Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

problemy z pamięcią

Rozpoczęte przez ~Grek, 24 kwi 2019
  • ~Grek
    ~Grek
    Napisane 24 kwietnia 2019 - 14:00
    czy problemy z pamięcią to już oznaka starości czy powinienem sie bardziej tym zainteresować?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~kiks
    ~kiks
    Napisane 25 kwietnia 2019 - 23:52
    kup sobie żeń szeń [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://www.doz.pl/apteka/p128571-ZIELNIK_DOZ_Dbam_o_dobra_pamiec_i_koncentracje_herbatka_ziolowa_2_g_10_saszetek ] tanie i z fajnym składem, myślę że jak przez kkilka tygodni będziesz pił to efekt będzie

• ~pomidoo
    ~pomidoo
    Napisane 27 kwietnia 2019 - 19:21
    Nie napisałeś jakie problemy i na czym konkretnie polegają. Na pewno z wiekiem pamięć słabnie, ale też duża w tym zasługa ubogiej diety. Sam miałem tak że coraz częściej zdarzało mi się o cyzmś zapomnieć, umówionym spotkaniu, odebraniu czegoś z poczty, to byly takie drobnostki i wydawało mi się że to przez zmęczenie i stres, ale w końcu przyjrzalem się swojej diecie, która opierała ie głównie na fastfoodach, prawie zero warzyw, owoców, kupiłem sobie żeby trochę wspomóc pamięć tabletki geriamoc i brałem przez 2 miesiące, zmieniłem dietę i widzę że wszystko wróciło do normy i psychicznie duzo lepiej ię czuję.

• ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:14
    To może być przemęczenie albo coś poważnego najlepiej udaj sie do lekarza

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook