Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Próbowaliście feromony męskie?

Rozpoczęte przez ~Bartek, 07 lut 2013
  • avatar ~septem ~septem
    ~septem
    Napisane 11 kwietnia 2017 - 11:05
    Ale to są całkiem nowe feromony?
    Czy po prostu mocniejsza wersja ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~leszko ~leszko
    ~leszko
    Napisane 11 kwietnia 2017 - 13:07
    Jeżeli chodzi o love desire premium, to jest to mocniejsza wersja. Bardziej intensywna. Warto kupić dwie buteleczki na raz. Wystarczą Ci spokojnie na 5-6 miesięcy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Po40 ~Po40
    ~Po40
    Napisane 18 kwietnia 2017 - 17:44
    ~septem napisał:
    Panowie a stosował ktoś moe Love & Desire w wersji premium? Ogólnie love & Desire znam i lubię bo nie dosć,że dobrze się trzymają to jeszcze podobają się dziewczynom. Zastanawiam się jednak czy nie kupic sobie własnie tej mocnejszej wersji. Myślicie. że ogólnie warto?


    Panowie, a stosował może któryś mydło, wodę, odrobinę humoru, odrobinę szaleństwa, odrobinę klasy, wiedzę czego się samemu chce i wiarę w siebie? Ta mieszanka w wersji BASIC już daje całkiem dobre efekty, a pielęgnowana trzyma się tak dobrze, że staje się częścia osobowości.
    Najlepsze na koniec: to nic nie kosztuje!*

    * Poza kosztami mydła i wody

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~adasr ~adasr
    ~adasr
    Napisane 21 kwietnia 2017 - 11:13
    Kilka moich doświadczeń;
    Love Desire - niezłe chociaż nie używam i raczej nie kupię bo zapach mi nie odpowiada. Wersja premium również mnie ne ciągnie
    pheromone essence - ogólnie super, działanie jest, przyciagają wyraxnie laski. Dodaktowo nie pachną co mi odpowiada.
    sesual attraction - przyzwoite, niedrogie tak wiec jeśli nie używaliście feromonow to warto jest sobie kupić
    btb - nie polecam. dzialania praktycznie brak

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wąsaty ~wąsaty
    ~wąsaty
    Napisane 04 maja 2017 - 13:19
    Przetestowałem w życiu kilka zapachów. Moje typy to:

    1. Prada - Luna Rossa Carbon
    2. Kenzo - L'Eau par Kenzo Pour Homme

    To takie w ciemno można brać.
    Love Desire też miałem i też uważam, że to jest obowiązkowa pozycja. Stosunek ceny do jakości prezentuje się w tym przypadku bardzo dobrze. Zapach o miłej aparycji, może się podobać i się podoba.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Freiherr ~Freiherr
    ~Freiherr
    Napisane 23 maja 2017 - 17:14
    Mądrego miło posłuchać (poczytać).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 05 lipca 2017 - 09:28
    love&desire - kupiłem 3 buteleczki, nie dość , że nie działają i szybko wietrzeją to zapach przeciętny, raz po spryskaniu sie nimi reakcja pasażerki na nie podczas jazdy samochodem "oo kupiłeś nowy odświeżacz do samochodu tak? " nigdy więcej tego badziewia i nie polecam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Łukasz ~Łukasz
    ~Łukasz
    Napisane 27 lipca 2017 - 19:36
    po raz pierwszy kupiłem feromony męskie, wybór padł na Lover and Desire w wersji premium, stosuję pierwszy tydzień i już zauważyłem różnicę w zachowaniu koleżanek w pracy; wydają się chętniejsze do wspólnej rozmowy, pracuję w open space, więc wszyscy siedzą blisko siebie. jedna z koleżanek dzisiaj zbliżała się do mnie aż za bardzo, pod pretekstem, że coś sprawdza na moim komputerze. druga koleżanka też śmieje się do mnie. albo sobie wmówiłem albo to naprawdę działa:) zobaczymy, co będzie dalej.

    ~septem napisał:
    Panowie a stosował ktoś moe Love & Desire w wersji premium? Ogólnie love & Desire znam i lubię bo nie dosć,że dobrze się trzymają to jeszcze podobają się dziewczynom. Zastanawiam się jednak czy nie kupic sobie własnie tej mocnejszej wersji. Myślicie. że ogólnie warto?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ukwit ~Ukwit
    ~Ukwit
    Napisane 07 listopada 2017 - 10:19
    ~Adam napisał:
    love&desire - kupiłem 3 buteleczki, nie dość , że nie działają i szybko wietrzeją to zapach przeciętny, raz po spryskaniu sie nimi reakcja pasażerki na nie podczas jazdy samochodem "oo kupiłeś nowy odświeżacz do samochodu tak? " nigdy więcej tego badziewia i nie polecam :)



    Zalezy jak ktoś do tego podchodzi. Sam wersji niebieskiej nie testowałem tak wiec wiele na jej temat napisać nie mogę. Jednak wersja ciemna love desire ( ta premium) którą mam zupełnie nie przypomina zapachu samochodowego Zapach jest bardziej korzenny, raczej nie należy do tych z kategorii cytrusowe czy świeże. Są o wiele mocniejsze. Tak wieć polecam wypróbować włąśnie te.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robtocarslo ~robtocarslo
    ~robtocarslo
    Napisane 07 listopada 2017 - 13:51
    Mocniej się trzymają niż te niebieskie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ukwit ~ukwit
    ~ukwit
    Napisane 09 listopada 2017 - 13:06
    Tak jak pisałem nie mam porównania bo tych tańszych nie testowałem, Kupowałem zresztą stacjonarnie i w sklepie intymnosc na kabackim dukcie doradizli mi właśnie te mocniejsze. Przetestowałem zapach, można tam sobie powąchać i podobały mi się bardziej niż te niebieskie ( które to faktycznie nie moje klimaty). Jakość mniej więcej taka jak zapachów bossa w tej samej cenie. Tak więc trzymają się cały dzień.Mycia raczej nie wytrzymaja. Na ubraniach czujesz nastepnego dnia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kordianst ~Kordianst
    ~Kordianst
    Napisane 16 listopada 2017 - 09:02
    A czy mieliście może sytuacje w któych łaczyliscie rózne zapachy razem? Czy mozna wtedy liczyć na lepsze działanie czy jednak nie? Pytam się głównie bo słyszałem,że różne zapachy mają rózne zawartości i rodzaje feromonów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kulson ~Kulson
    ~Kulson
    Napisane 01 grudnia 2017 - 14:01
    Sam czasami łączę. Chociaż nie można tutaj przesadzić ponieważ jak za dużo na siebie wylejesz to może to spowodować reakcję odwrotną.To znaczy rozdrażnienie ze strony kobiet i wręcz czasami agresję ze strony mężczyzn.Tak wiec jeśli używasz dwóch rodzajów feromonów to najlepiej jest stosować połowę dawki każdego z nich.Sam czasami łączę ze soba Love Desire oraz Pheromone essence. Dobrze się ze soba zgrywają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kobieta po 90 ~Kobieta po 90
    ~Kobieta po 90
    Napisane 26 lutego 2018 - 22:37
    Potwierdzam to działa :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kuternoga ~Kuternoga
    ~Kuternoga
    Napisane 13 lipca 2018 - 13:36
    ~septem napisał:
    Panowie a stosował ktoś moe Love & Desire w wersji premium? Ogólnie love & Desire znam i lubię bo nie dosć,że dobrze się trzymają to jeszcze podobają się dziewczynom. Zastanawiam się jednak czy nie kupic sobie własnie tej mocnejszej wersji. Myślicie. że ogólnie warto?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kuternoga ~kuternoga
    ~kuternoga
    Napisane 13 lipca 2018 - 13:36

    Mam aktualnie. Ogónie wydaje mi się,że są to zupełnie inne perfumy. Po pierwsze moim zdaniem lepiej pachną, chociaż jest to również kwestia gustu. Sa na pewno mocniejsze i dłuzej się trzymają bo do pierwszej kąpieli. Na ubraniach to inawet kiilka dni chociaz jeśi chodzi o działanie to mniej więcej 5 godzin. Potem trzeba uzyc ich ponownie. Jestem ogólnie zadowolony bo zdecydowanie poprawiają pewność siebie, lepiej idzie gadka. Poprawia się samopoczucie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~trdek ~trdek
    ~trdek
    Napisane 17 lipca 2018 - 10:22
    Sam aktualnie używam feromonów pheromoone essence i są ok chociaz trzeba bardzo uwaząc jeśli chodzi o dawkę tak aby nie przesadzić (zbyt duza ilośc moze działac odwrotnie i powodować u innych osób agresje a nie przyciąganie). Zastanawiałem się nad kupieniem sobie jeszcze Love&Desire. Ciekawi mnie jednak czy mozna je łączyć z pheromone essence.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kuternoga ~kuternoga
    ~kuternoga
    Napisane 19 lipca 2018 - 13:07
    Można jak najbardziej aczkolwiek powinieneś zmniejszyć dawki. Nie można użyć tego zbyt dużo bo tak jak pisałeś działanie będzie odwrotnie. Polecam zmniejszyć dwukrotnie dawkę pheromone essence jakiej używasz i dopiero wtedy użyć Love &Desire. Obserwuj otoczenie, głównie reakcje kobiet. I powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kostio ~kostio
    ~kostio
    Napisane 27 lipca 2018 - 14:02
    Empik ma teraz dobre promocje na zapachy - w sklepie online jest wszystko, dużo rabatów, wszystkie znane marki. A które najlepsze? Nie ma dobrej odpowiedzi na takie pytanie, bo każdemu facetowi może odpowiadać totalnie inny zapach. Najważniejsze jest takie dopasowanie, żeby to facetowi pasowało. A ze znalezieniem fajnych zapachów nie ma żadnych problemów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rosko ~Rosko
    ~Rosko
    Napisane 10 października 2018 - 10:56
    Tylko warto zamowic sobie z pewnego zrodla. Ja kiedys postanowilem zaoszczedzic i zamowilem sobie feromony od jakiegos tam niepewnego sprzedawcy z allegro. Totalnie nie dzialaly. Smierdziele, nawet chyba nie staly obok prawdziwych feromonow ... Ale te sklepy ktore linkuja poprzednicy - intymnosc i feromarket moze faktycznie sprzedaja prawdziwe feromony...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy