Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Próbowaliście feromony męskie?

Rozpoczęte przez ~Bartek, 07 lut 2013
  • ~Trest
    ~Trest
    Napisane 10 stycznia 2019 - 08:20
    Mialem ostatnio okazję przetestować Love & Desire premium. Dobra opcja. Dlugo sie trzymaja no i maja cos w sobie jesli chodzi o zapach. Znacznie lepsze od podstawowej wersji Love desire.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~supermario
    ~supermario
    Napisane 10 stycznia 2019 - 14:33
    Możesz je porównać do jakichś innych perfum? Bo zastanawiam się czy sobie nie zamówić ale mnie kurcze wkurza to, ze nigdzie w miesiące ich znaleźć nie mogę i w grę wchodzi jedynie zamówienie przez neta.

• ~trest
    ~trest
    Napisane 11 stycznia 2019 - 08:02
    Ciężko napisać ale zdecydowanie jest to zapach orientalny,dla ,estety,intelektualisty,z drugiej strony ma drugą ciemną stronę...Niesamowicie uwodzicielski....Wiem z opinii kobiet..Bo jeszcze tak wielu komlementów od innych kobiet nie dostałem za zapach i to mnie utwierdziło w tym aby nie zmieniać zapachu na nic innegoTrwałość dobra,później człowiek integruje się z tym zapachem,zapominając,że jest jego właścicielem. Nie czujesz sam na sobie ale otoczenie perfumy wyczuwa. No i feromony w nich zawarte zdecydowanie na otoczenie dzialają.

• ~Kowal
    ~Kowal
    Napisane 17 stycznia 2019 - 11:32
    Ja polecam przetestować jeszcze inne zapachy i feromony, mogą w tym pomóc różne rankingi np. feromony.net.pl

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy

facebook