Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Próbowaliście feromony męskie?

Rozpoczęte przez ~Bartek, 07 lut 2013
  • avatar ~vest ~vest
    ~vest
    Napisane 18 października 2019 - 10:03
    Przymierzam się do zamówienia sobie Love desire, jednak widzę żę ogólnei zapach jest w dwóch wersjach. W niebieskim oraz w czarnym opakowaniu. Które lepsze?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~daro ~daro
    ~daro
    Napisane 18 października 2019 - 14:46
    Obie wersje mają w sobie feromony. Te niebieskie są wcześniejsze, potem wyszła wersja premium w czarnej matowej butelce. Moim zdaniem warto dopłacić bo po pierwsze wersja premium ma w sobie większe dawki feromonów. Po drugie dłużej się trzymaja i mi osobiscie zapach bardziej się podoba (ale to już kwestia gustu).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Flaron ~Flaron
    ~Flaron
    Napisane 13 listopada 2019 - 08:15
    Ja już od ponad tygodnia stosuję te feromony - Love & Desire i naprawdę widzę różnicę w moich kontaktach z kobietami :)
    Generalnie nie spodziewajcie się, że będą się na Was kobiety rzucały ale odczujecie bardzo dużą różnicę - będą traktowały Was z większą sympatią.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~batty ~batty
    ~batty
    Napisane 13 listopada 2019 - 08:29
    Tylko warto zamowic sobie z pewnego zrodla. Ja kiedys postanowilem zaoszczedzic i zamowilem sobie feromony od jakiegos tam niepewnego sprzedawcy z allegro. Totalnie nie dzialaly. Smierdziele, nawet chyba nie staly obok prawdziwych feromonow ... Ale te sklepy ktore linkuja poprzednicy - intymnosc i feromarket moze faktycznie sprzedaja prawdziwe feromony...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~irr ~irr
    ~irr
    Napisane 08 stycznia 2020 - 08:53
    Używał ktoś może Love Desire? To te z feromonami :) Jak się trzymają na skórze? Nie spodziewam sie jakiegoś tam działania feromonowego ale po prostu zastanawiam się czy nie przetestować :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Denis ~Denis
    ~Denis
    Napisane 08 stycznia 2020 - 14:36
    Mam obecnie męską wersję no i jestem całkiem zadowolony. Trzymają się bardzo długo, zapach również mi się podoba. Są jednak dwie wersje i ogolnie sa od siebie trochę inne. Wersja podstawowa jest tansza, ale jednoczesnie utrzymuje się krócej, zapach ma świeży, ładny. Wersja love desire premium to już zupełnie inna wyższa pólka. Począwszy od opakowania, które jest konkretniejsze po zapach, tkóry jest moim zdaniem bardizej korzenny. Utrzymuje się również długo na ciele.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lordjahu ~Lordjahu
    ~Lordjahu
    Napisane 09 stycznia 2020 - 09:00
    Długo, to znaczy ile? :)

    Od jakiegoś czasu wyczuwam na ulicy lacoste white, czyżby wracał do łask?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Denis ~Denis
    ~Denis
    Napisane 09 stycznia 2020 - 14:04
    No jakieś 12 godzin. Czasami na ubraniach czuję i na następny dzień. W sumie jedne z lepszych perfum jeśli chodzi o trwałośc. Podobają się również kobietom. Żonie również.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lordjahu ~lordjahu
    ~lordjahu
    Napisane 10 stycznia 2020 - 14:28
    Czyli jakieś działanie feromonowe jednak jest? ;) Żona nie ma pretensji,że używasz takiego własnie zapachu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Denis ~Denis
    ~Denis
    Napisane 13 stycznia 2020 - 09:24
    Daj spokój stary :) Trzeba mieć do siebie jakieś zaufanie. Gdybyśmy mieli do siebie pretensje o jakieś glupie perfumy to co to byłby za związek? Poza tym kupiłem ten zapach po to aby rozkręcić atmosferę pomiedzy nami co się udało, bo tak jak wspominałem żonie zapach się bardzo podoba. Jesli chodzi o działąnie feromonowe to mają je praktycznie każde perfumy ( te ładne) .Te są całkiem całkiem . Zebrałem za nie równeiż wiele komplementów od kobiet z pracy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzywner ~Grzywner
    ~Grzywner
    Napisane 13 stycznia 2020 - 14:18
    Jestem w stanie uwierzyć że człowiek jest w stanie odbierać feromony, w końcu należymy do świata zwierząt, o tyle jestem sceptyczny czy mają one wpływ na nasze zachowanie, a przynajmniej na jako całość, bo być może że jakaś grupa ludzi rzeczywiście reaguje na feromony. Feromony mogą więc działać na bardzo podobnej zasadzie co podprogowe podźce wizualne). O ile same w sobie nie wpływają w taki sposób w jaki byśmy tego oczekiwali o tyle w połączeniu z innymi bodźcami już tak.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~neten ~neten
    ~neten
    Napisane 18 sierpnia 2020 - 08:44
    Co do feromonów.... Love desire miałem obie wersje i faktycznie podobały się kobietom. Zarówno jedna jak i druga, chociaz mam wrazenie, ze faktycznie zebrałem więcej komplementów za wersję premium, tę w czarnej butelce. Problem w tym, ze mi się średnio podobają zapachowo. Niebieskie moim zdaniem słabo się trzymają oraz są bardzo mydlane, te drugie z kolei są zbyt mocne. Wole azarro chrome, boss homme. I tego typu zapachy.

    Czy są jakies feromony ale bezzapachowe?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Such ~Such
    ~Such
    Napisane 19 sierpnia 2020 - 11:10
    Pheromone essence.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~neten ~neten
    ~neten
    Napisane 19 sierpnia 2020 - 13:24
    A oprócz niego jakieś inne?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~such ~such
    ~such
    Napisane 20 sierpnia 2020 - 08:58
    Inne jakie znam mają juz zapach, pheromone essence są bezzapachowe, coś tam mają ale szybko się ulatnia tak wiec mozesz używać z dowolnym zapachem. Możesz ewentualnie jeszcze wypróbować sobie Sexual attraction, również sa zapachowe, ale jest to już innego typu zapach niż Love&Desire, bardziej świeży powiedziałbym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Iwans ~Iwans
    ~Iwans
    Napisane 09 września 2020 - 09:04
    Ja też używam Love& Desire - już od bardzo długiego czasu. Najlepsze feromony jakich do tej pory używałem. Bardzo ładnie pachną - świeżo, trochę morskie. Generalnie zauważyłem, że kiedy się nimi popryskam kobiety znacznie bardziej lubią spędzać ze mną czas - a wcale nie należę do najbardziej atrakcyjnych mężczyzn.
    Sam uważam, że zmysł powonienia jest bardzo ważny - nie wiem jak Wy ale ja osobiście zwracam uwagę na to jak druga osoba pachnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Padme ~Padme
    ~Padme
    Napisane 03 lutego 2021 - 08:31
    Sama proponuję przede wszystkim nie pajacować :D Nie robić z siebie głupka ponieważ może być to niezbyt dobrze odebrane. Warto jest być po prostu sobą. Zachowywać się naturalnie, tak jak na co dzień sie zachowujemy. Swoją drogą to sama obecnie również testuję feromony, konkretnie zamówiłam sobie dwa opakowania: Love & Desire Sexual Attraction Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Coś w tym musi być ponieważ rzeczywiście widzę większe zainteresowanie wśród płci przeciwnej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Comper ~Comper
    ~Comper
    Napisane 03 lutego 2021 - 10:08
    Sam mam dziewczynę ale gdy widzę jak moi kumple próbują zarwać jeszcze najlepiej do tego po pijaku to czuję mocne zażenowanie ich sposobami. Ale nie mogę za cholerę im przemówić do rozsądku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~vix ~vix
    ~vix
    Napisane 03 lutego 2021 - 10:22
    I udało Ci się za ich pomocą kogoś złowić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bax ~bax
    ~bax
    Napisane 03 lutego 2021 - 10:47
    e tam, po pijaku najlepiej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy