najlepszy magnes -:-) :-) pozdrawiam :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~taka jedna ~taka jedna
    ~taka jedna
    Napisane 14 marca 2015 - 22:55
    żeby trochę popsuć panom humor - nie lubię u mężczyzn żadnych perfum... to, co się liczy, to sposób bycia, humor i umiejętność zagadnięcia kobiety czyli różne gierki słowne

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ładniutka ~ładniutka
    ~ładniutka
    Napisane 19 kwietnia 2015 - 17:30
    A co będzie jak się feromony skończą. Lipa, będziecie znowu tymi brzydkimi, nieatrakcyjnymi facecikami hahaha.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bielu ~bielu
    ~bielu
    Napisane 18 maja 2015 - 19:08
    ładniutka prawdziwego faceta stać będzie na następną fiolkę ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~facet ~facet
    ~facet
    Napisane 26 lipca 2015 - 08:40
    witam wszystkich panow Jestem już dojzalym merzczyzna i przez lata doswiadczen oraz dziesiątki zwiazkow z roznymi kobietami mogę stwierdzić jedno Kobieta to stowrzenie niezbadane Wiemy niby o nich dużo ale tak naprawdę nic Kazda jest inna i kazda jest wyjatkowa Kazda ma jakies swoje wady i zalety Kazda ma swoje chumorki Jedne lubią kwiaty inne zapachy a inne kase Ale zadana z tych rzeczy nie pomoze wam zbudować prawdziwego związku Opartego na wierności czzulosci zaufaniu Co z tego ze ktoś ladnie pachnie jak nie umie się wyslowic Co z tego ze ktoś ma kase jak jest cham i prostak Kobiety trzeba się UCZYC Codziennie musimy być o krok przed nia Musimy wiedzieć kiedy szepnąć jej cos do ucha kiedy klepnąć w pupe kiedy kupic cos ladnego a kiedy po prostu nie wchodzić jej w droge i trzymać się z daleka To wymaga czasu i praktyki Wybierajac kobiete do trwalego związku musimy się liczyc z tym ze zajmie to trochę czasu zanim będzie wszystko idealnie No chyba ze liczymy tylko na szybki weekendowy numerek Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~septem ~septem
    ~septem
    Napisane 07 kwietnia 2017 - 12:47
    Panowie a stosował ktoś moe Love & Desire w wersji premium? Ogólnie love & Desire znam i lubię bo nie dosć,że dobrze się trzymają to jeszcze podobają się dziewczynom. Zastanawiam się jednak czy nie kupic sobie własnie tej mocnejszej wersji. Myślicie. że ogólnie warto?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~leszko ~leszko
    ~leszko
    Napisane 10 kwietnia 2017 - 12:45
    Love desire standardowe kosztują w granicach 100 zł, no może lekko ponad. Love desire premium kosztuje coś koło 200 zł z tego co pamiętam. Ale moim zdaniem warto, bo długo się trzymają, zapach jest niebanalny, nietuzinkowy, zapadający w pamięć. Wielokrotnie spotkałem pytaniami co to za zapach, bo ładnie pachnie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2 3 4 5
Strona 1 z 5
następna
Strona 1 z 5 następna

Gorące tematy