Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Problem ze wzwodem

Rozpoczęte przez ~Sotn, 01 wrz 2019
  • avatar ~Sotn ~Sotn
    ~Sotn
    Napisane 01 września 2019 - 16:05
    Witam wszystkich,
    Mam 30 lat.
    Od jakiegoś czasu mam problem z erekcją.
    Dokładnie chodzi o to że podczas gry wstępnej wszystko jest ok jednak gdy tylko jest próbą przejścia krok dalej erekcja opada. Do pewnego momentu wszystko było ok ze wzwodem i współżyciem ale od miesiąca nie działa to tak jak powinno. Chociaż dziwne jest to że w pozycji na jeźdźca jest ok i to mnie zastanawia. Miał ktoś może podobny problem? Od tygodnia regularnie przyjmuje permen King jednak nie widzę wielkiej poprawy chociaż pełna kuracja to 6 tygodni tak więc nie skreśla tego produktu. Ale może ktoś miał podobna sytuację i jakoś z nią sobie poradził?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~desperado ~desperado
    ~desperado
    Napisane 03 września 2019 - 21:14
    Witam jestem przed 50 mam problem ze zwodem jak zaczynamy jest ok ale jak nastepuje zmiana pozycji to on flaczeje pomócy bo żona grozi odejściem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sotn ~Sotn
    ~Sotn
    Napisane 16 września 2019 - 16:02
    Ktoś, coś? Jakieś porady?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 16 maja 2020 - 21:14
    cóż to bardzo dziwne, że tylko w jednej pozycji możesz być swobodny. Co prawda nie miałem takiej sytuacji, ale też miałem problemy ze wzwodem, wiesz mały ruch, brak jakiejkolwiek aktywności, tylko samochód praca dom, a praca też stresująca, małe płaczące dzieci w domu, niewyspanie, nieregularne posiłki i sprzęt nie chciał działać. Miałem wtedy bardzo trudne 3 miesiące i posiłkowałem się wtedy maxonem, ten sam składnik co w niebieskiej tabletce a dostępny w aptece bez recepty. Jak wszystko wróciło do normy w pracy i w domu się uspokoiło, że mogłem się spokojnie wyspać to i tabletki nie były potrzebne, ale gdyby nie one wtedy to pewnie już dzisiaj byłbym po rozwodzie..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~erwin ~erwin
    ~erwin
    Napisane 01 lutego 2022 - 12:54
    Warto przejść się do urologa żeby zobaczył czy problemy ze wzwodem nie mają podłoża anatomicznego/chorobowego. Ja bym tutaj zalecał wizytę w urogen bo tam radzą sobie z takimi rzeczami.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dwak ~dwak
    ~dwak
    Napisane 15 kwietnia 2022 - 10:28
    Powodów może być kilka
    stres
    przemęczenie
    hormony
    jak również może o siedzieć w psychice
    negatywnie równeiż oddziałuje na organizm nieodpowiednia dieta
    Proponowałbym przebadać sobie hormony, potem ewentualnie wprowadzić suplementy z L argininą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gowran ~gowran
    ~gowran
    Napisane 19 kwietnia 2022 - 12:15
    Mam podobny problem co autor. Jakie hormony proponowałbyś przebadac. No i jakie suple polecisz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dwak ~dwak
    ~dwak
    Napisane 21 kwietnia 2022 - 08:13
    Badałeś sobie estro? Wypadałoby jeszcze przebadać sobie hormon testoteronu. Nie są to drogie badania a przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz. Na moje oko Ci wywaliło estro a przy wysokim estro to i prolka lubi być podwyższona, a i jedno i drugie wpływa na sprawność seksualną. Co do suplementó to odradzam sildenafil, na początku najlepiej stawiać na środki z L argininą, są bezpieczniejsze dla organizmu. Dobry skład mają penis complete oraz cum on.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gowran ~gowran
    ~gowran
    Napisane 21 kwietnia 2022 - 11:29
    Lecę rano w takim razie na badanie krwi, jak odbiore badania to napiszę jak estro i prolka. Czy te środki jakie tutaj wymieniłeś nie uzależniają?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dwak ~dwak
    ~dwak
    Napisane 21 kwietnia 2022 - 12:48
    Nie mają dzialania uzależniającego. Uzależniać moze sildenafil ale nie L arginina. No i pamiętaj, ze najlepsze efekty w ich przypadku są przy regularnym ich przyjmowaniu bo jak bierzesz nieregularnie to nie ma takiego efektu jak w przypadku regularnego ich brania. Codziennie jedna tabletka Penis complete i powinieneś zobaczyć efekt już po tygodniu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy