Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Próbowaliście feromony męskie?

Rozpoczęte przez ~Bartek, 07 lut 2013
  • avatar ~Trest ~Trest
    ~Trest
    Napisane 10 stycznia 2019 - 08:20
    Mialem ostatnio okazję przetestować Love & Desire premium. Dobra opcja. Dlugo sie trzymaja no i maja cos w sobie jesli chodzi o zapach. Znacznie lepsze od podstawowej wersji Love desire.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~supermario ~supermario
    ~supermario
    Napisane 10 stycznia 2019 - 14:33
    Możesz je porównać do jakichś innych perfum? Bo zastanawiam się czy sobie nie zamówić ale mnie kurcze wkurza to, ze nigdzie w miesiące ich znaleźć nie mogę i w grę wchodzi jedynie zamówienie przez neta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~trest ~trest
    ~trest
    Napisane 11 stycznia 2019 - 08:02
    Ciężko napisać ale zdecydowanie jest to zapach orientalny,dla ,estety,intelektualisty,z drugiej strony ma drugą ciemną stronę...Niesamowicie uwodzicielski....Wiem z opinii kobiet..Bo jeszcze tak wielu komlementów od innych kobiet nie dostałem za zapach i to mnie utwierdziło w tym aby nie zmieniać zapachu na nic innegoTrwałość dobra,później człowiek integruje się z tym zapachem,zapominając,że jest jego właścicielem. Nie czujesz sam na sobie ale otoczenie perfumy wyczuwa. No i feromony w nich zawarte zdecydowanie na otoczenie dzialają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~trkr ~trkr
    ~trkr
    Napisane 26 lutego 2019 - 09:26
    Z tych tańszych polecam sexual attraction. Kupiłem sobie dla beki bo nie sądziłem, ze coś takiego możę rzeczywiście pomagać oraz może być rzeczywiście skuteczne. Ale okazały się wyjątkowo dobre. Po pierwsze długo się utrzymują, po drugie rzeczywiśćie podnosą pewność siebie i moja astrakcyjność w oczach kobiet rośnie od 100%.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~trkr ~trkr
    ~trkr
    Napisane 27 lutego 2019 - 07:30
    Tak chociaz zastanów się również nad Love&Desire. Nie są dużo droższe, ale równie fajnie pachną i się podobają. NO i butelka jest o wiele wieksza bo te mają 15 ml a love desire 50 ml. Sam obecnie zbieram jeszcze na love&desire premium. Te w czarnej butelce.Drogie, ale na innym forum tak sobie je faceci zachwalali,że chciałbym je wypróbować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~machnik ~machnik
    ~machnik
    Napisane 06 marca 2019 - 09:55
    Ja na początku do tematu feromonów podchodziłem dość sceptycznie - wydawało mi się, że dają jedynie efekt placebo. Jednak postanowiłem spróbować. Natrafiłem akurat na promocję i muszę przyznać, że już pierwszego dnia koleżanki w pracy zaczęły do mnie zagadywać, stały się jakby milsze
    Przyznaję, że nigdy nie byłem playboyem ale na randce wszystko szło jak po maśle. Przezwyciężyłem swoją nieśmiałość.
    Obecnie używam Love Desire - najbardziej skuteczne moim zdaniem - poza tym świetnie pachną

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Silny ~Silny
    ~Silny
    Napisane 06 marca 2019 - 14:34
    No właśnie zastanawiałem się ostatnio nad Love Desire ale martwi mnie w nich ten zapach. Nie wiem czy sobie je zamówię bo wolę zwykle wcześniej przetestować sobie jak dany zapach pachnie a nie tak w ciemno kupować. Nie ma żadnych bezzapachowych?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~machnik ~machnik
    ~machnik
    Napisane 07 marca 2019 - 07:59
    Są Pheromone essence przykladowo,ktore są nawe mocniejsze od Love Desire ale na początkku polecam stosować mniejsze dawki. Nie powinno się przesadzić oraz używać ich w ilości większej niż jest zalecana z uwagi na to, ze mozna wywołać u otoczenia raczej niechęć niż pożądanie. Sam jednak je posiadam i efekt całkiem całkiem. Szczególnie w pracy łatwiej jest nawiązac kontakt z innymi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek ~marek
    ~marek
    Napisane 16 marca 2019 - 11:46
    Ja ze swojej strony mogę polecić takie sprawdzone feromony feromony.net.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mark789 ~Mark789
    ~Mark789
    Napisane 21 marca 2019 - 10:51
    Jeden z najwyżej ocenianych zapachów męskich https://parfumstore.pl/wody-perfumowane/601-giorgio-armani-acqua-dio-gio-absolu-100ml-edp.html. Praktycznie każdej dziewczynie, z którą byłem się podobał, ogromna wydajność. Ten zapach się ciągle udoskonala i masz też nową odsłonę z 2018 roku, więc uważam, że to świetna inwestycja. Ludzie zostają najczęściej przy starszych perfumach, a nowościami można się chociaż trochę wyróżnić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ggrt ~ggrt
    ~ggrt
    Napisane 15 kwietnia 2019 - 09:54
    Ja również proponuję przetestować sobie Pheromone essence. Nie wiem czy o nim słyszeliście ale jest to środek, który zawiera w sobie rzeczywiste pochodne testosteronu i dzieki temu rzeczywiście zwiększa przyciąganie dziewczyn.
    Piszę tutaj o tym środku: intymnosc.pl/pl/feromony/538-pheromone-essence-meskie-75ml.html . Moze nie jest taki tani bo na pewno można znaleźć tanie produkty na przykład na allegro ale z drugiej strony tutaj mamy pewność,że będzie działał. A w przypadku innych mozemy doświadczyć jedynie efektu placebo ( jest to woda zapachowa).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gabon ~Gabon
    ~Gabon
    Napisane 01 maja 2019 - 10:39
    A na takiej przypadkowo poznanej dziewczynie na imprezie też może się zakręcić w głowie na moim punkcie przez feromony? nie narzekam na brak panienek ale zawsze taki pewniak że nie wrócę sam do domu:P męska wersja Love & Desire brzmi fajnie ciekaw jestem działania

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~M-21 ~M-21
    ~M-21
    Napisane 02 maja 2019 - 10:49
    Większość feromonów nie działa tak, jak obiecują producenci. Jest jednak jeden taki sklep, który sprzedaje sprawdzone, DZIAŁAJĄCE feromony. Wejdźcie sobie na: Feromony.pl/sklp

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lonek ~lonek
    ~lonek
    Napisane 03 maja 2019 - 10:31
    Wszystko jest dla ludzi i wszystko można wypróbować. Zdania są różne ale sam sobie wyrobiłem ostatnio jak wypróbowałem Pheromone essence i polecam te feromony bo dla mnie róznica jest diametralna w podejściu innych.
    Jeden może napisać,że żele rozgrzewające są do kitu. Komuś będą się podobały. Tak samo jest z feromonami. Jeden czuje się lepiej kiedy ma je na sobie. Ktoś inny może nie odczuć różnicy. Ja jestem na tak.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miko34 ~miko34
    ~miko34
    Napisane 03 maja 2019 - 10:58
    Nie nastawiaj się,że feromony sprawią,że od razu laski będą na Ciebie nie wiadomo jak leciały. Sam stosuję - są jak najbardizje ok ale raczej jako wspomagacz.
    Niemniej jeśli nie narzekasz na brak dziewczyn jak sam piszesz to na pewno będą dodatkowym atutem. Też używałem jakiś czas temu Love Desire. Są ok.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gabon ~Gabon
    ~Gabon
    Napisane 03 maja 2019 - 13:25
    No to muszę w takim razie obrać jeden cel i próbować zauroczyć damę :) na randki takie feromony to myślisz że się nadadzą ?? no nikogo ze znajomych nie poproszę żeby mi kupił feromony, to sam sobie sprezentuję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miko34 ~miko34
    ~miko34
    Napisane 06 maja 2019 - 10:42
    Nikt Ci raczej tego nie sprezentuje. Sam bym się wstydził raczej drugiej osobie coś takieg podarować bo bałbym się, ze dana osoba myśli, ze traktuję ją jak jakąś łajzę. Zamów sobie samodzielnie, nikt nie musi wiedzieć czym się psikasz. Feromony jak najbardziej nadają się na randki bo przecież w koncu zostały wymyślone po to aby przyciągnąć płeć przeciwną. Tak jak tutaj jednak pisałem to nie wszystko, musisz pokazać kobiecie że całokształt jest dobry.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sacalo ~Sacalo
    ~Sacalo
    Napisane 18 lipca 2019 - 08:19
    Ja bym się pisał na takie feromony. Jesteśmy z moją dziewczyną ze sobą już 6 lat.. czasami wydaje mi się że trochę już nie pociągam swojej dziewczyny.. czy takie systematyczne stosowanie może wzbudzić w niej jakieś większe pokłady pożądania?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Materazzo ~Materazzo
    ~Materazzo
    Napisane 18 lipca 2019 - 11:11
    Nie wiem . Ale możesz spróbować. Myślę,że to rutyna jest tutaj problemem. Każdy związek przechodzi kiedyś kryzys a Wy zbliżacie się do tej magicznej granicy 7 lat :P
    Zabierz ją gdzieś na kolację, starajcie się miło spędzać ze sobą czas.
    Możesz ewentualnie zamówić sobie feromony. Widziałam, że jest męska wersja Love & Desire ale nie wiem jak pachnie. Musiałbyś sam przetestować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamil w. ~kamil w.
    ~kamil w.
    Napisane 25 września 2019 - 16:25
    powiem tak przez 3 lata kupowałem różne feromony az do czasu kiedy kupilem aluramin ze strony bebjo.pl/feromony
    te feromony wymiatają, mam zone ale wstydze sie jej o tym powiedziec ze mam takie cos heh. dopracy sie tym pryszcze i kobiety dosłownie mnie obwochuja iwdze jak sa troszke mna zainteresowane, ostatnio najlepsza kolezanka mojej zony tak bardzo sie przyblizyla do mnie czym tak pachce ze aż moją szyje musla ustami i sie sploszyla tak bardzo chcial mojej skory skosztowac,,normalnie mam fajna zabawe..feromony sa droge ale mozna fajnie uwodzic naprawd epolecam jej drogie ale dobre az za dobre

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy